Parabanki Pożyczki bez Baz Pożyczki dla zadłużonych

Kredyty dla zadłużonych – gdzie szukać?

kredyty dla zadłużonych

Uzyskanie kredytu w banku dla osoby zadłużonej jest nie możliwe ponieważ żaden bank nie udzieli kredytu osobie która posiada negatywną historię w popularnym BIKu czyli Biurze Informacji Kredytowej. Gdzie więc osoby zadłużone mogą uzyskać kredyty dla zadłużonych? Gdzie uzyskają nie dużą pożyczkę która pozwoli im spłacić zaległe czy bieżące rachunki jak również inne finansowe zobowiązania?

Ktoś w tym momencie powiedziałby – lepiej już dalej się nie zadłużać, bo jeszcze bardziej sobie zaszkodzimy a pętla kredytowa w której jesteśmy co raz bardziej się pogłębi. To prawda – jeśli mamy taką możliwość szukajmy pomocy u krewnych, znajomych byle z daleka od pożyczania w bankach (chyba że będzie to kredyt konsolidacyjny), a tym bardziej firmach pozabankowych.

Jeśli jednak nie mamy takiej możliwości, koniecznie zależy nam na pożyczeniu dodatkowej gotówki i nie chcemy w to angażować rodziny? Jeśli w bankach nie mamy za bardzo co liczyć na pomoc ponieważ każdy kolejny wniosek o kredyt zostaje odrzucony, poszukajmy pożyczki pozabankowej która będzie w miarę rozsądna w spłacie i nie będzie dla nas dużym obciążeniem finansowym.

Gdzie szukać Kredyty dla zadłużonych?

PROVIDENT

Kwoty pożyczek: do 10 000 zł

Pierwszą firmą której ofertę powinniśmy sprawdzić w pierwszej kolejności jest Provident. Firma ta posiada stosunkowo niskie koszty pożyczek pozabankowych w opcji Przelew i tylko tą opcję powinniśmy brać uwagę, starając się o pożyczkę w firmie. W ostatnich tygodniach Provident jeszcze bardziej umocnił swoją ofertę wzbogacając pożyczki z tradycyjnym okresem spłaty w ratach miesięcznych. W Providencie możecie pożyczyć maksymalnie do 10 000 zł (w przypadku spłat w ratach tygodniowych, maksymalny okres spłaty to 90 tygodni) lub do 10 000 zł (w przypadku rat miesięcznych, maksymalny okres spłaty rat miesięcznych to 12 miesięcy).

RAPIDA MONEY
Kwoty pożyczek: do 25 000 zł

Dałem Providentowi pierwszeństwo głównie ze względu na ich staż i obecność na polskim rynku usług finansowych już od blisko 20 lat. Muszę jednak powiedzieć że najlepszą propozycją dla osób poszukujących kredyty dla zadłużonych będzie oferta firmy Rapida Money. Za ich pośrednictwem będziecie mogli uzyskać pożyczkę w wysokości nawet do 25 000 zł. Co więcej firma umożliwia uzyskanie pożyczek stricte dla osób zadłużonych. Oznacza to że mogą ją uzyskać zarówno osoby posiadające opóźnienia w spłatach kredytów a widoczne w bazach BIK. Również osoby z negatywnymi opiniami w bazach dłużników czy osoby mające zadłużenia komornicze. W każdej takiej sytuacji firma Rapida Money może nam pomóc. Jednak głównym warunkiem jest posiadanie gwaranta. Takiej osoby która będzie mogła zagwarantować że raty pożyczki będą opłacane terminowo, jeśli nie przez pożyczkobiorcę, to przez gwaranta. Czas na spłatę pożyczki to nawet 48 miesięcy.

VANQUIS BANK
Kwoty pożyczek: do 5500 zł

Vanquis to nie do końca firma pozabankowa i w przypadku osób zadłużonych ich oferta nie będzie tak łatwo dostępna jak w przypadku Providenta to warto jednak ich propozycję przybliżyć ponieważ nie wszystkie sytuacje są skazane na decyzję odmowną. Oferta Vanquis jest o tyle warta zainteresowania że może ona być pomocna szczególnie osobom zadłużonym które nie radzą sobie ze spłatą bieżących zobowiązań. W ofercie firmy możemy bowiem znaleźć pożyczkę odnawialną a raty takiej pożyczki nie musimy spłacać jak w przypadku tradycyjnych pożyczek. Mamy tu bowiem kwotę minimalną którą miesięcznie musimy spłacić więc początkowo możemy wpłacać mniejsze kwoty a te większe zostawić sobie na okres późniejszy, kiedy nasza sytuacja finansowa ulegnie poprawie. W przypadku oferty pożyczki odnawialnej możemy uzyskać do 5500 zł z okresem spłaty nawet do 4 lat.

ASA KREDYT
Kwoty pożyczek: do 10 000 zł

Choć firma Asa kredyt nie posiada w swojej ofercie dużych kwot pożyczek to ich koszty są jedne z niższych wśród propozycji pozabankowych. Kwoty pożyczek to od 1000 zł do 10 000 zł z okresem spłaty który sami możemy sobie wybrać a może on wynosić od 6 do 24 miesięcy. Pożyczki są udzielane osobom których dane nie zostały zarejestrowane w rejestrach dłużników a więc takich jak KRD, ERIF czy BIG.

TAKTO FINANSE
Kwoty pożyczek: do 25 000 zł

Na dużo większe kwoty pożyczek możemy liczyć w Takto Finanse jednak to czy uda nam się uzyskać pożyczkę w firmie zależy od naszej indywidualnej sytuacji finansowej. Jeśli nie dostaliśmy kredytu w banku a nie mamy zagmatwanej historii kredytowej o której informacja byłaby zamieszczana w wspomnianych wcześniej bazach to szanse na uzyskanie pożyczki będziemy na pewno mieli. Takto Finanse daje możliwość pożyczenia do 25 000 zł z okresem spłaty od 6 do 24 miesięcy.

MOTOPOŻYCZKA
Kwoty pożyczek: do 100 000 zł

Propozycja dla osób poszukujących kredyty dla zadłużonych w dużej wysokości. Choć propozycja firmy jest dosyć szeroka i może zadowolić wiele osób to do jej uzyskania wymagane jest spełnienie określonego warunku. A ten najważniejszy i właściwie jedyny to posiadanie samochodu pod zastaw pożyczanej gotówki. Samochód musi również spełniać określone warunki a więc nie może być starszy niż 10-12 lat (w zależności od marki) a jego wartość musi być wyższa niż kwoty którą pożyczamy o przynajmniej 40%. Starając się więc o kredyt w wysokości 20 000 zł, wartości pojazdu nie może być niższa niż 28 tyś zł. Propozycja wydaje się godna polecenia ale tylko w wypadku szybkiej spłaty pożyczki, ponieważ koszty pożyczki w przypadku długiego terminu spłaty mogą być na prawdę wysokie. Zaciągnięcie pożyczki pod zastaw samochodu nie wpłynie w żadnej sposób na ograniczenia względem korzystania z pojazdu.

8 Responses

  1. W sytuacji osób zadłużonych osobiście omijałbym się sięganie po pomoc od firm pozabankowych. No chyba że mamy jakieś chwilowe drobne problemy to spoko bo sam korzystałem w takich sytuacji z pożyczek Providenta gdy banki mi odmawiały. Ale jeśli mamy problemy ze spłatą rat kredytu czy dwóch a do tego jeszcze jakieś zadłużenia na karcie kredytowej to pomocy szukajmy gdzie indziej. Najlepszy sposób to konsolidacja wszystkich tych zobowiązań i połączenie w jedną całość i z niższą ratą.

  2. Osobiście zgłosiłbym się do prywatnych pożyczkobiorców. Są portale jak szybkigrosz które bezpłatnie pośredniczą między takimi transakcjami. Wystarczy złożyć wniosek

  3. Moim zdaniem jeśli ktoś ma wzięte kredyty w więcej niż jednym banku to najlepiej wziąć kredyt konsolidacyjny. Na pewno nie brałabym kolejnych pożyczek w jakiś podejrzanych firmach pozabankowych bo bałabym się, że się jeszcze bardziej pogrążę.

  4. Ja bym w takiej sytuacji kombinował z debetem na koncie a nie pchał się dalej w sektor pozabankowy.

  5. Z tym się akurat zgodzę, jeśli mamy jakąkolwiek szansę czy to na uzyskanie debetu, limitu w koncie czy nawet na kartę kredytową to warto w pierwszej kolejności szukać pomocy w banku

  6. Kartę kredytową owszem ale jeśli zamierzamy dokonać konkretnego zakupu a nie wypłacać gotówkę z bankomatu.

  7. Jest całkiem nieźle, ponieważ pojawiły się firmy które mogą faktycznie pomóc osobom zadłużonym np. Rapida Money czy Speed Cash. Te firmy oferują na prawdę wysokie pożyczki pozabankowe, a przy tym są w stanie zaoferować na prawdę nie wygórowane koszty pożyczki. Tylko że wiadomo że konieczne będzie w ich przypadku posiadanie jakiegoś dodatkowego zabezpieczenia.

  8. Powstało wiele różnego rodzaju firm pożyczkowych, praktycznie dla kilku różnych grup. Pożyczki dla osób które potrzebują pożyczki z szybką spłatą, poszukujących pozabankowego odpowiednia kredytów bankowych w postaci pożyczki ratalnej po kredyty dla zadłużonych. Te ostatnie trzeba oczywiście brać z rozwagą ponieważ nie wszystkie oferty warte są rozważania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *