Karty Kredytowe

Karta kredytowa z bonusem – w jakim banku?

Karty kredytowe z bonusem

Wydawać by się mogło, że banki chętnie rozdają karty kredytowe. Nic jednak bardziej mylnego. Podobnie jak w przypadku kredytu, do uzyskania karty kredytowej konieczne jest spełnienie określonych warunków. Dwa główne spośród nich to odpowiednia zdolność kredytowa i brak negatywnej historii kredytowej. Kiedy już mamy odpowiednie warunki ku temu, by uzyskać taka kartę kredytową, warto rozejrzeć się za kartą kredytową z bonusem. Gdzie ją znajdziemy?

Niekiedy możemy trafić na ciekawe promocje, szukając dla siebie odpowiedniej karty kredytowej. Niektóre banki niemal wyspecjalizowały się w promocjach bankowych, głównie skierowanych do nowych klientów banku. Za założenie karty kredytowej i spełnienie określonych warunków, mamy możliwość otrzymania dodatkowego bonusu od banku. Może to być telefon, tablet, a niekiedy bon zakupowy o określonej wartości.

Bonus do karty kredytowej

Jeżeli chcielibyśmy skorzystać z takiej promocji bankowej, najpierw musimy znaleźć bank który gwarantuje bonus do karty kredytowej. Musimy również wiedzieć o tym, że samo założenie karty kredytowej nie wystarczy aby otrzymać od banku dodatkowy prezent. Będziemy musieli spełnić jeszcze dodatkowy warunek lub warunki, aby karta kredytowa z bonusem trafiła w nasze ręce. O jakich warunkach mowa?

Należy zacząć od tego, ze nie są to zbyt skomplikowane warunki. Banki które stosują tego rodzaju promocje kart kredytowych z bonusem, najczęściej chcą byśmy aktywnie korzystali z karty kredytowej. Najczęściej chodzi tu o wykonanie transakcji bezgotówkowych za pomocą otrzymanej karty. Musi to być transakcja wykonana kartą o określonej wysokości np. za 2000 czy 3000 zł. Oczywiście nie musi to być jednorazowy zakup a kilka różnych, które łącznie dadzą taką sumę. Takich transakcji nie musimy również wykonywać od razu gdy otrzymamy kartę, ponieważ będziemy mieli na to od 2 do nawet 3 miesięcy. Jeszcze jednym często stosowanym warunkiem jest zalogowanie do systemu elektronicznego banku.

Co możemy otrzymać w ramach bonusu od banku?

Przez te wszystkie lata, przez które organizowane są tego rodzaju promocje, mieliśmy okazję obserwować różnego rodzaju akcje promocyjne. Banki rozdawały już smartfony, tablety, głośniki czy drukarki komputerowe. Ostatnio sporą popularnością cieszą się bony zakupowe do popularnych sieci marketów jak Bierdonka czy Lidl. Taki bon możemy przeznaczyć na dowolne zakupy a ich kwota może wynosić od 200 do nawet 500 zł. Oczywiście aby otrzymać taki bon do karty kredytowej, konieczne jest nie tylko samo założenia karty kredytowej. Konieczne jest również spełnienie określonych warunków o których wspomnieliśmy już wcześniej.

Kto ma szansę otrzymać bonus do karty kredytowej?

Karta kredytowa z bonusem dostępna jest dla wszystkich osób które posiadają ukończone 18 lat oraz legitymują się aktualnym dowodem tożsamości. Niezbędne do uzyskania karty kredytowej jest posiadanie zatrudnienia, dzięki któremu będziemy posiadać odpowiednią zdolność kredytową. Bank przyznający kartę kredytową weryfikuje również historię kredytową klienta i sprawdza, czy wcześniej zaciągnięte zobowiązania były opłacane terminowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *