Pożyczki dla zadłużonych Szybkie Pożyczki

Pożyczka pozabankowa bez konta bankowego

Większość firm udzielających pożyczki pozabankowe wymaga od potencjalnego pożyczkobiorcy by ten posiadał konto bankowe. Stosują to głównie firmy udzielające pożyczek online bez konieczności wizyt w placówce. Przelanie drobnej opłaty z naszego konta pozwala na weryfikację osoby starającej się o pożyczkę a następnie umożliwia przelanie wnioskowanej kwoty pożyczki na konto.

Czy istnieje możliwość uzyskania pożyczki pozabankowej w przypadku jeśli nie posiadamy konta bankowego?

Wśród firm pozabankowych udzielających pożyczek w zasadzie jeszcze tylko kilka udziela pożyczek bez konieczności posiadania konta bankowego. Taką możliwość dają wyłącznie te firmy które posiadają stacjonarne placówki bądź też zatrudniają pracowników którzy obsługują tzw. pożyczki domowe. Spośród takich sprawdzonych firm w ramach których mamy możliwość uzyskania pożyczki nie posiadając konta bankowego wymienić należy takie nazwy jak Provident czy Profi Credit.

W których firma będzie dostępna pożyczka pozabankowa bez konta bankowego?

PROVIDENT

Jedna z najbardziej popularnych marek wśród firm pozabankowych która umożliwia uzyskanie pożyczki zarówno na konto bankowe jak również dostarczenie potrzebnej gotówki do miejsca naszego zamieszkania. W przypadku tej drugiej opcji mówimy o pożyczce domowej a więc opcji droższej w spłacie od opcji przelew. Ogólnie jednak oferta pozostaje bez zmian, maksymalnie możemy uzyskać do 10 000 zł (w przypadku pierwszej zaciąganej pożyczki może to być nieco mniejsza kwota). W przypadku maksymalnej kwoty pożyczki okres spłaty może wynosić 90 tygodni czyli nieco mniej niż 2 lata. W opcji domowej to pracownik Providenta zjawia się u nas celu ustalenia szczegółów pożyczki a po dokonaniu wszelkich formalności dostarcza nam potrzebną gotówkę do miejsca zamieszkania.

PROFI CREDIT

Kolejna z firm w której dostępna będzie pożyczka pozabankowa bez konta bankowego. Profi Credit co prawda nie stosuje pożyczek domowych ale jeśli nie posiadamy konta możemy potrzebną gotówkę odebrać w najbliższej placówce ponieważ firma posiada kilkadziesiąt takich placówek pożyczkowych na terenie całej Polski. W ofercie firmy znajdziemy zarówno małe pożyczki od 200 zł, jak również duże pożyczki pozabankowe nawet do 25 000 zł. W ramach pożyczki bez przedstawiania zaświadczeń o zarobkach mamy możliwość uzyskania do 4000 zł, w przypadku pożyczek na zaświadczenie do 9000 zł, a największą dostępną kwotę pożyczek znajdziemy w ramach opcji Premium. Są to pożyczki do 25 000 zł z okresem spłaty do 36 miesięcy. Oferta wysokich pożyczek dostępna jest wyłącznie dla osób od 30 roku życia.

4 Responses

  1. Dzisiaj jest to możliwe dzięki pożyczkom Giro. Zamiast na konto, pożyczka wysyłana jest do oddziału pocztowego w którym wypłaca się gotówkę na czek. Nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, ale pożyczka możliwa jest do uzyskania bez posiadania konta bankowego.

  2. Dzisiaj można dostać pożyczkę bez posiadania konta bankowego bez najmniejszego problemu. Oczywiście trzeba znaleźć taką firmę, która takich pożyczek udziela. Wiem że wspomniane pożyczki Giro udziela np, Ratka albo Aasa ale trzeba dopytać czy w tym wypadku konto bankowe faktycznie nie jest potrzebne.

  3. Ja kiedyś brałem w Providencie to żadnego konta ode mnie nie wymagali, tyle że to była pożyczka domowa. Dostałem ją bezpośrednio do ręki i w ten sam sposób ją oddawałem. Nie powiem, że to trochę uciążliwe rozwiązanie, zdecydowanie bardziej wolę pożyczki internetowe na konto.

  4. Z tego co kojarzę są pożyczki Giro, które udzielane są bez posiadania konta bankowego. Nie jest w ich wypadku konieczny przelew weryfikacyjny ani inne potwierdzanie konta. Pożyczkę odbiera się w okienku na poczcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *