Kredyty bankowe Kredyty konsolidacyjne

Kasa Stefczyka – Pożyczka Konsolidacyjna

Konsolidacja pożyczek

Problem z płatnościami na czas? Masz kilka kredytów i nie wyrabiasz już z płaceniem rat miesięcznych na czas? Czas najwyższy pomyśleć nad pożyczką konsolidacyjną i połączyć swoje wszystkie raty w jedną całość. Umożliwia to Pożyczka Fit, znajdująca się w ofercie Kasy Stefczyka.

Pożyczka Konsolidacyjna nawet do 160 000 zł

Jeżeli nie radzisz sobie ze spłatą bieżących zobowiązań finansowych jak kredyt gotówkowy, karta kredytowa czy debet w koncie, to czas najwyższy pomyśleć o pewnym rozwiązaniu, którym jest Pożyczka Konsolidacyjna. Umożliwia ona połączenie wszystkich zobowiązań w jedną całość. Zarówno jeśli są to pożyczki gotówkowe w innych bankach, pożyczki ratalne, karty kredytowe czy kredyt samochodowy.

wniosek o pożyczkę konsolidacyjną

Pomyśl o tym, zanim będzie za późno

Pamiętaj że jeśli zbyt długo będziesz zwlekał z płatnością rat kredytów, a opóźnienia sięgną 30 czy 60 dni, wówczas informacje o takich opóźnieniach zostaną zarejestrowane w bazie BIK (Biuro Informacji Kredytowej). Wówczas możesz mieć problem z uzyskanie zarówno pożyczki konsolidacyjnej, jak również wszelkich innych kredytów przez najbliższe nawet 5 lat. I to nie tylko w banku, w którym masz kredyt, ale również w każdym banku działającym na terenie Polski. Jest to związane z tym, że każdy bank udzielający kredytu jest zobowiązany sprawdzać historię kredytową klientów właśnie za pośrednictwem bazy BIK.

Ile mogę pożyczyć?

W ramach pożyczki konsolidacyjnej w Kasie Stefczyka możesz uzyskać nawet do 160 000 zł. Co więcej, okres spłaty takiej pożyczki może wynosić nawet do 120 miesięcy, co daje Ci aż 10 lat na spłatę.

Mniejsza kwota kredytu – jak to działa?

Pożyczka Konsolidacyjna zmniejsza miesięczną ratę spłacanych zobowiązań. Przykładowo, jeśli do tej pory łączna suma spłacanych miesięcznych zobowiązań wynosiła 1000 zł, to teraz masz szansę spłacać ratę na poziomie 600 czy nawet 500 zł? Jak to możliwe?

Kwota udzielona w ramach pożyczki konsolidacyjnej pokrywa spłatę wszystkich Twoich zadłużeń. Dzięki temu od tej pory będziesz spłacać tylko jedną ratę miesięczną. Co więcej, jeśli zdecydujesz się na wydłużenie okresu spłaty, masz możliwość znacząco obniżyć wysokość takiej raty. Dzięki temu nie będzie ona w drastyczny sposób obniżać twojego miesięcznego budżetu.

konsolidacja pożyczek

Alternatywne rozwiązania finansowe

Masz problem z uzyskaniem pożyczki konsolidacyjnej na spłatę zadłużeń? Spróbuj innych alternatywnych opcji:

  • Smartney – pożyczki gotówkowe przez internet nawet do 50 000 zł (do 60 miesięcy)
  • Provident – pożyczka pozabankowa do 20 000 zł (do 48 miesięcy)
  • Wonga – pożyczka ratalna do 20 000 zł (do 60 miesięcy)
  • Super Grosz – pożyczka ratalna do 15 000 zł (do 50 miesięcy)

One Response

  1. Ogólnie jak ktoś ma problem żeby dostać kredyt w banku, to w Kasie Stefczyka niekiedy jest łatwiej takie finansowanie uzyskać. Nie robią takich problemów przy niższej zdolności np. jak ktoś ma jakiś inny kredyt w banku wzięty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *