Parabanki Pożyczki bez Baz Pożyczki online Szybkie Pożyczki

3000 zł pożyczki na 6 miesięcy

pożyczki 3000 zł

Pożyczki pozabankowe w wysokości 3000 zł są już dostępne nawet w firmach które udzilaeją chwilówek. Problem jednak w tym, że taka kwota jest dostępna najczęściej dopiero przy 5 czy nawet 7 pożyczce zaciąganej z rzędu a więc na dobry początek na taka pożyczkę nie mamy co liczyć.

Jeśli jednak potrzebujemy 3000 zł które chcielibyśmy szybko spłacić to mamy jeszcze do dyspozycji inne firmy które udzielą nam takiej pożyczki pozabankowej.

Szukamy pożyczki 3000 zł na okres 6 miesięcy

ASA KREDYT

Nie bez powodu zaczynamy właśnie od tej firmy ponieważ to właśnie w Asa Kredyt obliczając orientacyjny koszt pożyczki otrzymaliśmy najniższą kwotę do spłaty. Oferta skierowana jest do osób które ukończyły 20 lat i nie znajdują się w krajowych rejestrach długów takich jak erif czy krd, ponadto mają stały dochód i zamieszkują na terenie Polski. Uzyskanie pożyczki możliwe jest na kilka sposobów. Z umową podpisywaną przez kuriera, zawartą drogą telefoniczną lub za pośrednictwem czeku Giro.

PROVIDENT

Druga po Asa Kredyt firmą posiadającą najniższą koszt pożyczki, bynajmniej jeśli wziąć pod uwagę przedstawione na stronie dane, jest firma Provident w opcji Przelew. W ramach tej oferty bez większych przeszkód możemy wybrać 6 miesięczny okres spłaty. Nie jest więc dostępna wyłącznie opcja spłaty w ratach tygodniowych, jak było to kiedyś. Możliwość uzyskania pożyczki w Providencie mają wszystkie osoby osoby które posiadają ukończone 18 lat.

Wniosek o pożyczkę w Providencie

TAKTO

W firmie Takto wszystkie potrzebne formalności związane z uzyskaniem pożyczki możemy załatwić przez internet. Koszt pożyczki będzie nieco wyższy niż w przypadku przedstawionych ofert Asa Kredyt i Providenta. W przypadku pożyczki 3000 zł możemy wybrać okres spłaty 6 miesięcy, ale również znacznie większy, nawet do 36 miesięcy. Wszystkie formalności z uzyskaniem pożyczki załatwimy w pełni internetowo.

SZALONA POŻYCZKA

Kolejna z firm a właściwie marek w której uzyskamy pożyczki 3000 zł na okres 6 miesięcy (maksymalny okres spłaty to 12 miesięcy). Wspomnieliśmy o marce ponieważ firma nie udziela bezpośrednio pożyczek, a specjalizuje się w ich pośredniczeniu, jednak bez narzucania dodatkowych opłat za tą usługę w stronę klienta. W ofercie firmy znajdują się pożyczki nawet do 25 000 zł a starać się o nie mogą osoby które posiadają już zatrudnienie i dochody, ukończyły 18 lat oraz nie są obecne w rejestrach dłużników.

RAPIDA MONEY

Jedna z nowszych propozycji wśród firm udzielających pożyczki pozabankowe. Firma wyróżnia się tym, że jest w stanie zaoferować nawet wysokie kwoty pożyczek, ale stawia przy tym dodatkowe wymagania. Do uzyskania pożyczki konieczne jest posiadanie gwaranta, osoby która zostanie poręczycielem pożyczki. Może być nim dowolna osoba, jednak posiadająca dobrą zdolność oraz historię kredytową.

2 Responses

  1. Mały update się należy ponieważ Kredito24 już nie udziela pożyczek pod tą nazwą a ich obecna marka to ZAIMO a maksymalna kwota pożyczek to 6000 zł. W zasadzie wszystkie powyższe oferty przebija obecnie nowa oferta Providenta który w tym roku wprowadził raty miesięczne poza tymi tygodniowym i spokojnie sobie pożyczymy u nich te 3000 zł na 6 miesięcy a do tego koszty będą najniższe spośród tych pozabankowych.

  2. Możesz otrzymać darmową pożyczkę w jakiej bądź ilości przy pomocy serwisu kredytoff – mają bardzo wygodny interfejs i system sortowania. Samodzielnie zwracał się do nich i był zadowolony ich pracą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *