Chwilówki online Parabanki Pożyczki online Szybkie Pożyczki

Pożyczka na dowód osobisty

Pożyczka na dowód osobisty

Banki często reklamując oferty kredytów równie często wspominają że do uzyskania kredytu wystarczy sam dowód osobisty bez zaświadczeń o zarobkach. Czy faktycznie aby uzyskać kredyt w banku w większości wystarczy okazanie dowodu osobistego?

Niestety nie, ponieważ w większości tyczy się to przypadków kiedy w konkretnym banku braliśmy już kredyt i w terminie go spłacaliśmy bez żadnych opóźnień. W takim przypadku bardzo możliwe że bank udzieli nam kredytu na sam dowód osobisty i nie będziemy musieli donosić zaświadczeń o zatrudnieniu czy zarobkach. Niekiedy jednak zdarza się tak, że chcemy wziąć drugi kredyt w tym samym banku, a mimo tego musimy dostarczyć nowe dokumenty przedstawiające informacje o aktualnych dochodach. Bardzo często ma to miejsce w sytuacji, gdy wnioskujemy o większy kredyt niż wcześniej.

Pożyczke na dowód osobisty możemy za to uzyskać w niektórych firmach udzielających pożyczki pozabankowe ponieważ w przypadku takich firm wszystkie formalności najczęściej załatwiane są przez internet dlatego nie są wymagane dodatkowe dokumenty. W większości przypadków gdy staramy się o pożyczke w takich firmach potrzebny jest skan dowodu osobistego, telefon komórkowy oraz konto bankowe w jednym z polskich banków.

Oto firmy w których dostępna jest pożyczka na dowód osobisty

SMS365

Pożyczki udzielane na okres 15 dni lub 30 dni. Kwota pożyczki zależna jest od tego czy jesteśmy nowym klientem firmy czy też braliśmy już wcześniej pożyczkę w firmie SMS365. Jeśli pożyczkę bierzemy u nich po raz pierwszy możemy skorzystać z jednego z trzech pakietów 300 zł, 600 zł lub 900 zł. Przy zaciąganiu kolejnych pożyczek możemy starać się o większe kwoty pożyczek nawet do 2000 zł.

NETCREDIT

Tu pożyczka również udzielana jest bez konieczności przedstawiania dokumentów. Będzie nam za to potrzebny komputer z dostępem do internetu oraz konto osobiste. Zaciągając pierwszą pożyczkę możemy wziąć kwotę w wysokości nawet do 3000 zł, w przypadku gdy bierzemy kolejną pożyczkę może to być pożyczka na dowód osobisty do 5000 zł. Okres udzielenia pożyczki to podobnie jak u poprzednika okres 14 dni lub 30 dni.

VIVUS

W reklamowanym ostatnio dosyć często Vivusie, pożyczki udzielane są na bardzo podobnych zasadach. Wyróżnieniem na pewno jest próg pożyczek dla nowych klientów który w przypadku Vivus wynosi aż 3000 zł, stali klienci mogą zaciągnąć pożyczkę do 7500 zł. Pożyczkę możemy zaciągnąć na okres do 30 dni z możliwością przedłużenia za dodatkową opłatą. Jest to jedna z najbardziej korzystnych ofert pożyczek dostępnych na rynku.

Ratalna pożyczka na dowód osobisty

ASA KREDYT

Na stronie firmy dowiedzieliśmy się że zazwyczaj nie są wymagane dodatkowe dokumenty w celu uzyskania pożyczki. Jednak w niektórych szczególnych sytuacjach (jeśli np. nigdy wcześniej nie braliśmy kredytu) firma może poprosić nas o przedstawienie dodatkowych dokumentów. Może to być wyciąg bankowy, zaświadczenie o zatrudnieniu lub inny dokument. Suma pożyczki wynosi od 1000 zł do 10 000 zł z okresem spłaty od 1 do 24 miesięcy.

ZAPLO

Kolejna pożyczka na dowód osobisty dostępna będzie również w firmie Zaplo. W tej firmie gotówkę pożyczymy również w opcji długoterminowej, dzięki czemu na spłatę pożyczki będziemy mogli mieć od 3 do nawet 36 miesięcy. Jest to niemal idealna opcja dla osób którym bardzo zależy na szybkim pozyskaniu pieniędzy na dowolny cel. Tutaj pożyczkę możemy mieć na swoim koncie nawet w ciągu kilkunastu minut od rozpatrzenia naszego wniosku o pożyczkę.

SZALONA POŻYCZKA

Ostatnia z dzisiejszych propozycji wśród pożyczek na dowód osobisty to oferta Szalonej Pożyczki. To pośrednik który bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów z naszej strony, pomoże nam w uzyskaniu odpowiedniej pożyczki. Wystarczy że posiadamy dowód osobisty i ukończone 18 lat by otrzymać pożyczkę. Na podstawie przesłanych informacji, firma przygotuje dla nas najbardziej korzystną ofertę pożyczki ratalnej lub pożyczki krótkoterminowej.

One Response

  1. Z tego co się orientuję, jeśli szukamy wyłącznie pożyczki pozabankowej to albo Wonga albo Zaplo. Obie firmy mają bardzo dobre oferty, obie oferują pożyczki do 10 000 zł. Pożyczki Wonga są nieco tańsze, ale za to Zaplo ma większą akceptację wniosków o pożyczkę więc u nich będzie można ją dostać znacznie łatwiej. Szczególnie tyczy się osób które nie mogą dostać kredytu w banku z różnych powodów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *