Kredyty bankowe Kredyty internetowe Księgowość Pożyczki online

Kredyt przez internet na konto

Kredyt przez internet na konto

Jak się okazuje, uzyskanie kredytu nie musi być specjalnie trudne i skomplikowane. Jeśli kredyt w banku kojarzy nam się z wieloma formalnościami które musieliśmy załatwiać i wieloma wizytami w banku, to dzisiaj podpowiemy Wam jak tego wszystkiego uniknąć. Z pomocą przyjdzie nam kredyt przez internet na konto, który możemy uzyskać bez wychodzenia z domu.

Uzyskanie dodatkowej gotówki bez konieczności ruszania się z miejsca? Jeszcze do nie dawna, wydawało się to, nie do pomyślenia. Jednak czasy się zmieniają, a razem z nim ludzie, technologia i procedury. Jeśli uzyskujemy stałe miesięczne dochody, a przy tym nie posiadamy żadnych zadłużeń, nic nie stoi na przeszkodzie aby kredyt uzyskać całkowicie przez internet i bezpośrednio na nasze konto bankowe. Bez odwiedzania placówek bankowych, bez czekania w kolejce i dostarczania szeregu dokumentów.

Kredyt przez internet na konto bankowe

Od czego zacząć, aby uzyskać kredyt całkowicie online i bez wychodzenia z domu? W pierwszej kolejności powinniśmy się upewnić czy posiadamy aktywne konto bankowe. Mamy tutaj na myśli takie konto, na które otrzymujemy stałe miesięczne wynagrodzenie. Jest to bardzo ważne z tego powodu, że podczas wnioskowania o pożyczkę, zostaniemy poproszeni o dodatkową weryfikację konta bankowego. Zostanie ona przeprowadzona automatycznie za pomocą specjalnej aplikacji, która jednocześnie zweryfikuje nasze wpływy. Jeśli jednak bank nie korzysta z tego typu systemów, możemy zostać poproszeni o przesłanie wyciągu z konta bankowego w elektronicznej postaci. Najczęściej brane są tu pod uwagę 3 ostatnie, pełne miesiące. Taki wyciąg możemy pobrać po zalogowaniu się na konto bankowe.

Co jeszcze, oprócz konta bankowego będzie nam potrzebne aby otrzymać kredyt przez internet na konto bankowe? Niezbędny będzie również dowód osobisty. W większości wypadków powinny wystarczyć nam do tego celu, same same dane tam się znajdujące. Zdarzają się jednak sytuacje, że bank czy firma pożyczkowa prosi o przesłanie skanu dowodu osobistego. Jeżeli nie mamy skanera, możemy wykonać zdjęcie aparatem lub telefonem. Dodatkowo warto nanieść na taki skan, dodatkowy napis np. kopia dowodu, aby uniknąć nie uprawnionego wykorzystania naszego dowodu np. do wyłudzenia kredytu.

Banki i firmy udzielające kredyt online bezpośrednio na konto

Mając przy sobie dowód osobisty i dostęp do konta bankowego, możemy z powodzeniem złożyć wniosek o kredyt online. Oczywiście należy w pierwszej kolejności znaleźć ofertę, która w pełni spełni nasze oczekiwania. Wszystko zależy od tego jakiej kwoty kredytu lub pożyczki potrzebujemy, oraz w jakim czasie zamierzamy swoje zobowiązanie spłacić. Nie da się ukryć, że najkorzystniej pod tym kątem prezentują się oferty bankowe. Niestety banki na ogół posiadają większe wymagania, więc nie zawsze złożenie wniosku o kredyt przez internet na konto bankowe kończy się pełnym sukcesem. Uzyskanie kredytu zależne jest od zdolności i historii kredytowej. A więc od tego jaki dochód aktualnie posiadamy, oraz czy w przeszłości spłacaliśmy już jakieś kredyty. A jeśli tak, to czy dokonywaliśmy spłaty rat kredytu bez opóźnień.

Jeżeli z jakiegoś powodu nie uda nam się uzyskać kredytu bankowego przez internet, to mamy szereg alternatywnych opcji w postaci firm pożyczkowych. Tutaj jednak należy zwracać szczególną ostrożność na koszty takich pożyczek. Na ogół większe kwoty, to znacznie większe koszty pożyczki. Warto więc dokładnie analizować dane jakie uzyskamy za pośrednictwem kalkulatorów pożyczkowych. Takie narzędzie znajdziemy niemal na każdej stronie internetowej firmy, która specjalizuje się w udzielaniu takich pożyczek, Dzięki temu w prosty i łatwy sposób będziemy mogli sprawdzić ratę pożyczki czy łączny koszt dodatkowych odsetek, jeszcze zanim złożymy wniosek o pożyczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *