Parabanki Pożyczki bez Baz Pożyczki dla zadłużonych Pożyczki online Szybkie Pożyczki

Pożyczki pozabankowe na dłuższy okres

Pożyczki pozabankowe na dłuższy okres

Rynek pożyczek pozabankowych w ostatnich latach mocno się rozwinął. Jeszcze do niedawna firmy które udzielałyby pożyczek ratalnych można było policzyć na palcach jednej ręki. Dzisiaj takich firm udzielających pożyczki pozabankowe na dłuższy okres jest znacznie więcej i możemy przebierać wśród wielu ofert.

Zanim jednak przejdziemy do pożyczek pozabankowych, warto zadać sobie pytanie, czy nie bardziej korzystne, będzie uzyskanie takiej dodatkowej pożyczki drogą bankową? Przecież koszt w przypadku kredytu bankowego będzie jednak niższy, więc dlaczego wiele osób sięga w tym przypadku po pożyczki pozabankowe? Odpowiedzi na tak postawione pytanie, może być kilka. Negatywna historia kredytowa w bazie BIK, opóźnienia w spłacie rat kredytów po znacznie mniejsze formalności związane z uzyskaniem pożyczki pozabankowej. Nie bez znaczenia jest również fakt że takie pożyczki pozabankowe dostępne drogą online są dostępne niemal od ręki. Składamy wniosek przez internet i niemal kilkanaście czy kilkadziesiąt minut później mamy już pieniążki na koncie. W dzisiejszym zabieganym świcie jest to więc niewątpliwie silny atut.

Firmy udzielające pożyczki pozabankowe na dłuższy okres

Bez względu na to czym kierujemy się sięgając po pożyczkę pozabankową, warto zdawać sobie sprawę z tego że większość z ofert tego typu pożyczek jest droższa w spłacie niż tradycyjny kredyt. Na szczęście duża liczba firm jaka pojawiła się przez ostatnie lata, sprawiła że koszty takich pożyczek również zmalały. Co więcej, koszty pożyczek w niektórych firmach pożyczkowych są niemal zbliżone do ofert bankowych.

Najlepszym przykładem tego, że koszty pożyczek pozabankowych na dłuższy okres czasu nie muszą być wysokie może być oferta Wongi. To sprawdzona firma, za pośrednictwem której uzyskacie pożyczkę w wysokości do 10 000 zł. Okres jej spłaty można podzielić na wybraną ilość rat miesięcznych. Może to być dla przykładu krótki okres czasu np. okres 3 miesięcy, jak również dłuższy sięgający do 24 miesięcznych rat. Atutem oferty firmy jest możliwość uzyskania pożyczki już od wczesnych 18 lat, a więc jest to idealna alternatywa dla pożyczek bankowych które często są dostępne dla osób nieco starszych i wypracowaną historią kredytową.

Równie sprawdzoną propozycją pożyczki pozabankowej na dłuższy okres czasu może być oferta firmy Zaplo. Ta firma może nie udzieli pożyczki 18-latkom, ale uzyskacie ją jeśli ukończyliście 20 lat. Do dyspozycji klientów są pożyczki w wysokości do 10 000 zł. Jeśli szukacie pożyczki która oferowałaby dłuższy okres spłaty niż 24 miesiące, to być może ta oferta Was zainteresuje. Zaplo umożliwia rozłożenie spłat rat pożyczki nawet do 36 miesięcy. Warty odnotowania jest fakt że firma umożliwia uzyskanie pożyczki bez zaświadczeń, co jest możliwe dzięki specjalnej aplikacji sprawdzającej z automatu historię konta bankowego.

Kolejna z firm byłą już swego czasu prezentowana w artykule będącym przewodnikiem po kredytach dla osób zadłużonych. Rapida Money to firma która pojawiła się na rynku pożyczek długoterminowych w ubiegłym roku i jest ofertą wyróżniającą się na tle konkurencji. Firma ma do zaoferowania pożyczki w wysokości nawet do 25 000 zł z okresem spłaty do 48 miesięcy. Co więcej, mogą ją uzyskać nie tylko osoby z dobrą historią kredytową, ale również te które posiadają negatywny BIK, zajęcia komornicze czy inne nie miłe przygody. Do uzyskania pożyczki konieczny jest dodatkowy poręczyciel w osobie gwaranta, a więc osoba z pozytywną historią kredytową.

Pożyczki pozabankowe na dłuższy okres oferuje również firma Ferratum. Podobnie jak u większość podobnych firm, limit pożyczek długoterminowych wynosi 10 000 zł. W przypadku okresu spłaty mamy do wyboru od 3 do 24 miesięcznych rat. Pożyczkę powinniśmy uzyskać bez większych przeszkód, nawet w sytuacji gdy bank odrzuca nasz wniosek o kredyt z różnych powodów. Osoby starające się o uzyskanie pożyczki za pośrednictwem Ferratum, powinny posiadać ukończone 20 lat i brak jakichkolwiek zadłużeń widocznych w rejestrach i bazach dłużników. Ferratum należy do grona firma które udzielają pożyczek całkowicie drogą internetową, a więc potrzebną gotówką możemy cieszyć się na swoim koncie jeszcze tego samego dnia.

Na zakończenie warto wspomnieć o ofercie Szalonej Pożyczki, która może nie jest typową firma udzielającą pożyczek pozabankowych. Jest za to firmą która może nam pomóc w jej uzyskaniu, jeśli z jakichś powodów sprawia nam to problem. Powodów nie musimy daleko szukać – zbyt niski wiek, zła historia kredytowa, opóźnienia w spłacie zobowiązań czy wiele innych podobnych powodów. Szalona Pożyczka znajdzie dla nas ofertę dopasowaną do naszych potrzeb i możliwości finansowych. Za jej pośrednictwem można uzyskać pożyczki pozabankowe na dłuższy okres w wysokości nawet do 25 000 zł, w wybranym okresem spłaty. Wystarczy że jesteśmy osobą która posiada ukończone 18 lat, posiada przy sobie aktualny dowód osobisty i założone konto bankowe w jednym z polskich banków. Jeżeli spełniamy te warunki, może śmiało składać wniosek o pożyczkę w Szalonej Pożyczce.

4 Responses

  1. Jest na prawdę sporo różnego rodzaju ofert pożyczek które faktycznie mogą okazać się korzystne. W dzisiejszych czasach pożyczka pozabankowa na dłuższy okres nie musi być droga w spłacie. Wiem że są takie, które mają koszty bardzo podobne i zbliżone do tych bankowych. Wcale więc nie trzeba przepłacać czy spłacać dwa razy więcej jak bywało to kiedyś gdy była na rynku jedynie Provident czy Profi Credit.

  2. Nie zawsze taka pożyczka pozabankowa na dłuższy okres będzie dla nas opłacalna. Trzeba zweryfikować dokładnie koszty takiej pożyczki a więc rrso i wysokość raty miesięcznej. Jeśli wysokość ich będzie znacznie różniła się od tradycyjnego kredytu to raczej odpuśćmy bo na rynku jest już sporo takich pożyczek, których koszt wcale nie musi być wysoki.

  3. Jest kalkulator na stronie, są czarno na białym przedstawione warunki udzielenia pożyczki. Nie trzeba więc zgadywać i dopytywać bo wszystkie warunki udzielenia pożyczki pozabankowej na dłuższy czas, mamy podane niemal na tacy. Kwestia tylko w tym, na jaką ofertę sami się zdecydujemy.

  4. Możemy się cieszyć że dzisiaj pożyczki pozabankowe z taką dłuższą spłatą, nie są już takie drogie jak kilkanaście lat temu. Teraz bynajmniej mamy jakieś alternatywy jak nie dostaniemy kredytu w banku, kiedyś miało się ciężki orzech do zgryzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *