Parabanki Pożyczki online Szybkie Pożyczki

Pożyczki pozabankowe na 12 miesięcy

pożyczki pozabankowe na 12 miesięcy

Musicie przyznać że namnożyło się nam firm udzielających pozabankowo, pożyczek długoterminowych z miesięcznymi ratami. O ile w ostatnim czasie przybywało nam głównie firm udzielających chwilówek, to ostatnio da się zauważyć że w równym stopniu przybywa również pożyczek z długim okresem spłaty. A więc takich które dają możliwość spłaty w ratach miesięcznych. Dzisiaj zajmiemy się wybranymi firmami, w których mamy możliwość uzyskania takiej pożyczki z 12-miesięcznym okresem spłaty.

Firmy udzielające pożyczki pozabankowe na 12 miesięcy

PROVIDENT

Tu nie powinno być żadnego zaskoczenia, ponieważ o ile w przypadku tej firmy zawsze mieliśmy do czynienia ze spłatą w ratach tygodniowych to już od około roku, firma ta proponuje dodatkowo raty miesięczne co na pewno wzbudziło spore zainteresowanie wśród tych klientów który do tej pory omijali ofertę firmy. Pojawienie się rat miesięcznych to jednak nie jedyny atut Providenta, ale przede wszystkim jedne z najniższych (o ile nie najniższe) koszty pożyczki. W Providencie możemy uzyskać obecnie nawet do 15 000 zł a pożyczki pozabankowe na 12 miesięcy dostępne są dla osób już od 18 roku życia.

HAPI POŻYCZKI

Mówiąc o Providencie i pożyczkach 12 miesięcznych nie sposób nie wspomnieć teraz o marce Hapi Pożyczki, która jest jakby przyrodnim, młodszym bratem Providenta. Oferta ta jest w pełni internetowa co oznacza że to uzyskania pożyczki nie jest konieczne spotkanie z pracownikami firmy. Wszystko załatwimy z pomocą telefonu oraz komputera wyposażonego w dostęp do internetu. W Hapi główne warunki uzyskania pożyczki to również ukończone 18 lat oraz brak posiadanych zadłużeń. Dostępne kwoty pożyczek to od 1500 zł do 7500 zł. Same koszty pożyczek są nieco wyższe niż w Providencie ale też nie należą do specjalnie wysokich, no a gotówkę możemy mieć tego samego dnia na swoim koncie bankowym.

ZAPLO

Również tego samego dnia pożyczkę na swoim koncie możecie mieć, wysyłając wniosek o pożyczkę w firmie Zaplo, w ofercie której również znajdziemy pożyczki pozabankowe na 12 miesięcy. Firma udziela pożyczek internetowych, do których również nie jest potrzebny konta z przedstawicielami firmy. Wniosek o pożyczkę złożycie przez internet, wskazując kwotę pożyczki która Was interesuje oraz okresem spłaty np. wynoszącym 12 miesięcy (maksymalnie do 24 miesięcy). Dostępne kwoty pożyczek to od 1000 zł do 10 000 zł. Głównymi warunkami uzyskania pożyczki jest ukończone 20 lat, brak zadłużeń w rejestrach dłużników oraz BIK.

INCREDIT

Firmą która nie będzie za to sprawdzać naszej historii kredytowej w BIK jest Incredit. Maksymalna kwota pożyczek również wynosi u nich 10 000 zł i również podobnie jak w Zaplo pożyczkę możemy zaciągnąć z okresem 12 miesięcy, jak i większym, nie przekraczającym 24 miesięcy. Warunki uzyskania pożyczki to ukończone 20 lat, brak zadłużeń w rejestrach dłużników i jak w przypadku większości firm pozabankowych – posiadanie aktywnego rachunku bankowego na które najpierw będziemy musieli przelać opłatę weryfikacyjną a następnie na to samo konto przelana zostanie pełna kwota pożyczki.

WONGA

Uzyskanie pożyczki bez wspomnianego wyżej przelewu weryfikacyjnego możliwe jest w znanej większości z Was z reklam telewizyjnych, firmie Wonga. Firma pożyczki ratalne dopiero co włączyła do swojej oferty, ponieważ do tej pory skupiała się głównie na chwilówkach. W ramach pożyczek ratalnych możemy pożyczyć d 3000 zł z okresem spłaty do 12 miesięcy. Pożyczki dostępne są dla osób które mają ukończone 18 lat i posiadają dowód osobisty. Wonga weryfikuje zarówno rejestry dłużników orz bazy BIK.

SZALONA POŻYCZKA

Tutaj nieco odmienna sytuacja do pozostałych ofert ponieważ do czynienia mamy z firmą pośredniczącą w uzyskaniu pożyczki pozabankowej,ale za to nie narzucają w ramach tego żadnych dodatkowych opłat ze swojej strony. Mamy więc szanse na uzyskanie pożyczki pozabankowej najbardziej dopasowanej do naszych warunków, możliwości oraz wymagań. Oferta Szalonej Pożyczki dostępna jest od 18 roku życia, dla osób posiadających dowód osobisty oraz rachunek bankowy.

RATKA

Jedna z najnowszych propozycji pożyczek pozabankowych na rok 2016. Ciekawa oferta dla osób które nie potrzebują zbyt dużej gotówki (do 3400 zł) i mogącym dzięki temu uzyskać całkiem przyzwoitą i nie drogą ratę miesięczną. W Ratce okres spłaty może wynosić od 6 do 24 miesięcy a starać się o niej mogą osoby które ukończyły 20 lat, posiadają czystą historię kredytową bez większych zadłużeń oraz posiadają udokumentowany dochód a więc np. otrzymują wynagrodzenie na konto bankowe i mogą podesłać elektroniczny wyciąg z rachunku.

FERRATUM

W Ferratum pożyczymy maksymalnie do 5000 zł zarówno z okresem 12 miesięcznym jak też krótszym (6 miesięcy) jak i dłuższym (24 miesiące). Główne wymagania pożyczkodawcy jakie powinniśmy spełnić aby uzyskać pożyczkę to ukończone 21 lat, dowód osobisty oraz brak zadłużeń w bazach KRD. Ferratum jest firmą która udziela zarówno pożyczki pozabankowe na 12 miesięcy, jak również chwilówek z okresem spłaty do 60 dni.

2 Responses

  1. W tym miejscu można dodać jeszcze kilka firm, które posiadają pożyczki na 12 miesięcy. Na przykład Takto pozwala na spłatę w ciągu 3 lat. Z kolei Euroloan oferuje pożyczkę na 52 tygodnie.

  2. Jeszce na 12 miesięcy można dostać jakieś porządne warunki pożyczki i nie wysokie raty. Gorzej jest z pożyczkami długoterminowymi na większą ilość rat np. 24 czy 36 miesiące. Najtaniej moim zdaniem wychodzi Wonga, ponieważ może zaoferować najniższe raty pożyczki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *