Chwilówki online Darmowe Pożyczki Pożyczki online Szybkie Pożyczki

Pożyczka 300 zł

Pożyczka 300 zł

Dzisiaj na cel dajemy sobie znalezienie szybko i sprawnie pożyczki 300 zł. Ppodpowiemy gdzie zapukać bez wychodzenia z domu by uzyskać pożyczkę w tej wysokości.

Chyba nikt nie ma złudzeń co do do tego, że to co pokazują w mediach na temat średniej krajowej to jedna wielka fikcja. Na średnią krajową wynoszącą aktualnie już grubo ponad 3000 brutto mają wpływ szefowie wielkich korporacji, właściciele firm, kierownicy, dyrektorzy. Takie osoby które zgarniają gigantyczne pensje w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych którzy zawyżają kwotę określaną jako średnia krajowa. Czy gdyby tyle faktycznie wynosiła średnia pensja każdego Polaka, potrzebne byłyby nam drobne pożyczki rzędu 300 czy 600 zł? Właśnie.. a tymczasem co raz więcej przybywa firm udzielających takich pożyczek, a więc okazuje się, że jest na nie popyt.

OK MONEY – pożyczka na 300 zł

Pierwszą instytucje którą sprawdziliśmy by pożyczyć potrzebne nam 300 zł było OK Money, firma która w zasadzie od niedawna działa na rynku pożyczek pozabankowych. Jeśli interesuje nas kwota 300 zł to mamy dwie opcje do wyboru – spłata 15 lub spłata 30 dni. W przypadku pierwszej opcji po upływie 15 dni będziemy musieli spłacić łącznie 381 zł, w przypadku drugiej opcji a więc pożyczki udzielonej na okres 30 dni łącznie będziemy musieli spłacić w OK Money kwotę 396 zł. Pożyczka w tej wysokości jest dostępna dla nowych klientów, a więc aby ją uzyskać nie ma konieczności bycia stałym klientem firmy. Warunki jakie musimy spełnić to dowód osobisty, telefon komórkowy, brak negatywnych opinii w BIK oraz udokumentowane zatrudnienie.

NETCREDIT – pożyczka 300 zł (bez opłat)

W Netcredit również otrzymamy pożyczke 300 zł bez większych przeszkód, również jeśli jesteśmy nowym klientem. Taką kwotę możemy pożyczyć na okres 14 dni lub 30 dni, co interesujące w chwili pisania tego artykułu za taką pożyczke nie będziemy musieli płacić żadnych dodatkowych opłat. Jeśli jesteśmy nowym klientem Netcredit i bierzymy od nich pożyczke po raz pierwszy to pożyczając 300 zł, tyle samo będziemy zoobligowani spłacić czyli 300 zł – czysty interes.. Pożyczki udzielane są osobom zamieszkującym na terenie Polski, nie posiadające opóźnień w spłatach innych pożyczek, posiadające stałe dochody, oraz posiadające rahunek bankowy.

SMS 365 – pożyczka 310 zł

SMS365 posiada kilka różnych pakietów pożyczek – dla nowych klientów jest to 200, 310 lub 620 zł. Pożyczając zatem 310 zł po 15 dniach zostaniemy poproszeni o spłate 372 zł, natomiast w przypadku pożyczki na 30 dni, spłacić będziemy musieli 388 zł. Główne wymagania jakie stawia SMS365 to posiadanie polskiego obywatelstwa, posiadanie rachunku bankowego oraz telefonu komórkowego, brak opóźnień w spłacie innych kredytów lub pożyczek. Nie są wymagane zadne dodatkowe dokumenty w tym zaświadczenia o dochodach.

SMS KREDYT – pożyczka 300 zł

Termin spłaty pożyczek jest identyczny jak u konkurentów, różnią się jedynie sumy spłat – w przypadku spłaty 15 dni będziemy musieli spłacić 369 zł, w przypadku pożyczki na 30 dni – 387 zł. Wymogi stawiane nowym klientom którzy będą chcieli się ubiegać o pożyczke to udokumentowane dochody, brak negatywnych wpisów w BIK.

VIA SMS – pożyczka 300 zł (bez opłat)

Kolejna z firm która przyciąga swoją ofertą nowych klientów za pomocą udzielenia pożyczki bez dodatkowych prowizji i procentów. Na dzień dzisiejszy podobnie jak w firmie Necredit mamy tutaj również możliwość zaciągnięcia pożyczki bez żadnych dodatkowych opłat czyli w skrócie pożyczamy 300 zł i po 15 lub 30 dniach również 300 zł spłacamy. VIA SMS nie stawia również żadnych większych wymagań osobom zainteresowanym pożyczkami, jedyne wymagania to ukończone 18 lat, stałe zameldowania na terenie Polski, posiadanie konta bankowego oraz telefonu komórkowego.

PROVIDENT – pożyczka 300 zł

Niestety trzeba przyznać że pożyczenie takiej kwoty w Providencie będzie najmniej dla nas korzystnym rozwiązaniem. Przyczyna tego jest bardzo prosta ponieważ Provident nie udziela pożyczek krótkoterminowych. I choć mamy możliwość uzyskania pożyczki w wysokości 300 zł to najkrótszy czas obowiązywania umowy to aż 30 tygodni. Pożyczając 300 zł łącznie więc musielibyśmy spłacić w Providencie aż 509,54zł.

MINI CREDIT – pożyczka 300 zł

W Mini Credit możemy taką sumę pożyczyć na dowolny okres czasu w zakresie od 5 dni do 30 dni. Przedstawimy jednak najbardziej popularne terminy spłat czyli 15 dni po których będziemy musieli spłacić łącznie 337 zł, oraz 30 dni po których spłata łaczna wyniesie 360 zł. Wymagania również podobne jak u wymienionych wyżej firm, konieczne jest przedstawienie aktualnego źródła dochodów.

Uwaga! Artykuł archiwalny. Wyliczenia spłaty pożyczek zostały wykonane na podstawie kalkulatorów dostępnych na oficjalnych stronach instytucji pozabankowych na dzień 16.08.2012. A artykule zostały przedstawione wybrane firmy udzielające pożyczki pozabankowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *