Pożyczki online Szybkie Pożyczki

Pożyczki pozabankowe na szybko

pożyczki pozabankowe na szybko

Szukając pożyczki pozabankowej najczęściej nie tylko zależy nam na tym by wszystkie formalności załatwić pozabankowo ale również na tym by szybko i sprawnie uzyskać potrzebne nam pieniądze. Gdzie możemy liczyć na najszybszy zastrzyk dodatkowej gotówki, które nasze konto mogłyby zasilić jeszcze tego samego dnia?

Przy sporej konkurencji na rynku pozabankowym, wszystko zależy głównie od tego jakiej kwoty pożyczki potrzebujemy. My skupimy się dzisiaj na pożyczeniu pożyczki do 5000 zł ponieważ z doświadczenia wiemy że uzyskanie większej kwoty może znacznie wydłużyć czas oczekiwania na pożyczkę.

Należy jednak zaznaczyć że szybko nie będzie w tym wypadku oznaczało tanio. Szukając najtańszej pożyczki pozabankowej powinniśmy swoje kroki skierować do Providenta który na dzień dzisiejszy posiada najtańsze oferty pożyczek (w opcji Przelew). Jednak czas oczekiwania w tym wypadku może się nam wydłużyć od 2 do nawet kilku dni. Jeśli nie mamy tyle czasu, powinniśmy zainteresować się poniższymi ofertami pożyczek.

Firmy udzielające pożyczki pozabankowe na szybko

MONEDO

Pożyczki: od 500 zł do 10 000 zł
Czas oczekiwania: od 15 minut do kilku godzin

W ofercie Monedo znajdują się obecnie pożyczki w wysokości nawet do 10 000 zł. Jednak jeśli nigdy wcześniej w tej firmie nie braliśmy pożyczki, a nasze dochody nie są bardzo wysokie to raczej nie łudźmy że uda nam się uzyskać tak wysoką pożyczkę. Okres spłaty pożyczki możemy sobie dopasować do swoich potrzeb i wybrać taką ilość rat, jaka będzie dla nas odpowiednia od 3 do 24 miesięcy. Choć Monedo nie podaje kosztów pożyczki przed wypełnieniem wniosku to z dokładnymi kosztami będziemy mogli zapoznać się jeszcze przed podpisaniem umowy o pożyczkę. Oczywiście wszystkie formalności załatwimy całkowicie zdalnie bez wizyt w placówce czy przesyłaniu zaświadczeń o dochodach.

INCREDIT

Pożyczki: od 500 zł do 10 000 zł
Czas oczekiwania: od 15 minut do kilku godzin

W przypadku Incredit jeśli jesteśmy nowym klientem firmy to możemy liczyć na kwotę nie większą jak 6000 zł przy pierwszej pożyczce. Przy kolejnych pożyczkach udzielane są już większe kwoty, nie większe jak 10 000 zł. Maksymalny okres spłaty to podobnie jak w przypadku Monedo do 24 miesięcy, jednak musimy się liczyć z tym że na im dłuższy okres spłaty się zdecydujemy tym ten koszt pożyczki będzie wyższy. Czas oczekiwania na potrzebną gotówkę również będzie dosyć szybki i bez większych przeszkód powinniśmy mieć ją na koncie tego samego dnia.

ZAPLO

Pożyczki: od 500 zł do 10 000 zł
Czas oczekiwania: od 15 minut do kilku godzin

Również w Zaplo może liczyć na pożyczki pozabankowe na szybko i to w dużej wysokości nawet do 10 000 zł. Okres spłaty pożyczki może wynosić od 1 miesiąca do 24 miesięcy. To, w jakim terminie spłacimy zatem pożyczoną kwotę zależy głównie od nas i naszych możliwości. Podobnie jak wyżej przedstawione firmy tak i Zaplo udziela swoich pożyczek w błyskawicznym tempie, przelewają nam gotówkę bez zbędnych zaświadczeń bezpośrednie na nasze konto.

FERRATUM

Pożyczki: od 500 do 10 000 zł
Czas oczekiwania: od 15 minut do kilku godzin

Kolejna z propozycji szybkich pożyczek to Ferratum. W ramach tej oferty pożyczka może pojawić się na naszym koncie w błyskawicznym czasie. Ferratum standardowo umożliwia nam uzyskanie pożyczki w ratach miesięcznych. Jednak w ofercie firmy są również pożyczki które możemy spłacić w szybkim czasie 15 czy 60 dni. W ramach pożyczek z ratami miesięcznymi możemy za pośrednictwem firmy Ferratum pożyczyć do 10 000 zł.

Przedstawione firmy są jak najbardziej firmami sprawdzonymi. Za każdą z nich stoi firma która na co dzień słynie z udzielania popularnych chwilówek i z powodzeniem oferuje swoje usługi już od kilku lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *