Kredyty internetowe Pożyczki online Szybkie Pożyczki

Łatwe Pożyczki bez wychodzenia z domu

Łatwe pożyczki online

Kredyt bankowy nie zawsze jest dostępny na wyciągnięcie ręki. W przypadku odrzuconego wniosku, możemy ratować się pożyczką pozabankową. Nie zawsze taka pożyczka musi oznaczać wyższe koszty. Jak się okazuje, taką pożyczkę można nie tylko łatwiej pozyskać ale także bez konieczności wychodzenia z domu.

W których firmach pożyczkowych będziemy mieli większe szanse na uzyskanie pożyczki niż w banku? Istnieje grono firm udzielających pożyczki pozabankowe, które mają mniejsze wymagania względem potencjalnego klienta. Nieco inaczej oceniana jest jego zdolność kredytowa, firma pożyczkowa inaczej patrzy również na historię kredytową. Bardzo ważne jest jednak, aby nie posiadać zadłużeń, które byłyby widoczne w popularnych rejestrach dłużników typu KRD (Krajowy Rejestr Długów) czy ERIF.

Firmy udzielające łatwo dostępne pożyczki

Zanim zdecydujemy się na konkretną ofertę pożyczki, warto oczywiście dokładnie zweryfikować jej koszty. Jak wiadomo, są firmy które udzielają łatwo dostępne pożyczki, bez sprawdzania BIK, bez zdolności kredytowej, ale w zamian posiadają bardzo wysokie koszty. Warto dokładniej się temu przyjrzeć. Sprawdzić jakie jest oprocentowanie pożyczki, jaka wysokość raty miesięcznej. Warto również zwrócić uwagę na pozostałe koszty a więc opłatę przygotowawczą czy prowizję. Możemy również zapytać o dokładny, całkowity koszt pożyczki.

MONEDO

Ta firma posiada dwa główne zalety. Przede wszystkim łatwiej uzyskać u nich pożyczkę niż w banku, a do tego całkowicie przez internet. Drugi atut to koszt pożyczek, ponieważ są one utrzymane na bardzo zbliżonym poziomie co tradycyjne kredyty gotówkowe w banku. Niestety nie każdy będzie miał szanse na uzyskanie łatwej pożyczki w Monedo. Aby uzyskać u nich pożyczkę trzeba podobnie jak w banku, legitymować się pozytywną historią kredytową w bazach BIK. Możliwość uzyskania pożyczki w Monedo będą miały osoby już od 18 roku życia.

PROVIDENT

Myślę że to znana wszystkim firma, która udziela pożyczek pozabankowych już od wielu dobrych lat. Aktualnie bez większego problemu uzyskamy w Providencie pożyczkę przez internet i bez wychodzenia z domu. Choć ta ostatnia opcja możliwa była już od początku działalności firmy. Tyle że teraz nie jest już konieczny bezpośredni kontakt z przedstawicielem firmy. Wszystkie formalności związane z otrzymaniem pożyczki w Providencie będziemy mogli dopiąć online. Firma umożliwia otrzymanie pożyczki osobom pełnoletnim, posiadającym zatrudnienie. Niskie koszty pożyczki uzyskamy w ramach pożyczki samoobsługowej.

Pomoc w uzyskaniu pożyczki przez internet

BANCOVO

Gdy będziemy mieli problem z otrzymaniem dodatkowego finansowania, możemy skorzystać z pomocy Bancovo. To firma specjalizująca się w pośrednictwie finansowym przez internet. Umożliwia pozyskanie zarówno kredytów bankowych, a kiedy wniosek osoby wnioskującej o taki kredyt zostanie odrzucony, wtedy firma pomoże nam poszukać podobnej, ale w formie pozabankowej alternatywy.

HAPI POŻYCZKI

Podobnie jak Monedo, firma Hapi Pożyczki wyspecjalizowała się w udzielaniu pożyczek internetowych. Za ich pośrednictwem uzyskacie pożyczkę łatwiej niż w banku, pod warunkiem jednak że będziecie się legitymowali pozytywną historią kredytową. Poza tym firma nie ma specjalnie wygórowanych wymagań i oczekiwań. Najważniejsze aby osoba wnioskująca o pożyczkę, poza pozytywną historią kredytową, była osobą pełnoletnią i posiadała dochody umożliwiające jej spłatę rat pożyczki.

SUPER GROSZ

Łatwe pożyczki na wyciągnięcie ręki znajdziemy również w firmie Super Grosz. Tu jednak powinniśmy zwrócić baczną uwagę na koszty pożyczki. Szczególnie jeśli zależy nam na pożyczeniu większej gotówki i z dłuższym okresem spłaty. Na szczęście dokładne informacje na temat tego ile będziemy musieli zapłacić za taką pożyczkę i jak wysoką ratę miesięczną będziemy płacić, dowiemy się jeszcze przed złożeniem wniosku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *