Kredyty bankowe Kredyty internetowe Pożyczki online Szybkie Pożyczki

Kredyt gotówkowy 4000 zł

Kontynuujemy nasz wątek zaciągania kredytów i pożyczek na określoną kwotę. Dzisiaj kwota kredytu której raczej nie otrzymamy w firmach udzielających chwilówek, a więc większość naszych poszukiwań będziemy musieli skierować do banków. Oto gdzie znajdziemy Kredyt gotówkowy 4000 zł.

W zasadzie załatwienie kredytu gotówkowego w wysokości 4000 zł nie powinno być dla nas specjalnie utrudnione. Jeśli nie mieliśmy wcześniej problemów ze spłatą jakiegoś z kredytów czy rat za zakupiony sprzęt i mamy „czysty bik” to praktycznie każdy bank bez problemu udzieli nam tego rodzaju kredytu oczywiście jeśli posiadamy tzw. zdolność kredytową sprawdzaną przez banki. Chodzi w tym przypadku oczywiście o zatrudnienie i dochody uzyskiwane z tego tytułu.

Bankowy kredyt gotówkowy 4000 zł

Gdzie udać się po kredyt gotówkowy na kwotę 4000 zł? Sprawdziliśmy w tym celu naszą porównywarkę kredytów gotówkowych którą znajdziecie na naszej stronie.

Kwota kredytu: 4000 zł
Okres kredytowania: 24 miesięcy
Raty: równe
Ubezpieczenie: tak

Wśród banków w których rata miesięczna kształtowała się w przedziale 180-200 zł znalazy się takie banki jak Bank Zachodni WBK, Getin Bank, Alior bank, City Handlowy, Credit Agricole, BNP Paribas, Deutche Bank, PKO Bank Polski oraz Millenium Bank.

Jak szybko uzyskamy taki kredyt gotówkowy 4000 zł w banku? Trudno udzielić jedno brzmiącej odpowiedzi ponieważ zależy to od kilku czynników wśród których główny to:
– czy braliśmy już kredyt w danym banku? Planując zaciągnięcie kredytu warto ubiegać się o niegow tym banku w którym wcześniej już mieliśmy kredyt. Wtedy zazwyczaj formalności ograniczają się do minimum, wystarczy w większości okazanie dowodu i kredyt możemy mieć nawet jeszcze tego samego dnia biorąc tzw. kredyt na dowód osobisty
– jeśli w danym banku bierzemy kredyt po raz pierwszy warto za wczasu wziąść z miejsca pracy potwierdzenie o zatrudnieniu oraz uzyskiwanych dochodach ponieważ w wszystkich bankach taki dokument będzie nam potrzebny

Jeśli jednak pilnie potrzebna jest nam pożyczka w tym samym dniu i nie mamy czasu na czekanie na decyzje banku?

Pozabankowy kredyt gotówkowy 4000 zł

Tu zostają nam jeszcze oferty firm udzielających pożyczki pozabankowe, warto jednak dokładnie prześwietlić oferty takich firm, sprawdzić opinie na ich temat w internecie. Na runku usług pozabankowych są firmy te „sprawdzone” i te które będą chciały naciągnąć nas na mega odsetki. Tych drugich oczywiście nie polecamy, te sprawdzone na pewno z łatwością znajdziecie na naszych łamach. Niestety większość z nich to chwilówki przez internet, oferty firm które udzielają mniejszych pożyczek najczęściej do kwoty 2000 zł.

Wśród firm udzielających większych pożyczek pozabankowych pozostaje nam jeszcze firma Provident czyli jakby nie patrzeć jedna z bardziej sprawdzonych firm na tym rynku. Ile będzie nas kosztować pożyczenie u nich 4000 zł?

Oprzemy sie na ich kalkulatorze dostępnym na ich stronie internetowej wybierając opcje Przelew czyli płatność rat za pośrednictwem przelewu wykonywanego w banku czy na poczcie bądź też przez internet. Wysokość raty pożyczki 4000 zł będzie wynosić w przypadku spłaty rozłożonej na:

45 tygodni – rata tygodniowa 119,94zł (całkowity koszt 5.396,87zł)*
60 tygodni – rata tygodniowa 93,97zł (całkowity koszt 5.638,13zł)*
90 tygodni – rata tygodniowa 68,27zł (całkowity koszt 6.143,53zł)*

Warto przy tym zaznaczyć że dużo droższa będzie opcja spłat raty w opcji Domowej czyli w ramach której to pracownik Providenta odwiedza nas co tydzień w wybranym dniu w celu uregulowania płatności spłaty pożyczki.

* Kalkulacja wykonana za pomocą kalkulatora na stronie internetowej firmy Provident na dzień 27.12.2012

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *