Chwilówki online Kredyty bankowe Kredyty internetowe Pożyczki online Szybkie Pożyczki

Łatwa pożyczka do 2000 zł

łatwa pożyczka

Jak łatwo i w miarę szybki sposób uzyskać pożyczkę w kwocie do 2000 zł? Są dwie opcje, jednak z góry zaznaczymy że z tej pierwszej nie każdy będzie mógł skorzystać. Gdzie dostępna będzie łatwa pożyczka do 2000 zł?

Aby uzyskać łatwą pożyczkę do 2000 zł najlepiej poszukać jej w banku, bo tam zazwyczaj pożyczenie takiej gotówki wyjdzie nas najtaniej. Pod warunkiem jednak, że braliśmy wcześniej już kredyt w banku i spłacaliśmy raty kredytu na czas. Wtedy spróbujmy jeszcze raz zapukać do takiego banku, a kredyt powinniśmy uzyskać niemal od ręki. Często jest tak że bank w którym mieliśmy wcześniej kredyt nie będzie od nas wymagał już zaświadczenia o dochodach ponieważ jesteśmy dla niego już zaufaną osobą. W tym przypadku bank zadowoli się samym dowodem osobistym. Działa to jednak tylko w przypadku jeśli potrzebujemy kredytu nie większego niż braliśmy wcześniej i niestety nie w wszystkich bankach.

Druga opcja na łatwą pożyczkę to pożyczki pozabankowe jednak tu z góry musimy uczulić, że taka pożyczka udzielona przez firmę pozabankową będzie zdecydowanie bardziej oprocentowana niż tradycyjny kredyt gotówkowy w banku. Mamy tu na myśli gównie pożyczki udzielane na dłuższy okres czasu, trochę inaczej wygląda to w przypadku chwilówek. Te ostatnie najczęściej udzielane są na kilka tygodni, może to być okres 15, 30 lub 60 dni po których będziemy musieli spłacić całość kwoty pożyczki z prowizją i odsetkami.

Kwota takiej pożyczki może być na naszym koncie jeszcze tego samego dnia. Przy aktualnej promocji jeśli jesteśmy nowym klientem pierwszą pożyczkę nawet do 3000 zł otrzymujemy bez dodatkowych opłat.

Na rynku firm pozabankowych działa wiele firm które udzielą nam szybko i sprawnie pożyczki nawet bez wychodzenia z domu. Najczęściej wystarczy nam do tego celu komputer z internetem, telefon komórkowy oraz konto bankowe. Oprócz tego możemy przygotować sobie dowód osobisty ponieważ będą potrzebne również nasze dane jak numer pesel czy numer dowodu. W niektórych przypadkach może być potrzebna również mała opłata rejestracyjna przelana z naszego konta bankowego w wysokości 1 grosza a w niektórych przypadkach dodatkowe dokumenty jak zaświadczenie o zatrudnieniu. Te ostatnie wymaga jednak bardzo mało firm z sektora pozabankowego.

Dużym atutem firm pozabankowych jest możliwość załatwienia pożyczki w ekspresowym tempie, najczęściej pojawia się ona na naszym koncie tego samego dnia. Minusem może okazać się łączna kwota pożyczki do spłaty która przewyższa koszty uzyskania kredytu w banku. Jednak jeśli zależy nam na szybkiej pożyczce i bez udziału banku to zaciągnięcie nie dużej pożyczki pozabankowej wydaje się sensownym rozwiązaniem. Ponizej znajdziecie kilka firm oraz instytucji pozabankowych udzielających chwilówek oraz pożyczek.

Łatwa pożyczka do 2000 zł? W tych firmach możecie ją uzyskać bez najmniejszych przeszkód

NetCredit – pożyczki do 5000 zł, dla nowych klientów pożyczki do 3000 zł
VIA SMS – pożyczki do 3000 zł, dla nowych klientów pożyczki do 1500 zł
Vivus – pożyczka do 7500 zł, dla nowych klientów pożyczki do 3000 zł
Ekspres kasa – pożyczka do 2000 zł, dla nowych klientów pożyczki do 2000 zł
Pożyczkaplus – pożyczka do 4000 zł, dla nowych klientów pożyczki do 1500 zł

One Response

  1. W zasadzie u większości firm pożyczka jest łatwa w uzyskaniu. Wszystko zależy od tego jaką kto ma historię i zdolność kredytową. Jeśli obie te rzeczy współgrają ze sobą to nie powinniśmy mieć najmniejszych przeszkód na drodze od uzyskania pożyczki. Łatwo na pewno uzyskać pożyczkę w Vivus, bo u nich miałem okazję pożyczać i to bardzo rzetelna firma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *