Chwilówki online Darmowe Pożyczki Parabanki Pożyczki online Szybkie Pożyczki

Pożyczka przez internet na konto

Pożyczka przez internet na konto bankowe

Początek tej dekady przyniósł ze sobą spore zmiany w kwestii udzielania pożyczek. By uzyskać dodatkową gotówkę, już nie musimy w tym celu specjalnie udawać się do bankowej placówki. Nie musimy nawet wychodzić z domu, żeby na nasze konto wpłynęły dodatkowe pieniądze. Od kilku dobrych już lat, pożyczkę na konto możemy otrzymać całkowicie przez internet.

Jeśli ktoś z Was kilkanaście lat temu brał kredyt w banku, a w ciągu ostatnich lat miał okazję pożyczać pieniądze przez internet, to powinien doskonale wiedzieć jakie zmiany nastąpiły na tym polu w ciągu tych wszystkich lat. Szczególnie jeśli swego czasu bank odrzucił nasz wniosek o kredyt z powodu zbyt niskiej zdolności kredytowej i nie mieliśmy praktycznie żadnych szans na uzyskanie kredytu gdziekolwiek indziej. Wtedy, poza bankami były może zaledwie dwie czy trzy firmy, które udzielały pożyczek domowych. Teraz takich alternatywnych rozwiązań z których możemy skorzystać jest znacznie więcej.

Pożyczka przez internet na konto do 10 000 zł

Jeśli interesuje nas nie duża pożyczka w wysokości do 10 000 zł, to możemy ją uzyskać całkowicie przez internet. Do jej uzyskania, nie będzie więc konieczne spotkanie z konsultantem czy wizyta w placówce. Taką pożyczkę mamy możliwość uzyskania przez internet. Nie musimy się również obawiać kosztów takiej pożyczki, ponieważ obecnie istnieje szereg firm pożyczkowych, które są w stanie zaoferować zbliżone warunki pożyczki do warunków kredytu bankowego. Takie firmy jak Monedo czy Wonga posiadają nie wygórowane koszty pożyczek a rata miesięczna takiej pożyczki przy kwocie pożyczki nie przekraczającej 10 000 zł, nie powinna zbytnio odstawać od kredytu zaciągniętego w standardowy sposób w banku. Oczywiście, warto zdawać sobie sprawę z tego, że koszty takiej pożyczki będą najkorzystniejsze przy stosunkowo krótkim okresie spłaty np. 12 czy maksymalnie 24 miesięcy.

Co będzie potrzebne do uzyskania pożyczki na konto?

Wymagania do uzyskania takiej pożyczki nie są jakoś specjalnie skomplikowane. Wystarczy że posiadamy dowód osobisty oraz zatrudnienie w chwili składania wniosku o udzielenie pożyczki. Nie musimy też wykazywać jakichś specjalnych umiejętności w zakresie obsługi komputera czy smartfona, żeby uzyskać pożyczkę drogą internetową. Wniosek o pożyczkę online, możemy złożyć niemal na każdym urządzeniu, na którym dostępny jest internet. Choć najłatwiej będzie tego dokonać za pomocą laptopa czy stacjonarnego komputera, to taki wniosek równie dobrze możemy złożyć za pośrednictwem tabletu czy telefonu z zainstalowaną przeglądarką. Niezbędnym elementem do uzyskania pożyczki przez internet na raty, będzie również konto bankowe. To własnie na nie chcemy otrzymać przelew pożyczki, więc będziemy potrzebowali aktywnego rachunku bankowego z dostępem przez internet. Większość firm zazwyczaj nie wymaga przedstawiania dodatkowych zaświadczeń o dochodach czy zatrudnieniu. W sytuacji jednak, jeśli składamy wniosek o większą kwotę pożyczki, firma pożyczkowa może nas poprosić o wyciąg z konta bankowego lub zbadać naszą zdolność kredytową za pomocą usługi Instantor lub Kontomatik.

Wybór odpowiedniej pożyczki

Wyboru odpowiedniej oferty możemy dokonać na podstawie kalkulatorów pożyczkowych dostępnych na stronach internetowych. Za ich pomocą, możemy wyliczyć sobie koszty pożyczki, w tym również wysokość raty miesięcznej. Cała operacja jest bardzo prosta i zabierze nam nie więcej jak kilka sekund. Wpisujemy do kalkulatora kwotę pożyczki, okres jej spłaty i już otrzymujemy na gotowo dokładne koszty pożyczki. Posiadając taką informację, podobne kroki możemy wykonać na stronach internetowych, innych firm pożyczkowych, a następnie porównać sobie koszty pożyczki. Ostatnim krokiem będzie już wybór tej oferty pożyczki internetowej, która okazała się naszym zdaniem, najbardziej korzystna.

One Response

  1. Brakuje tu jeszcze Szybkiej Gotówki, 6 tys. za darmo pierwsza, oraz 8 tys. dla klientów to jedna z najlepszych ofert wśród pożyczek online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *