Kredyty bankowe Kredyty internetowe Pożyczki online Szybkie Pożyczki

Uzyskanie pożyczki bez zaświadczeń o dochodach

pożyczki bez zaświadczeń o dochodach

Kiedy do dyspozycji mieliśmy jedynie oferty bankowe, uzyskanie kredytu wiązało się z koniecznością przedstawienia papierowego zaświadczenia o dochodach i zatrudnieniu, które musieliśmy pobrać z naszego zakładu pracy lub pracodawcy i to często na oryginalny drukach danego banku. A jeżeli w jednym z banków kredytu nie uzyskaliśmy to musieliśmy udać się do kolejnego banku. Po kolejny blankiet zaświadczenia i jeszcze raz fatygować naszego pracodawcę aby nas ten skrawek papieru wypisał i podbił pieczątką.

Większość banków nadal praktykuje te metody przy udzielaniu kredytów. Niektórym jednak wystarczy historia konta w postaci elektronicznego wyciągu z rachunku bankowego. W przypadku firm pozabankowych większość z nich nie wymaga nawet takiego dokumentu.

Mamy więc taką sytuację – posiadamy stały dochód, co miesiąc na nasze konto otrzymujemy pieniążki, przelewem od naszego pracodawcy. Nagle potrzebujemy kredytu lub pożyczki ale za wszelką cenę nie chcemy się z tym afiszować w firmie w której pracujemy i chodzić z papierkami do wypełnienia i podpisu. Pozostaje nam więc w takiej sytuacji poszukać kredytu lub pożyczki, w przypadku której nie będzie konieczne przedstawiania takiego dokumentu. Dzisiaj postanowiliśmy Wam trochę pomóc i znajdziemy banki jak i firmy pozabankowe (wyłącznie z najtańszymi ratami). Takie, które w celu pożyczenia nam dodatkowej gotówki, nie będą od nas wymagać zaświadczeń o dochodach.

Banki i firmy pożyczkowe udzielające pożyczki bez zaświadczeń o dochodach

MBANK

Jeden z banków który jako pierwszy przyszedł nam na myśl, jako że był to jeden z pierwszych banków który wyspecjalizował się w udzielaniu kredytów internetowych. Początkowo co prawda konieczne było przesyłanie skanów zaświadczeń o dochodach, ale obecnie bank zadowoli się samym wyciągiem z konta który możemy pobrać sami logując się na nasze konto bankowe. Możemy tam pobrać elektroniczny wyciąg z konta wskazując okres np. ostatnich 3 czy 6 miesięcy. Kwoty dostępnego kredytu w mBanku to od 500 zł do nawet 120 000 zł. Jednak w przypadku kredytów internetowych musimy się liczyć że ten maksymalny pułap będzie znacznie niższy. A w przypadku większych kredytów będą jednak wymagane tradycyjne zaświadczenia do dochodach czy zatrudnieniu. Okres spłaty kredytu w mBanku może wynosić od 3 do 84 miesięcy.

IGOTÓWKA

Tutaj warunki są bardzo podobne jak w przypadku mBanku a więc do uzyskania kredytu będzie potrzebne poza dowodem osobistym, jedynie elektroniczny wyciąg z konta który będziemy mogli do banku przesłać drogą mailową lub też wydrukowany drogą pocztową. Kwota pożyczki bez zaświadczeń o dochodach dostępnych drogą internetową a więc bez konieczności udawania się w tym celu do placówki, mogą sięgać od 1000 zł do 20 000 zł. W przypadku większych kwot kredytu (do 120 000 zł) konieczne jest już pojawienie się w stacjonarnej placówce banku BNP Parbias, pod który podlega serwis iGotówka. Okres spłaty pożyczek może wynosić od 6 do 84 miesięcy.

RATKA

Od Ratki zaczynamy przegląd pozabankowych ofert, do których już na pewno nie są potrzebne żadne dodatkowe zaświadczenia. Choć w niektórych przypadkach może być potrzebny wspomniany wyżej, elektroniczny wyciąg z konta z ostatnich kilku miesięcy. W Ratce spotkamy pożyczki od 1000 do 3400 zł z okresem spłaty od 6 do 24 miesięcy. Ratka to praktycznie jedna z najtańszych opcji pożyczek pozabankowych ze stosunkowo niskimi ratami. Wszystkie formalności załatwimy bez żadnych przeszkód drogą internetową a umowę o pożyczkę, dostaniemy do podpisania drogą kurierską.

HAPI POŻYCZKI

Internetowy odpowiednik Providenta, który zadebiutował w ubiegłym roku na krajowym rynku pożyczkowym. Raty pożyczek są tu stosunkowo niskie, choć oczywiście nie tak niskie jak w przypadku pożyczek bankowych. Kwoty dostępnych pożyczek mogą sięgać od 1500 zł do 7500 zł a okres ich spłaty od 3 do 24 miesięcy, Co może zainteresować wiele osób, pożyczki dostępne są dla osób już od 18 roku życia. Do uzyskania pożyczki nie jest wymagane posiadanie historii kredytowej.

KASKA PLUS

Internetowy pośrednik skupiający się głównie na pożyczkach pozabankowych, dobierające w zależności od naszych potrzeb, zdolności kredytowej i ewentualnej historii kredytowej (jeśli taką posiadamy) – najbardziej dopasowaną ofertę pożyczki. Takiej, do której uzyskania nie będzie konieczne przedstawianie zaświadczeń o dochodach. Kwoty dostępnych pożyczek to nawet 25 000 zł, jednak do zaciągania tak wysokich pożyczek tą drogą raczej byśmy nie zachęcali ponieważ mogą one być bardzo drogie w spłacie.

ZAPLO

I na koniec Zaplo, w ofercie której również znalazły się pożyczki bez zaświadczeń o dochodach. Firma pod koniec ubiegłego roku podkręciła nieco swoją ofertę, wprowadzając kwoty pożyczek sięgające nawet 10 000 zł z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy. Podobnie jak w Ratce, jest to jedna z pożyczek pozabankowych posiadające najniższą ratę. Pożyczki udzielane są od 20 roku życia, dla osób które posiadają stały dochód ale nie wymagają przesyłania zaświadczeń dokumentujący uzyskiwany dochód.

One Response

  1. W przypadku firm udzielających pożyczki pozabankowe to już niemal standard. Miałem złożony do tej pory wnioski w firmach które udzielają chwilówki, pożyczki ratalne, ale jeszcze nie miałem sytuacji by ktoś potrzebował ode mnie zaświadczenia o dochodach. Prędzej przesłanie jakiegoś rachunku czy wyciągu z konta, ale zaświadczenia to już przeżytek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *