Parabanki Pożyczki bez Baz Pożyczki dla zadłużonych Pożyczki online Szybkie Pożyczki

Pożyczki podobne do oferty Providenta

pożyczki podobne do Providenta

Wiele osób ma problem z uzyskaniem pożyczki w banku i to z róznych powodów. Tym najczęstszym jest niska zdolność kredytowa gdy posiadamy niski dochód a przy tym jeszcze spłacamy jakiś kredyt. Tych powodów może być jednak więcej jak choćby negatywna historia kredytowa w BIK, sytuacja gdy tymczasowo straciliśmy pracę czy inne sytuacje finansowe.

Większość z osób które szuka pożyczki z długim okresem spłaty drogą pozabankową najczęściej zgłasza się do Providenta ponieważ to bez wątpienia jest to najstarsza i sprawdzona firma pozabankowa w naszym kraju. Osoby które nie mogą uzyskać gotówki z banku, mają obecnie jednak dosyć szeroki wybór i mogą wybierać spośród firm udzielających pożyczek pozabankowych.

Oferty pożyczki podobne do Providenta

PROVIDENT
Kwoty pożyczek: do 10 000 zł
Okres spłaty: do 12 miesięcy lub do 90 tygodni

Zastanawialiśmy się czy wspominać tu o Providencie skoro mamy napisać o podobnych firmach. Powód dla którego to zrobiliśmy powinien być jednak dosyć jasny – na dzień dzisiejszy w Providencie uzyskamy najtańszą pożyczkę drogą pozabankową bynajmniej jeśli mowa o tych z długim okresem spłaty. Warunkiem jest tu jednak wybranie opcji przelew, która jest znacznie tańsza w spłacie od drugiej dostępnej opcji Domowej. Różnica pomiędzy nimi jest taka że w opcji Przelew spłacamy ratę pożyczki sami przelewem, a w opcji domowej to pracownik zgłasza się do nas osobiście po każdą ratę. Obecnie w Providencie możemy też wybrać spłatę rat w cyklu tygodniowym lub miesięcznym.

ZAIMO (obecnie MONEDO)
Kwoty pożyczek: do 10 000 zł
Okres spłaty: do 24 miesięcy

Zaimo oferuje pożyczki długoterminowe które możemy uzyskać całkowicie przez internet i bez potrzeby wychodzenia z domu. W większości przypadków nie będzie zatem konieczności przedstawiania żadnych dokumentów które poświadczałyby uzyskiwane przez nas dochody. Uzyskania pożyczki jest zatem możliwe po podaniu danych z dowodu osobistego, weryfikacje danych telefoniczne oraz weryfikacje posiadacza rachunku bankowego.

ZAPLO
Kwoty pożyczek: do 10 000 zł
Okres spłaty: do 36 miesięcy

W Zaplo uzyskamy pożyczkę na bardzo zbliżonych zasadach jak u poprzednika, tyle że mamy tu dyspozycji znacznie mniejsze kwoty pożyczek jak również krótszy okres spłaty pożyczki. Potrzebną pożyczkę możemy mieć na naszym koncie jednak bardzo szybko, nawet w przeciągu kilkunastu minut od momentu złożenia wniosku.

INCREDIT
Kwoty pożyczek: do 10 000 zł
Okres spłaty: do 24 miesięcy

Firma zbliżona ofertą do Zaimo i Zaplo, ponieważ udzielają pożyczek całkowicie internetowo i to w ekspresowym tempie. Jako nowy klient możemy pożyczyć nie więcej jak 1500 zł, jednak przy kolejnych pożyczkach możemy już skorzystać z wyższych limitów do 5000 zł. Do uzyskania pożyczki nie będzie konieczne przesyłanie żadnych dokumentów.

HAPI POŻYCZKI
Kwoty pożyczek: do 7 500 zł
Okres spłaty: do 24 miesięcy

Stosunkowa nowość na rynku pożyczek pozabankowych za którą stoi nie kto inny jak firma Providenta. Hapi Pożyczki to jednak twór całkowicie internetowy a więc umożliwiający zaciągnięcie pożyczki całkowicie internetowo. Pożyczki w tej firmie dostępne są już od 18 lat, pod warunkiem że posiadamy już dowód osobisty i konto w banku.

PROFI CREDIT
Kwoty pożyczek: do 25 000 zł
Okres spłaty: do 36 miesięcy

Firma w której możemy uzyskać najwyższe kwoty pożyczek wśród firm pozabankowych. Wiąże to się jednak z dosyć sporymi kosztami na jakie trzeba się przygotować sięgając po pożyczkę w Profi Credit. W przypadku większych pożyczek z długim okresem spłaty będziemy musieli liczyć się ze spłatą dwu czy nawet trzy krotnie większej kwoty od pożyczonej. Pożyczki są dostępne zarówno dla osób fizycznych jak również prowadzących działalność gospodarczą i rolniczą.

TAKTO FINANSE
Kwoty pożyczek: do 10 000 zł
Okres spłaty: do 36 miesięcy

Dosyć ciekawa oferta pożyczek pozabankowych, jednak jak zauważyliśmy dużo trudniej je uzyskać osobom z trudną sytuacją finansową (np. z złą historią w BIK). Koszty pożyczek nie są specjalnie duże w porównaniu do innych ofert firm pozabankowych.

ASA KREDYT
Kwoty pożyczek: do 10 000 zł
Okres spłaty: do 24 miesięcy

Oferta skierowana raczej do osób poszukujących małych pożyczek ponieważ w Asa nie pożyczymy kwoty wyższej jak 2000 zł, ale za to z możliwością długiej spłaty. Koszty pożyczek podobnie jak w Takto również dosyć atrakcyjne jak na warunki pozabankowe, jednak również przystawalność pożyczek nie jest za wysoka.

SZALONA POŻYCZKA
Kwoty pożyczek: do 10 000 zł
Okres spłaty: do 12 miesięcy

Ostatnią z firm jest pośrednik, pomagający w uzyskaniu pożyczki pozabankowej. Zarówno jeśli potrzebujemy nie dużej gotówki, jak również większej pożyczki pozabankowej, Szalona Pożyczka może nam pomóc w jej uzyskaniu. Najważniejsze to posiadanie ukończonych 18 lat i posiadanie zatrudnienia w chwili ubiegania się o pożyczkę.

One Response

  1. Kiedyś był z tym faktycznie problem (kilkanaście lat temu), bo gdy człowiek chciał pożyczkę pozabankiem, miał do wyboru jedynie Providenta.. Dopiero długo, długo później zaczęły się pojawiać podobne firmy, takie jak Vivus, Via SMS, potem ratalny Zaplo i już było w czym wybierać. Dzisiaj oczywiście jest tych firm całe multum i możemy poznać dokładny koszt pożyczki przed złożeniem wniosku o pożyczkę, co kiedyś było nie do pomyślenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *