Darmowe Pożyczki Parabanki Pożyczki bez Baz Pożyczki online Szybkie Pożyczki

TrendyPortfel

Trendy Portfel

Szukasz pożyczki bez weryfikacji w bazach BIK? Nie możesz uzyskać pożyczki z powodu niskiego wieku – masz 18 czy 19 lat? Nie możesz dostać kredytu z powodu niskich dochodów? Szukasz pożyczki przy której nie będziesz musiał przedstawiać zaświadczeń? Chcesz uzyskać pożyczkę całkowicie przez internet?

W każdej z powyższych sytuacji masz możliwość uzyskania pożyczki za pośrednictwem TrendyPortfel! Wskazujesz kwotę pożyczki którą jesteś zainteresowany, wpisujesz okres spłaty pożyczki i podajesz podstawowe dane. Potrzebną gotówkę możesz mieć na koncie jeszcze tego samego dnia i to bez wpłacania wysokich przedpłat czy załatwiania dodatkowych formalności w placówce. Tutaj wszystkie sprawy związane z pożyczką załatwisz zdalnie i bez wychodzenia z domu.

Pożyczki do 100 do nawet 25 000 zł – tyle pożyczysz za pośrednictwem Trendy Portfel. Okres spłaty jest elastyczny i może pod tym kątem wybrać zarówno krótki okres spłaty w postaci kilku miesięcy, jak również nawet do 12 miesięcznych rat.

Pożyczka od 18 lat i bez dodatkowych dokumentów – formalności ograniczone do minimum i całkowicie przez internet. Wniosek o pożyczkę złożysz przez komputer, tabletu czy smartfona. Szansę na uzyskanie potrzebnej gotówki ma tu niemal każdy. Nie ważne że bank odrzucił Twój wniosek o kredyt, nie ważne że posiadasz niski dochód. TrendyPortfel pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniej oferty, która spełni Twoje wymagania i zapotrzebowania. Nawet w przypadku gdy posiadasz negatywną historię kredytową, masz jeszcze szanse na dodatkowy zastrzyk gotówki. Wystarczy że masz ukończone 18 lai posiadasz stałe miesięczne dochody, czy to z tytułu umowy po pracy, zlecenia czy działalności.

W celu uzyskania pożyczki pozabankowej z ratami miesięcznymi w TRENDY PORTFEL pierwszy krok w celu uzyskania pożyczki to wypełnienie wniosku online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *