Kredyty bankowe Kredyty internetowe Pożyczki online Szybkie Pożyczki

Pożyczki w internecie – bankowe

bankowe pożyczki w internecie

Po zamieszczaniu poprzedniego artykułu w którym opisywaliśmy pożyczki dostępne w internecie, wiele osób zarzuciło nam że nie zamieściliśmy w tym artykule żadnych ofert bankowych. A przecież banki również udzielają pożyczek w internecie. Pisząc ten artykuł mieliśmy to już w planach, dlatego dzisiaj kolejna część artykułu o pożyczkach dostępnych online – tym razem wyłącznie oferty bankowe!

W przypadku w pełni internetowych pożyczek wybór mamy znacznie mniejszy niż w przypadku tych pozabankowych, ale kilka takich propozycji dla Was znaleźliśmy. Zaczynamy!

Pożyczki w internecie – bankowe

MBANK

Nie można by chyba zacząć inaczej jak od mbanku, jako że jest to najstarszy bank udzielający kredytów przez internet jak i oferujących szereg innych usług finansowych przez internet. Próbowaliśmy sprawdzić w Wikipedii na kiedy datuje się start strony internetowej mBanku ale takich informacji nie znaleźliśmy. Jeśli wierzyć informacjom zawartym na nie zawodnym wayback machine – oficjalna strona pod domeną mbank.pl ruszyła w 2001 roku!

Przejdźmy jednak do kredytów oferowanych przez mbank drogą internetową. Maksymalna kwota kredytów internetowych udzielanych w internecie to kwoty do 20 000 zł z dowolnie wybranym okresem spłaty od 3 miesięcy do nawet 84 miesięcy. Wysokość raty kredytu możemy sprawdzić sobie jeszcze przed złożeniem wniosku wskazując kwotę pożyczki oraz okres spłaty. Wszystkie formalności oczywiście załatwimy online a uzyskiwane dochody będziemy mogli potwierdzić przesyłając wyciąg z konta lub za pomocą specjalnej aplikacji którą udostępni nam mBank do połączenia z naszym kontem.

T-MOBILE USŁUGI BANKOWE

Kolejny z banków który udzieli nam pożyczki przez internet to T-Mobile Usługi Bankowe, który wcześniej znany był pod nazwą Alior Sync. Tak na prawdę jest to oddział Alior banku, świadczący usługi internetowe od kredytów, przez konta bankowe po inne usługi finansowe. W ofercie znajdują się kredyty nawet do kwot 150 000 zł z maksymalnym okresem spłaty 10 lat. Nie mamy jednak informacji jakie maksymalne kwoty kredytów udzielane są drogą online.

GETIN BANK – IKREDYT

Nowość w ofercie Getin banku który postanowił że włączy do swojej oferty pożyczki internetowe i to udzielane całkowicie przez internet. W ramach oferty iKredyt dostępne są pożyczki od 500 zł do 10 000 zł i taka kwota pożyczek dostępna jest całkowicie bez wychodzenia z domu i jak podkreśla bank, bez zbędnych formalności. Okres spłaty kredytu może wynosić od 3 do 36 miesięcy.

IGOTÓWKA

Kolejna marka pożyczek internetowych za które odpowiedzialna jest instytucja bankowa. iGotówka działa pod skrzydła BNP Paribas i posiada bardzo wygodny system za pomocą którego wskazujemy cel kredytu, kwotę jaka nas interesuje oraz liczbę rat. Do wyboru mamy kredyty w wysokości do 120 000 zł (w przypadku kredytów online do 20 000 zł) z okresem spłaty od 6 do 60 miesięcy. Podobnie jak w przypadku poprzedników wysokość raty miesięcznej może poznać jeszcze przed złożeniem wniosku o pożyczkę online

BANK SMART

I na koniec oferta o której pisaliśmy na naszych łamach jako bankowej chwilówce. Według nas oferta ta szału nie robi na tle konkurencyjnych ofert chwilówek. Bank Smart oferuje mikropożyczkę przez internet której maksymalna kwota to 1000 zł a okres spłaty wynosi 1 miesiąc czyli 30 dni. Niby oferta bankowa a koszty nawet wyższe niż w przypadku niektórych firm pozabankowych oferujących chwilówki.

10 Responses

 1. Dobrze, że można liczyć na profesjonalne zestawienie z waszej strony. Tez chciałabym skorzystać z takiej pożyczki a im więcej informacji zdobędę tym lepiej dla mnie 🙂

 2. Mało jest miejsc gdzie można znaleźć aktualne informację o kredytach i innych usługach bankowych.
  Jest kilka porównywarek ale na cuku to już raz się sparzyłem i teraz dmucham na zimne.

 3. Jest sporo miejsc gdzie można znaleźć informację o kredytach, oc itp. Skoro sparzyłeś się w cuku to poszukaj gdzieś indziej. Cuk nie jest jedyną porównywarką, wiem że ciężko jest zaufać w coś jak się raz już sparzyło.

 4. W zestawieniu brakuje akredo. Oni mają w ofercie siedem banków – pocztowy, aliora, deutchebank, raiffaisena i jeszcze jakieś. Te pamiętam, bo akurat te banki mi przysłały oferty. Ogólnie fachowo się tym zajmują, a panie z infolinii są cierpliwe z tym wnioskiem i spoko można sobie poradzić. Ja akurat pierwszy raz spróbowałem ogarnąć kredyt przez coś takiego bo cały czas kończe robotę po 21 i nie mam szans na wizyty w banku i chyba mam dobre zdanie tak myślę.

 5. Teraz powstało wiele porównywarek pożyczek to jest naprawdę fajna sprawa. Można zauważyć że w niektórych pożyczkach jest strasznie wielka różnica. Co jakiś czas nawet z ciekawości sobie oglądam jak zmieniają się ich ceny.

 6. @ rpetome – tak tylko te porównywarki kredytów gotówkowych nie zawsze są odzwierciedleniem rzeczywistości. Jak przyjdziesz do banku i poprosisz ten najtańszy kredyt z porównywarki to okaże się że będziesz musiał dodatkowo założyć jeszcze konto, kartę kredytową i może jeszcze trzeba będzie wykupić dodatkowe ubezpieczenie.

 7. Korzystam z porównywarek, kilku naraz, by dobrze się zorientować w cenach, % i innych rzeczach. Na pewno nie skupiam się na jednej porównywarce, bo to głupota

 8. Porównywarki są dobre jeśli chcemy porównać wiele ofert i kilka wybrać do dalszej analizy. Korzystanie z kilku różnych ma sens, bo już nie raz spotkałam się z tym, że nie wszystkie oferty kredytów są w różnych porównywarkach.

 9. Też tak robię i korzystam z kilku różnych porównywarek, tak na wszelki wypadek. I jeszcze sprawdzam czy na pewno nie mam jakiegoś wpisu w biurze informacji gospodarczej, bo o ile się orientuję takie rzeczy są sprawdzane przez firmy udzielające pożyczek. Czytałam artykuł o rejestrach, gdzie są dane dotyczące osób spłącających (lub nie) kredyty i zobowiązania innego rodzaju . Wydaje mi się, że lepiej kontrolować jakie dane tam są, żeby w razie potrzeby bez problemu dostać pożyczkę albo kredyt.

 10. Kredytu lepiej nie porównywać za pomocą porównywarek ponieważ moim zdaniem to nie jest wiarygodne źródło informacji. Miałem kiedyś okazję porównywać ofertę dostępną w porównywarce z ofertą w placówce i koszt kredytu okazał się znacznie wyższy. Przeważnie w ofercie umieszczonej w porównaniach zamieszcza się jakąś ofertę, która dostępna jest w pakiecie a więc w przypadku wykipienia dodatkowego ubezpieczenia czy innego produktu finansowego banku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *