• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darmowe konto bankowe

T-mobile bankowe skończyło się na ten moment. Wszystko było piękne do pewnego czasu a szkoda bo w sumie gdyby nie ciągłe zmiany w opłatach to mogłoby być naprawdę dobrze :/

Odpowiedz

Z bezwarunkowo darmowych zostały konta w idea bank, smart bank i vw bank.

Odpowiedz

Właśnie zastanawiam się na migracją do innego banku, myślałem o mbank ale może właśnie idea bank byłby dobrym wyborem
Mój mały blog

Odpowiedz

Czy w przypadku IdeaBank karta dodawana do konta tez jest darmowa?

Odpowiedz

Ja mam w ing i zdecydowanie jest mi najlepiej w tym banku. Co prawda pobierają co msc 7 zł za konto, ale jak wyda się z karty min 300 zł to konto jest darmowe Uśmiech

Odpowiedz

Ja mam w Pekao S.A. i nie mam na co narzekać szczerze mówiąc, wszystko jest ok jak najbardziej.

schody i drewno: usługi CNC

Odpowiedz

Zupełnie darmowe tej chwili mają Nest Bank i Idea. Ja polecam ING i mBank. W ING jest opłata za kartę, ale jak się wyda min. 300 w bezgotówkowych to nie obowiązuje. BZ WBK jest teraz rachunek z premią 150 zł Oczko

Odpowiedz

Witam! ja ze swojej strony mogę polecić konto za 0 zł w PKO BP które sam posiadam ale oczywiście by było za O zł trzeba spełnić odpowiednie warunki. Jeszcze konto Nest Banku ma także bardzo dobre warunki zerknij sobie Ranking Kont Osobistych, i porównaj która oferta będzie Ci najbardziej odpowiadała , bo wiadomo każdy wybiera według swoich możliwości

Odpowiedz

Warunki to chyba trzeba spełnić wszędzie. Sama mam konto w Idea Banku - Idealne i nie płacę za nie, bez specjalnych wymagań. Ktoś pytał o kartę wcześniej, nie płaci się za wydanie i obsługę, przynajmniej ja niczego takiego nie mam naliczonego.

Odpowiedz

W Nest banku nie ma żadnych warunków darmowości z tego co wiem.
Ponieważ zajmuje się czasem kwestiami prawno finansowymi prowadzę blog o księgach wieczystych na którym prostym językiem staram się wyrazić i objaśnić zawiłe tematy prawne.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Theme © 2014 iAndrew  
Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.  
Polecamy: Kredyt przez Internet Portfel24 | Pożyczki Pozabankowe Forum | Ranking Chwilówek 2015 | Firmy pozabankowe udzielające pożyczek | Pożyczki dla bezrobotnych | Pożyczki 15 minut | Pożyczki 3000 zł | Pożyczki 2000 zł | Pożyczki 1000 zł | Pożyczki Pozabankowe na samochód | Chwilówki bez opłat za 0 zł | Pożyczki 60 dni | Kredyty na PIT | Pożyczki Pozabankowe na raty | Bank odmawia udzielenia kredytu | Pożyczki VIVUS opinie | Pożyczki Provident opinie | Kredyty dla nowych firm | Kredito24 Raty | Chwilówki bez Grosza | Mała Pożyczka | Pożyczka przez internet Netcredit | Wszystkie Firmy Pozabankowe | Pożyczki 18 lat