Parabanki Pożyczki bez Baz Pożyczki dla zadłużonych

Pożyczka bez sprawdzania BIK

Do BIK czyli Biura Informacji Kredytowej trafiają wszystkie osoby które zaciągnęły pożyczkę lub kredyt już w momencie składania wniosku kredytowego w banku. A więc w praktyce większość osób które trafiły do BIK ma pozytywną historie kredytową, jednak aż ok. 10% negatywną – przyczyną tego najczęściej jest nie terminowa spłaty rat kredytu.

Posiadając negatywną historię kredytową możemy mieć później problem z zaciągnięciem kolejnych pożyczek. W takim przypadku bank najczęściej może nam odmówić udzielenia kredytu, jedynym w tym przypadku rozwiązaniem jest zaciągnięcie pożyczki w instytucji pozabankowej.

Warto jednak zaznaczyć na samym początku że nie wszystkie firmy tego typu udzielają pożyczek bez sprawdzania historii kredytowej w BIK, niektóre z nich przez wydaniem decyzji o przyznaniu pożyczki sięgają po informacje w Biurze Informacji Kredytowej. My przedstawimy oferty kilku firm które nie sprawdzają historii w BIK…

Pożyczka bez sprawdzania BIK – nasze propozycje

PROFI CREDIT

Firma która w swojej ofercie posiada najwyższą kwotę oferowanych pożyczek a mianowicie do 10 000 zł, minimalna kwota pożyczki to 500 zł. Pożyczki w Profi Credit udzielane są na okres od 6 do 48 miesięcy bez sprawdzania historii kredytowej w BIK. Firma udziela pożyczki osobom zatrudnionym na umowę o prace jak również osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą, emerytom, rencistom oraz rolnikom. Spłata pożyczki odbywa się w ratach miesięcznych za pomocą przelewów bankowych które można opłacać w banku, poczcie bądź też za pomocą przelewów internetowych.

EKSPRES KASA

Firma Ekspres Kasa (Ferratum Poland Sp. z o.o ) udziela pożyczki również osobom posiadającym nie najlepszą historie kredytową w BIK, jednak sprawdzi czy nie znajdujemy się w Krajowym Rejestrze Długów. Mamy możliwość otrzymania pożyczki w kwocie od 100 do 2000 zł, termin spłaty pożyczki to 15, 30 lub 60 dni z możliwością przedłużenia terminu spłaty. Co musimy posiadać to dowód osobisty, konto bankowe założone w jednym z krajowych banków, oraz być w wieku od 21 do 70 lat. Wniosek o pożyczke możemy złożyć przez internet, zostaniemy poproszeni o numer PESEL oraz numer konta bankowego. Pożyczki udzielane są w krótkim czasie, jeszcze tego samego dnia kwota pożyczki może pojawić się na naszym koncie. Jako nowy klient możemy otrzymać do 400 zł.

PROVIDENT

I na sam koniec firma bardzo dobrze znana i w której również mamy szanse na uzyskanie pożyczki bez BIK. Kwoty dla nowych klientów to maksymalnie 5000 zł, dla stałych klientów do 7000 zł. Spłata pożyczek odbywa się w cyklu tygodniowym a więc oznacza to że raty pożyczki będziemy spłacać do tydzień. Obecnie istnieje możliwość spłaty pożyczki na dwa sposoby – u pracownika Providenta który będzie odwiedzał nas co tydzień i u niego będziemy regulować nasze zobowiązania. Można też wybrać opcję Przelew dzięki której sami będziemy mogli spłacać pożyczkę za pomocą przelewów internetowych bądź też opłacania rat w banku lub na poczcie.

RAPIDA MONEY

Kolejną z firm w której dostępna jest pożyczka bez sprawdzania BIK to Rapida Money. Ta firma umożliwia uzyskanie potrzebnych pieniędzy w wielu trudnych sytuacjach, nie tylko wtedy, kiedy nie możemy uzyskać pożyczki za pośrednictwem banków. Szansę na dodatkowy zastrzyk gotówki będą tu miały więc osoby zainteresowane uzyskaniem pożyczki bez sprawdzania w bazach BIK, posiadające zadłużenia w bazach czy nawet zajęcia komornicze. Ich historia kredytowa nie stanowi przeszkód w uzyskaniu dodatkowej pożyczki. Muszę one jednak posiadać osobę, która będzie gwarantem pożyczki. Może to być nasz bliski krewny lub najbliższy przyjaciel. Ważne by posiadał dobrą historię kredytową i miał odpowiednią zdolność kredytową. Z firmą Rapida możemy pożyczyć nawet do 25 000 zł.

2 Responses

  1. Bez sprawdzania BIK można dostać pożyczkę bez większych problemów w niektórych firmach. Ale takie firmy będą wymagały w zamian od nas czegoś innego, może to być dodatkowy poręczyciel, a w większości przypadkach pożyczka pod zastaw np. domu czy mieszkania. Tej drugiej opcji raczej bym nie polecał, bo można się nadziać jeśli będziemy mieć problem z terminową spłatą rat pożyczki.

  2. Jest to realne, choć nie da się ukryć że co raz więcej firmy jednak weryfikuje bazy BIK. Jednak jeśli komuś zależy na większej pożyczce, to są firmy dla których nawet nie będzie ważna nasza historia kredytowa. Ważniejsze będzie dodatkowe zabezpieczenie – albo w postaci nieruchomości (pożyczka pod zastaw) albo w postaci poręczyciela.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *