Karty Kredytowe Linie Kredytowe

Karta kredytowa z wysokim limitem

Karta kredytowa z wysokim limitem

Dzisiaj artykuł będący nawiązaniem do materiału który publikowaliśmy w ubiegłym tygodniu a dotyczył możliwości uzyskania największego kredytu gotówkowego czyli nie mniejszego niż 100 000 zł. Dzisiaj poszukamy karty kredytowej z wysokim limitem, nasze minimum którym jesteśmy zainteresowani to 50 000 zł.

Karta kredytowa z wysokim limitem która spełni nasze oczekiwania

T-MOBILE USŁUGI BANKOWE

Nowość na rynku – T-Mobile Usługi Bankowe znalazł się w zestawieniu najwyższych kredytów oferując potencjalnemu klientowi do 150 000 zł, z kartą kredytową jest równie dobrze ponieważ maksymalny limit kredytowy wynosi do 100 000 zł. Poza tym posiadanie karty daje nam szereg innych udogodnień wśród których bez wątpienia najważniejszy to zwrot 5% za zakupy w sieci czyli za transakcje które wykonujemy przez internet np. w allegro czy poprzez sklepy internetowe. Okres bezodsetkowy wynosi 58 dni.

CITIBANK GOLD

Bank City Handlowy dla najbardziej wymagających klientów przygotował karte Citibank Gold. Co prawda nie poznaliśmy limitu jaki możemy otrzymać na karcie ponieważ ten ustalany jest indywidualnie i oczywiście jak w większości przypadków kart z wysokim limitem uzależniony jest od naszych dochodów ale na pewno warta ujęcia w zestawieniu. Z nieoprocentowanego kredytu możemy skorzystać do 54 dni oczywiście pod warunkiem że co miesiac będziemy spłacać kwote wkazaną na ostatnim wyciągu. Dodatkowo mamy możliwość uzyskania rabatu w 4700 sklepach, punktach usługowych w całej Polsce.

CREDIT AGRICOLE Visa Gold

W ramach uzyskanej karty Gold w Credit Agricole dostajemy limit do kwoty 50 000 zł, okres bezodsetkowy wynosi do 56 dni. Karta umożliwia dokonywanie bezprowizyjnych płatności zarówno w naszym kraju jaki poza granicami w wszystkich terminalach które akceptują karty Visa. Dodatkowe atuty karty to udział w programie rabatowym Credit Agricole oraz dokonywanie płatności w coraz bardziej popularnej technologi zbliżeniowej.

Millennium Visa Gold

Kolejna karta kredytowa z wysokim limitem to propozycja Banku Millenium. Limt w przypadku karty Visa Gold w Millenium ustalany jest indywidualnie i może wynosić do 50 000 zł. Poza tym otrzymujemy darmowe pakiety ubezpieczeń które przydadzą nam się podczas zagranicznych wycieczek czy rabaty w ramach programu Inspiracje które umożliwią nam tańsze zakupy w blisko 2000 sklepach oraz punktach usługowych.

RAIFFEISEN World MasterCard Class&Club

O karcie Class&Club pisaliśmy już na naszych łamach swego czasu. Karta daje nam możliwość uzyskania limitu do 50 000 zł i do 58 dni bezpłatnego kredytu w przypadku transakcji bezgotówkowych. Główny atut karty to jednak rabaty i zniżki dzięki programowi Class & More – rabaty na wycieczki zagraniczne czy rabaty w hotelach czy restauracjach. W ramach karty otrzymujemy również bezpłatny pakiet ubezpieczeń w tym m.in ubezpieczenia w podróży.

MULTIBANK Visa & MasterCard Aquarius

Zdecydowany rekordzista wśród dzisiejszego zestawienia kart kredytowych z najwyższym limitem kredytowym. Limit kredytowy w ramach karty Visa Aquarius wynosić może do 200 000 zł, jednak karta dostępna jest wyłącznie dla członków klubu Aquarius w Multibanku. Aby w nim się znaleźć musimy spełnic jeden z warunków stawianych przez bank – kryterium dochodowe lub depozytowe. Okres bezodsetkowy wynosi do 54 dni.

Poniżej znajdziecie wybrane oferty kart kredytowych, również tych z z wysokim limitem

3 Responses

  1. Dużo banków oferuje wysoki limity na karcie, ale trzeba z tym być ostrożnym. Poza tym duży limit na karcie wiąże się z większą opłatą roczną za utrzymanie takiej karty. To tak samo jak w przypadku limitu odnawialnego. Można dostać coś fajnego z dużym zapleczem, ale trzeba umieć to utrzymać.

  2. Taki duży limit na karcie kredytowej może nas za bardzo kusić. Więc jeśli zrobimy zbyt duże zadłużenie na karcie kredytowej, to możemy mieć wtedy problem ze spłacaniem takiej karty. Ja mam na swojej limit 3000 zł i to mi w zupełności wystarczy.

  3. z karty Citi nie korzystałam, ale 2 miesiące temu wnioskowałam o kartę z limietem Axi-Card. Ciekawe rozwiązanie dla osób szukających szybkiego zastrzyku gotówki. Całkiem fajnie, że można pieniądze uzyskać na dowolny cel. Mogłam spłacić swoje zaległe zobowiązania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *