Parabanki Pożyczki bez Baz Pożyczki dla zadłużonych Pożyczki online

Gdzie pożyczki dla bezrobotnych

pożyczki dla bezrobotnych

Znalezienie pożyczki czy kredytu będąc osobą bezrobotną praktycznie graniczy z cudem. Trochę inaczej rozpatrywane są przypadki kiedy aktualnie choć nie posiadamy pracy to posiadamy dochody z zasiłku dla bezrobotnych lub w najbliższym czasie mamy szanse na dalsze zatrudnienie.

Gdzie więc szukać pożyczki dla bezrobotnych, osób które mają aktualnie problem ze znalezieniem zatrudnienia? Możemy spróbować w kilku firmach pozabankowych.

PROVIDENT

W Providencie rozpatrują różne sytuacje życiowe w których aktualnie sie znajdujemy więc jest szansa że będąc aktualnie osobą bezrobotną rozpatrzą również i naszą. Najważniejsze jednak, że za „rozpatrywanie” takich wniosków nie pobiorą od nas żadnych opłat. Aktualnie oferta Provident to pożyczki już od 300 zł do nawet 10 000 zł a okres spłaty w zależności od tego jaką kwotę pożyczki zaciągamy może wynosić od 30 do 90 tygodni.

PROFI CREDIT

Profi Credit podobnie jak Provident rozpatruje różne wnioski o pożyczki i to najczęściej osób które z różnych powodów nie uzyskały pożyczki w banku z powodu nie najlepszej historii kredytowej w BIK czy niskiej zdolności kredytowej. Kwoty pożyczek w firmie Profi Credit to od 1000 zł do nawet 25 000 zł z okresem spłaty od 6 do 48 miesięcy. W Profi Credit podobnie jak w Providencie pożyczkę mogą otrzymać również osoby prowadzące działalność gospodarczą.

TAKTO

Pożyczki gotówkowe w Takto to również pożyczki dla osób znajdujących się w różnych sytuacjach życiowych i finansowych, także dla tych posiadających nie za ciekawą historię kredytową. W Takto możemy otrzymać pożyczki w kwocie od 500 zł do 10 000 zł z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy. Jest to dobra opcja dla osób które chciałyby uzyskać pożyczkę z krótkim okresem spłaty (ale jednocześnie nieco dłuższym niż w przypadku chwilówek) np. na 3 czy 4 miesiące.

RAPIDA MONEY

Jedna z najnowszych propozycji wśród pożyczek pozabankowych. Rapida Money również udziela pożyczki dla bezrobotnych, jeśli aktualnie posiadamy problemy z zatrudnieniem. Do uzyskania pożyczki wymagany jest jednak gwarant. To taka osoba która będzie poręczycielem pożyczki, a więc pomoże nam w uzyskaniu pożyczki. Powinna posiadać historię kredytową bez zadłużeń oraz odpowiednią zdolność kredytową. Za pośrednictwem firmy możemy pożyczyć nawet do 25 000 zł.

To przykładowe oferty firm pożyczkowych. To że zostały tu przedstawione nie gwarantuje nam tego że akurat w nich uda nam się uzyskać pożyczkę będąc na bezrobociu. Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji osoby ubiegającej się o pożyczkę.

4 Responses

  1. Bezrobotny może liczyć jedynie w takim wypadku na pożyczkę pozabankową 🙂

  2. Bezrobotny nie mający dochodu nie dostanie pożyczki ani kredytu w banku,chyba, że ktoś będzie ręczyl.

    Taka osoba dla banku jest po prostu niewiarygodna kredytowo.

  3. Najlepszą firmą do takich usług jest Profi Credit. Z własnego doświadczenia wiem , że to bardzo dobra firma. Pożycza kaskę na długą ilość czasu, całość transakcji jest ekspresowa a miła obsługa pomaga i udziela szczegółowych informacji na ich temat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *