Parabanki Pożyczki bez Baz Pożyczki dla zadłużonych

Pożyczka z komornikiem

Nie tylko negatywna historia kredytowa czy wpis w rejestrach dłużników może być problemem na drodze do uzyskania potrzebnej gotówki w banku czym firmie pożyczkowej. Kolejnym aspektem utrudniającym uzyskanie pożyczki może być również zajęcie komornicze, powstałe w skutek zadłużenia.

Czy w sytuacji kiedy posiadamy takie zajęcie komornicze to istnieje szansa na uzyskanie pożyczki? Tutaj wszystko zależy od konkretnej sytuacji w jakiej znajduje się osoba starająca się o pożyczkę a więc pożyczkobiorca. Jeśli pomimo zajęcia komorniczego, dana osoba może udowodnić że da radę terminowo spłacać raty nowo zaciągniętej pożyczki to szanse na uzyskanie takiej pożyczki są. Oczywiście nie we wszystkich firmach które takich pożyczek udzielają.

Pożyczka z komornikiem – jakie mamy alternatywy?

Fundusz Korona pożyczka z komornikiem

Fundusz Korona jest jedną z nie licznych firm która oficjalnie informuje o tym, że kieruje swą ofertę również do osób z tzw. komornikiem (zajęciem komorniczym). Dzięki takiej pożyczce mają one szansę na spłatę zadłużenia oraz uniknięcie licytacji komorniczej.

Spośród znanych nam firm udzielających pożyczek z zajęciem komorniczym i oficjalnie potwierdzającą że takich pożyczek udziela jest Fundusz Korona. W ofercie firmy znajdują się zarówno pożyczki gotówkowe udzielane na dowolny cel od 1000 zł do 10 000 zł z dogodnym okresem spłaty który może wynosić od 12 do nawet 60 miesięcy. Osoby potrzebującej większej kwoty gotówki mogą skorzystać z opcji pożyczki hipotecznej, jednak tutaj konieczne jest posiadania jakiejś nieruchomości która będzie stanowić zabezpieczenie takiej pożyczki. Takim zabezpieczeniem może być dom jednorodzinny, mieszkanie czy działka budowlana, w przypadku pożyczek gotówkowych nie ma takich wymogów.

Jakie wymagania należy spełnić aby udało nam się uzyskać pożyczkę pomimo zajęcia komorniczego? Na pewno musimy posiadać stałą umowę o pracę a więc umową na czas nieokreślony oraz wpływy na konto, które poza spłatą komorniczą będą umożliwiały również spłatę rat pożyczki.

Jeśli już jesteśmy przy Funduszu Korona to warto zaznaczyć że sama firma posiada główną placówkę w Lublinie i umowa cywilno-prawna w celu zaciągnięcia pożyczki jest podpisywana w biurze w Lublinie. Jeśli jednak jesteśmy z innego zakątka Polski, nic nie powinno stanąć na przeszkodzie by taką umową podpisać u dowolnego notariusza na terenie Polski. Nieco inaczej wygląda to jednak w przypadku pożyczki hipotecznych, w przypadku których wymagane jest pojawienie się osobiście w siedzibie firmy w Lublinie.

Kolejną z propozycji w przypadku pożyczek komorniczych, może być oferta firmy Rapida Money. Firma do uzyskania pożyczki nie wymaga posiadania dobrej historii kredytowej. Umożliwia również uzyskanie pożyczki w przypadku jeśli posiadamy zajęcie komornika. Wymaga jednak posiadanie gwaranta, a więc takiej osoby która będzie poręczycielem pożyczki. Działa to na bardzo zbliżonych zasadach jak w przypadku żyranta i kredytów bankowych. Taka dodatkowa osoba powinna posiadać przede wszystkim dobrą ocenę zdolności kredytowej a ponadto zdolność kredytową. Nie kiedy firma pożyczkowa wymaga również od gwaranta posiadanie dodatkowej nieruchomości, choć ta, sama w sobie, nie musi być zabezpieczeniem pożyczki. Aktualnie w ofercie Rapida Money znajdują się pożyczki gotówkowe w wysokości do 25 000 zł. Okres spłaty pożyczki to 12 do 48 miesięcznych rat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *