Pożyczki bez Baz Pożyczki dla zadłużonych Pożyczki online

Pożyczki w domu klienta

Pożyczki w domu klienta

Na naszych łamach nie raz pisaliśmy na temat możliwości zdalnego pozyskania pożyczki czy kredytu, szczególnie jeśli mowa o krótko terminowych pożyczkach. A co z pożyczkami z tzw. wizytą domową czyli bezpośrednio w domu klienta?

W takich pożyczkach nadal specjalizuje się firma chyba najbardziej znana w tej kategorii a zarazem z największym zaufaniem czyli firma PROVIDENT. Firma ta udziela pożyczek w naszym kraju już od kilkunastu lat a aktualnie oferuje możliwość zaciągnięcia pożyczki na dwa sposoby. Jeden z nich to wspomniana pożyczka z obsługą domową czyli z wizytą domową u klienta. Oznacza to że kontaktujemy się z firmą Provident np. za pomocą wniosku internetowego, w którym podajemy nasze dane po czym wniosek ten trafia do pracownika firmy. Następnie firma kontaktuje się z nami i umawia nas ze swoim pracownikiem na konkretny dzień i godzinę u nas w domu czy też umówionym miejscu. Pracownicy Providenta następnie weryfikują nasze dane, sprawdzają potencjalną zdolność kredytową i jeśli nic nie stoi na przeszkodzie by udzielić nam pożyczkę, wydają pozytywną opinie o jej przyznaniu. Pełną kwotę pożyczki o którą wnioskowaliśmy dostarcza nam pracownik Providenta prosto do domu a jednocześnie załatwiamy wszystkie formalności z nią związane również u nas w domu (jak choćby podpisanie umowy).

Jak wygląda spłata pożyczki w przypadku obsługi domowej? Co tydzień w umówionym wcześniej dniu i godzinie pracownik Providenta odwiedza nas i pobiera tygodniową rate pożyczki, odnotowując jednocześnie w książeczce informacje o kolejnych spłacanych przez nas ratach pożyczki.

Ile możemy pożyczyć w ramach pożyczki w domu klienta? Provident udziela pożyczek do 7000 zł, jednak warto pamiętać że ta maksymalna kwota pożyczek przeznaczona jest dla osób które wcześniej już pożyczały pieniądze w Providencie i bez opóźnień regulowały swoje zobowiązania. Nowi klienci mogą uzyskać kwotę pożyczki do 5000 zł.

Pożyczki w domu klienta w Providencie udzielane są na okres od 30 do 90 tygodni w zależności od tego jaką kwotą pożyczki jesteśmy zainteresowani i z jakim okresem spłaty.

Poza ofertą Providenta usługi pożyczek pozabankowych bez wychodzenia z domu świadczy szereg innych firm pozabankowych. Jednak w większości wszystkie formalności załatwiane są przez internet a spłatę takich pożyczek regulujemy sami za pośrednictwem przelewów.

5 Responses

  1. No tak… korzystałem, korzystałem.. choć teraz już na pewno bym nie skorzystał. Koszty takiej pożyczki to jakaś porażka chociaż sam kiedyś taką wziąłem bo nie miałem wyjścia. Provident na początku działalności w PL tylko takich pożyczek udzielał, albo nie powiedziano mi że można obniżyć koszty pożyczki przez wybór opcji przelew. W każdym bądź razie jak ktoś musi wybrać Providenta to niech taką właśnie opcję wybierze bo koszt wtedy jest znacznie niższy bo nie musimy wtedy płacić za każdą wizytę pracownika Providenta w naszym domu/mieszkaniu

  2. Tak i co z tego? Płacimy dodatkowo za to, że nas w domu obsłużą… nie ma nic za darmo.

  3. Owszem płacimy, ale jeśli nie chcemy płacić to możemy wziąść pożyczkę ze spłatą przelewem i znacznie lepiej na tym wyjdziemy

  4. Takie pożyczki to chyba już nie są popularne. Sam swego czasu brałem, ale taka pożyczka byłą droga bo gość musiał co tydzień chodzić i odebirać ode mnie ratę tygodniową. Nie dziwię się więc wcale że takie pożyczki nie były tanie w spłacie. Dzisiaj lepiej sprawdzają się pożyczki przez internet.

  5. Nie jest to tani interes takie pożyczki domowe i moim zdaniem powinny już wyjść z obiegu, bo na rynku jest znacznie więcej korzystniejszych ofert. Takie pożyczki można było udzielać gdy na rynku było tyle firm pożyczkowych że można je było policzyć na palcach jednej ręki. Zresztą zdaje się że dzisiaj udzielanie takich drogich pożyczek jest zabronione.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *