Kredyty dla firm Kredyty internetowe Linie Kredytowe

Kredyt dla firm online – jak uzyskać szybki kredyt firmowy?

kredyt firmowy przez internet

Osoby które starały się o uzyskanie kredytu firmowego w banku, doskonale wiedzą jak dużo poświęcenia jest potrzebne aby taki kredyt uzyskać. Przynajmniej kilka spotkań z doradcą banku, donoszenie potrzebnych dokumentów i zaświadczeń. Okazuje się jednak, że kredyt firmowy można uzyskać znacznie łatwiej – online i bez dodatkowych dokumentów.

Nawet przy stosunkowo dobrej zdolności kredytowej i historii kredytowej, bank może odrzucić nasze wniosek o kredyt firmowy. Jest to spowodowane różnymi czynnikami. Z doświadczenia wiem, że osobom którym nie udało się uzyskać takiego kredytu dla firm, wnioskowały o tradycyjny kredyt konsumpcyjny. W jego przypadku nie trzeba dostarczać tak wielu dokumentów a szanse na jego uzyskanie są większe. Nie musimy jednak rezygnować z kredytu firmowego, ponieważ znacznie łatwiej niż w banku, uzyskamy go przez placówki internetowe.

Kredyt dla firm przez internet

Nie tylko banki umożliwiają uzyskanie kredytu firmowego. W tego rodzaju finansowaniu specjalizuje się również wiele firm z sektora pozabankowego. I wbrew pozorom, są to sprawdzone firmy, w których nie musimy ponosić jakichś horrendalnie wysokich kosztów, a umowa jest jasno i przejrzyście skonstruowana. Taki kredyt dla firm online możemy uzyskać za pośrednictwem takich firm jak choćby Iwoca, Finiata, RCB czy Kredytmarket. Każda z tych instytucji finansowych ma inną ofertę i każda spełnia inne oczekiwania docelowego klienta.

Ułatwieniem w przypadku tego typu finansowania są nie tylko łatwiejsze i przejrzyste zasady. Również czas oczekiwania na taką pożyczkę jest znacznie krótszy. W bardzo wielu przypadkach, kredyt firmowy online może zostać uruchomiony nawet w ciągu 24 godzin od chwili złożenia wniosku. Jest to możliwe dzięki temu, że firmy udzielające kredyty firmowe przez internet nie mają zbyt dużych oczekiwań i wymagań. Oferta ta skierowana jest również dla nowych firm, które szukają finansowania na start.

Co jest potrzebne do uzyskania kredytu firmowego online?

Podstawowym dokumentem do uzyskania kredytu firmowego jest dowód osobisty osoby posiadającej działalność gospodarczą. Nie obędzie się również bez dokumentów finansowych, by instytucja udzielająca finansowa mogła ocenić naszą zdolność kredytową. Niezbędne dokumenty są jednak w zasięgu naszej ręki i w większości przypadków nie będzie nawet konieczne odwiedzanie w tym celu firmy sprawującej księgowość. Na pewno przyda nam się rozliczenie podatkowe PIT za rok ubiegły. Mogą być również potrzebne aktualne zaświadczenia o wpływach np. w postaci wyciągów z rachunku firmowego. O ile większość firm udzielających kredyty dla firm online nie wymaga zaświadczeń o nie zaleganiu z płatnościami w ZUS czy US, to mogą nam się przydać ostatnio wykonane przelewy do w/w instytucji.

Jak więc widzicie, skompletowanie rzeczy potrzebnych do uzyskania takiego finansowania nie powinno być specjalnie skomplikowane. Praktycznie z wszystkimi spośród nich powinniśmy poradzić sobie sami, bez angażowania dodatkowych osób i odwiedzania dodatkowych palcówek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *