Parabanki Pożyczki bez Baz Pożyczki dla zadłużonych

Pożyczka bez sprawdzania w KRD i BIK

Pożyczka bez sprawdzania w KRD i BIK online

Czy można liczyć na pomoc finansową, w sytuacji gdy posiadamy zadłużenia a informacje o nich widnieją w różnego rodzaju bazach? Dzisiaj nie trudno sprawdzić czy terminowo opłacaliśmy faktury lub rachunki, bądź też czy nie spóźniliśmy się z płatnością raty za kredyt gotówkowy czy hipoteczny? Wgląd w takie dane mają wszystkie banki i niemal wszystkie firmy udzielające pożyczek pozabankowych.

W takiej sytuacji wydawać by się mogło, że szanse na uzyskanie jakiegokolwiek finansowania są niemal zerowe. I faktycznie na to musimy się przygotować, ponieważ większość instytucji w takiej sytuacji po prostu nie udzieli nam kredytu czy pożyczki. Negatywna historia kredytowa w BIK (Biuro Informacji Kredytowej) czy zadłużenia w KRD w znacznym sposób mogą utrudnić nam uzyskanie kredytu. Instytucje finansowe chcą udzielać finansowania wyłącznie osobom odpowiedzialnym i spłacającym swoje zobowiązania w terminie oraz według wcześniej ustalonego harmonogramu.

Pożyczka bez sprawdzania w KRD i BIK

Na szczęście istnieją alternatywne rozwiązania, dzięki którym nasze szanse na uzyskanie dodatkowego finansowania mogą wzrosnąć. Tutaj jednak, będą nam potrzebne dodatkowe zabezpieczenia, których będzie od nas wymagać bank lub firma pożyczkowa.

Pożyczka Hipoteczna – w większości przypadków tego rodzaju pożyczki udzielane są przez banki. Jest to pożyczka udzielana na dowolny cel, również dla osób zadłużonych posiadających różnej maści problemy finansowe. Może posłużyć nam na spłatę kredytów, kart kredytowych cz innych zobowiązań bankowych, jak również pożyczek pozabankowych i chwilówek. Wymaganym zabezpieczeniem pożyczki, jest nieruchomość. Osoba wnioskująca o pożyczkę hipoteczną powinna być właścicielem mieszkania, domu jednorodzinnego lub działki budowlanej. Jeśli sami jej nie posiadamy, możemy poprosić o pomoc osobę która jest w posiadaniu takiej nieruchomości. Musi ona być jednak świadoma ryzyka, ponieważ w takiej sytuacji również ona będzie poniekąd odpowiedzialna za spłatę pożyczki. W ramach tej opcji mamy możliwość uzyskania pożyczki w wysokości nawet do 200 000 zł.

Pożyczka z Gwarantem – Jeśli sami nie posiadamy odpowiedniej historii kredytowej do uzyskania pożyczki, możemy poprosić kogoś kto taką historię posiada. Pożyczka z gwarantem to pożyczka bez sprawdzania w KRD i BIK i bez wymaganych zabezpieczeń w postaci nieruchomości. Uzyskujemy szanse uzyskania pożyczki jako osoba zadłużona, ale pod warunkiem znalezienia gwaranta pożyczki. Powinna to być osoba o dobrej zdolności kredytowej oraz mająca pozytywną historię kredytową zarówno w bazach BIK jak i bazach dłużników pokroju KRD czy Erif. Jako że jest to pożyczka gotówkowa bez wymaganych zabezpieczeń, to maksymalna kwota pożyczek nie przekracza najczęściej kwoty 25 000 zł.

Pożyczka pozabankowa pod zastaw pojazdu – kolejna pożyczka w przypadku której nie będzie konieczna pozytywna historia kredytowa. Pożyczka bez sprawdzania w KRD i BIK udzielana jest pod zastaw pojazdu. Zabezpieczeniem pożyczki może być zatem samochód osobowy, ciężarowy jak również każdy inny sprawny pojazd mechaniczny. Z samochodu możemy korzystać bez żadnych ograniczeń jak do tej pory, pod warunkiem dokonywania terminowych spłat rat miesięcznych pożyczki. Wysokość pożyczek pod zastaw pojazdu, podobnie jak w przypadku pożyczek hipotecznych, uzależniona jest od wartości zabezpieczenia. Bardzo często wysokość pożyczki pozabankowej pod zastaw, wynosi do 60% wartości pojazdu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *