Chwilówki online Darmowe Pożyczki Pożyczki online Szybkie Pożyczki

Szybka Pożyczka 500 zł

szybka pożyczka 500 zł

Załóżmy że przydarza nam się sytuacja z której by wyjść obronną ręką musimy pożyczyć w ekspresowy sposób kwotę 1000 zł. Może być też tak iż nagle otwiera się przed nami znakomita okazja np. mamy możliwość kupna określonej rzeczy za połowę ceny i potrzebujemy 500 zł pożyczki.

Skąd jednak szybko i sprawnie pożyczyć taką kwotę, która najlepiej by jeszcze tego samego dnia pojawiła się na naszym koncie i moglibyśmy ją wypłacić. Jeśli mamy konto w banku i braliśmy już kredyt w naszym banku który spłacaliśmy bez opóźnień to raczej w takim przypadku nie będziemy mieli problemu by uzyskać taką kwotę od ręki. Co jednak jeśli bank odmówi nam wypłaty pożyczki? Pozostają nam pożyczki pozabankowe.

Co to takiego pożyczka pozabankowa? W skrócie, są to pożyczki udzielane przez instytucje pozabankowe które najczęściej udzielają pożyczek na mniejsze kwoty niż banki i z krótszym okresem spłaty. Dlatego jeśli potrzebujemy pożyczkę w wysokości 500 zł na nie długi okres czasu, będzie to dla nas idealna opcja tym bardziej że na rynku jest już dużo firm udzielających tego typu pożyczek a co za tym idzie większa konkurencja na rynku tego rodzaju usług. Lepiej dla nas ponieważ mamy szanse na uzyskanie pożyczki na ludzkich warunkach. Dziś przedstawimy kilka ofert pożyczek 500 zł, takie które mamy możliwość otrzymania jeszcze tego samego dnia.

Szybka Pożyczka 500 zł – w których firmach?

VIA SMS – pożyczka 500 zł

W chwili gdy pisaliśmy ten artykuł w VIA SMS trwała promocja ponieważ biorąc pierwszą pożyczkę u nich otrzymujemy ją za darmo. Co to oznacza? W skrócie pożyczamy 500 zł i tyle samo oddajemy po 15 lub 30 dniach. Taka promocja ze strony VIA SMS. W ogóle jeśli mielibyśmy oceniać najlepsze oferty pożyczek pozabankowych to trzeba przyznać że właśnie ta firma zajęła by pierwsze miejsce ze względu na najniższe oprocentowanie pożyczek i najmniejsze wymagania jeśli chodzi o dokumenty. Jak dobrze pamiętamy tradycyjnie (poza aktualną promocją) pożyczenie 500 zł w VIA SMS wyniesie nas dokładnie 600 zł (suma zaciągniętej pożyczki + opłata). Co warte odnotowania jeśli nie mamy żadnych większych problemów i zaległości typu Bik, Zus itp. to pożyczkę dostaniemy bez większych problemów. Jedynym wymogiem będzie posiadanie konta bankowego oraz telefonu komórkowego.

NetCredit – pożyczka 600 zł

Kwoty pożyczek dla nowych klientów podzielone są na 150, 300 oraz 600 zł więc dlatego w nagłówku widnieje właśnie pożyczka w tej kwocie. Co ciekawe podobnie jak w przypadku VIA SMS spotkaliśmy się u nich z identyczną promocją pożyczek dla nowych klientów. Pożyczając w Netcredit kwotę w wysokości 600 zł łącznie po 30 dniach będziemy musieli spłacić dokładnie.. 600 zł (w trakcie trwania promocji).

VIVUS – pożyczka 500 zł

Nowa firma na rynku usług pożyczek pozabankowych która w swej ofercie posiada pożyczki do 1500 zł. Będąc nowym klientem firmy bez problemu możemy wnioskować o kwotę 1000 zł pod warunkiem że mieścimy się w przedziale wiekowym 21 – 75 lat. Mieszkamy na terenie Polski, posiadamy stałe zatrudnienie i nie mamy negatywnej opinii w BIK. Jeśli będziemy chcieli pożyczyć 500 zł na okres 15 dni łącznie będziemy musieli spłacić po tym terminie 635,00 zł jeśli na 30 dni to łączna kwota pożyczki + opłata wyniesie 660,00 zł.

MINI CREDIT – pożyczki 500 zł

W Mini Credit pożyczke możemy wziąść na wybraną ilość w dni przedziale od 5 do 30 dni. Zaciągając pożyczkę w wysokości 500 zł po 5 dniach spłacimy łącznie 537 zł, po 15 cdniach kwota do zwrotu wyniesie nas 562 zł, a po 30 dniach dokładnie 600 zł. Jak niesie informacja na stronie pożyczkę możemy otrzymać nawet w przeciągu godziny od akceptacji naszego wniosku. Aby uzyskać pożyczke w Mini Credit konieczne będzie przedstawienie naszych dochodów z ostatnich 3 miesięcy oraz skan umowy o prace.

SMS KREDYT – pożyczka 500 zł

Szybka Pożyczka 500 zł będzie dostępna również w firmie SMS Kredyt, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek internetowych. Pożyczki udzielane osobom od 20 roku życia w kwocie do 600 zł dla nowych klientów. Jeśli jesteśmy zainteresowani pożyczeniem 500 zł to po okresie 15 dni spłacimy łącznie 631 zł, jeśli na 30 dni to łączna kwota do spłaty wyniesie nas 647 zł.

SMS365 – pożyczka 620 zł

Dla nowych klientów pożyczki udzielane w wysokości 200 zł, 310 zł lub 620 zł. W przypadku wybrania ostatniego wariantu prowizja za udzielenie pożyczki na 15 dni z ubezpieczeniem wyniesie 124 zł, a więc łącznie spłacimy 744 zł, prowizja za udzielenie pożyczki 620 zł na 30 dni z ubezpieczeniem wyniesie nas 155 zł, a więc łącznie spłacimy 775 zł.

Uwaga, jest to artykuł archiwalny, od momentu jego publikacji w/w oferty pożyczek oraz koszty mogły ulec zmianie. Oferty pożyczek obliczane na podstawie tabel zamieszczonych na stronach internetowych w/w firm na dzień 26.07.2012

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *