Parabanki Pożyczki bez Baz Pożyczki dla zadłużonych

Pożyczka dla zadłużonych z gwarantem

Pożyczka dla zadłużonych z gwarantem przez internet

Czy uzyskanie pożyczki jest możliwe w sytuacji zadłużenia? Wszystko zależne jest od indywidualnej sytuacji osoby zadłużonej. A więc głównie zależne jest od tego, jaką formę przybrało zadłużenie. Czy zadłużenia zostały wpisane do rejestrów dłużników, czy posiadamy negatywne wpisy w bazach BIK. A może posiadamy już ciążące na nas zajęcie komornicze?

W większości tego rodzaju przypadkach, szanse na otrzymanie dodatkowego finansowania są niemal zerowe. Bank nie udzieli nam kredytu bez względu na to czy posiadamy negatywny BIK czy mamy inne zadłużenie w bazach. Oczami banku z miejsca będziemy osobą nie wiarygodną, której nie ma najmniejszego sensu pożyczanie jeszcze jakichś dodatkowych pieniędzy. Choć kiedyś w przypadku odmownej decyzji o udzieleniu kredytu w banku, można było szukać pomocy w firmach pożyczkowych, to teraz już nie jest tak łatwo. Większość z firm które udzielają pożyczki pozabankowe, przeprowadzają weryfikację zarówno w BIK jak i rejestrach typu KRD czy ERIF. Tylko nie liczne firmy umożliwiają uzyskanie pożyczki osobom zadłużonym.

Pożyczka dla zadłużonych z gwarantem

Alternatywnym rozwiązaniem na pożyczenie pieniędzy w tej dosyć skomplikowanej sytuacji może okazać się pożyczka z gwarantem. Czym wyróżnia się ona tle innych pożyczek gotówkowych? Główna różnica polega na tym, że samodzielnie takiej pożyczki nie uzyskamy. Będzie nam niezbędna dodatkowa osoba o zaufanym profilu. Co to oznacza? Osoba taka powinna spełniać główne założenia odpowiedzialnego pożyczkobiorcy. Choć sama będzie pełniła rolę gwaranta pożyczki, to powinna być osobą o pozytywnej zdolności oraz historii kredytowej. W skrócie, powinna posiadać stały miesięczny dochód oraz nie powinna posiadać jakichkolwiek zadłużeń widocznych w bazach BIK, KRD czy ERIF.

Jeśli uda nam się znaleźć taką osobę, która dodatkowo będzie miała do nas pełne zaufanie, to istnieją duże szanse aby pożyczka dla zadłużonych z gwarantem została nam udzielona. Oczywiście głównym pożyczkobiorcą nadal pozostajemy my i to my będziemy odpowiedzialni za spłatę rat miesięcznych pożyczki. Dlatego też powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że w sytuacji jeśli mielibyśmy problem z terminowym regulowaniem spłaty pożyczki, to w takiej sytuacji na gwaranta spadnie obowiązek jej spłaty.

Kto może ubiegać się o uzyskanie pożyczki dla zadłużonych z gwarantem? Może to być osoba która posiada ukończone 18 lat. Osoba taka powinna również posiadać stały miesięczny dochód, który umożliwia pokrycie rat miesięcznych pożyczki. Nie ma większego znaczenia czy osoba posiada zadłużenia BIK, w bazach dłużników czy komornicze. Dzięki osobie gwaranta, nawet w takiej sytuacji proces wnioskowania o pożyczkę może zakończyć się pozytywnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *