Kredyty bankowe Parabanki Pożyczki online

Kredyt online bez zaświadczeń o dochodach

Kredyt online bez zaświadczeń o dochodach

Co najczęściej jest nam potrzebne, do uzyskania kredytu? Niezbędnym elementem jest oczywiście dowód osobisty. Bez niego, nie mamy najmniejszych szans na uzyskanie dodatkowego finansowania. Do tej pory, takim elementem bez którego nie było możliwości uzyskania kredytu, było również zaświadczenie o dochodach. Czy tak jest do tej pory?

Okazuje się że zaświadczenie o dochodach nie jest już tak często wymagane przy kredycie, jak bywało to kiedyś. Przez ostatnie lata, metody weryfikacji kredytobiorcy w bankach uległy zmianie. Obecnie najczęściej stosowanym dokumentem przy udzielaniu kredytu jest wyciąg z rachunku bankowego. Oczywiście musi to być wyciąg z tego konta, na które otrzymujemy nasze co miesięczne wynagrodzenie. Najczęściej bank wymaga przesłania wyciągu dokumentującego ostatnie 3 lub 6 miesięcy.

Kredyt online bez zaświadczeń o dochodach

Brak konieczności przedstawiania zaświadczenia o dochodach to niewątpliwy atut i spore ułatwienie w trakcie wnioskowania o kredyt gotówkowy. Przede wszystkim znacznie skraca się czas oczekiwania na uzyskanie kredytu. Nie musimy samodzielnie załatwiać takiego zaświadczenie, składać wniosku u pracodawcy, a następnie dostarczać go już wypełnionego w banku. W przypadku wyciągu z konta bankowego, wszystko możemy wykonać bez wychodzenia z domu. Wystarczy zalogować się na konto bankowe przez internet i pobrać wyciąg z określonej liczby miesięcy. Taka opcja przeważnie dostępna jest w zakładce Historia Konta. Elektroniczny wyciąg najczęściej generowany jest w postaci pliku PDF. Dokument w takiej postaci, możemy przesłać do banku za pośrednictwem poczty e-mail lub za pomocą udostępnionego przez bank formularza.

Kredyt na wyciąg z konta bankowego

Dzięki takiemu rozwiązaniu, kredyt online bez zaświadczeń o dochodach możemy uzyskać bez wychodzenia z domu. Co raz więcej banków, a niemal wszystkie firmy pożyczkowe umożliwiają uzyskanie kredytów i pożyczek przez internet. W ramach takiej opcji uzyskanie dodatkowej gotówki możliwe jest całkowicie zdalnie. Siedzimy sobie wygodnie na fotelu czy za biurkiem komputera, i składamy wniosek o kredyt w wybranej instytucji. Chwilę później oddzwania do nas pracownik banku lub firmy pożyczkowej, w celu przeprowadzenia weryfikacji danych. W kolejnym kroku konieczne jest przesłanie dodatkowych dokumentów, które mogą pomóc w ocenie naszej zdolności kredytowej. Tutaj najczęściej wymagane jest przesłanie drogą elektroniczną wyciągu z konta bankowego. Niekiedy bank może nas poprosić również o przesłanie kopii ostatnio opłaconych rachunków lub faktur. Może to być rachunek za internet, telefon czy kablówkę.

Gdzie uzyskamy kredyt online bez zaświadczeń?

Takiego kredytu internetowego bez zaświadczeń udziela praktycznie większość firm pożyczkowych, oraz wybrane banki. W przypadku tych ostatnich, w celu dopełnienia formalności które załatwiliśmy przez internet, może być konieczne odwiedzenie najbliższej placówki celem podpisania umowy. Po spełnieniu tego warunku, pełna kwota kredytu lub pożyczki zostanie przelana na nasze konto bankowe. W przypadku firm pożyczkowych, gdzie wszystkie formalności załatwiane są przez internet, najczęściej jest to od kilkunastu minut do maksymalnie kilku godzin. W przypadku banków, od kilku godzin do kilku dni, w zależności od tego, w jakim banku złożyliśmy wniosek o kredyt online bez zaświadczeń o dochodach i zatrudnieniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *