Kredyty bankowe Kredyty internetowe Pożyczki online Szybkie Pożyczki

Pożyczka na dowód na raty

Pożyczka na dowód na raty

Pożyczki internetowe udzielane na dowód, to nie tylko i wyłącznie chwilówki, ale również pożyczki które możemy uzyskać na raty miesięczne. Uzyskanie pożyczki na dowód na raty może być w pełni realne, również internetowo. Jeżeli posiadamy odpowiednio dobrą zdolność oraz historię kredytową, nic nie powinno stać na przeszkodzie, aby bank czy firma pożyczkowa udzieliła nam pożyczkę ratalną przez internet.

Oczywiście sam proces uzyskania pożyczki może się bardzo różnić, w zależności od tego gdzie zdecydujemy się złożyć wniosek. Jeśli posiadamy stosunkowo wysokie wynagrodzenie a ponadto dobrą historię kredytową (spłacaliśmy wcześniejsze kredyty terminowo), to powinniśmy w pierwszej kolejności złożyć taki wniosek o pożyczkę za pośrednictwem banku. Tu uzyskamy znacznie korzystniejsze warunki finansowania czyli niższą ratę miesięczną. Tym bardziej jeśli poszukujemy większej kwoty pożyczki, z dłuższym okresem spłaty.

Pożyczka na dowód na raty przez internet

Jeszcze do nie dawna, banki raczej nie chętnie udzielały pożyczki przez internet. Ta sytuacja zmieniła się co prawda w ostatnich latach, jednak aby uzyskać taką pożyczkę trzeba posiadać nie naganną historię kredytową oraz odpowiedni dochód. Nieco łatwiej będzie nam uzyskać pożyczkę pozabankową, choć w tym wypadku należy dokładnie przeanalizować przedstawione koszty. Koszty tego rodzaju pożyczek bywają różne. Raczej w nielicznych firmach uzyskamy koszty na podobnym poziomie jak w banku. Większość firm, szczególnie w przypadku większych kwot pożyczek, posiada dosyć wysokie koszty które trzeba dodatkowo ponieść. Oczywiście dzisiaj bez najmniejszych problemów możemy sprawdzić bardzo przybliżony koszt kredytu czy pożyczki, jeszcze zanim zdecydujemy się na złożenie wniosku. Pomogą nam w tym kalkulatory pożyczkowe zamieszczone na stronach internetowych.

Co będzie potrzebne do uzyskania pożyczki ratalnej?

Jak sama nazwa wskazuje, pożyczka na dowód na raty w większości przypadków udzielana jest na sam dowód osobisty. Składając wniosek o pożyczkę przez internet, będą nam potrzebne jedynie same dane z dowodu osobistego. Oczywiście każdy bank oraz firma pożyczkowa, ma również własne, dodatkowe metody weryfikacyjne, które powinny zapobiec udzielaniom pożyczki na sam dowód osobisty, osobom do tego nie uprawnionym. Najczęściej jest to weryfikacja konta bankowego, osoby która wnioskuje o taką pożyczkę. Poza samą weryfikacją posiadacza rachunku, bank lub firma pożyczkowa może nas poprosić o przesłanie wyciągów z konta, z ostatnich kilku miesięcy. Bardzo rzadko zdarza się już, by jakieś instytucje wymagały przesyłania takich czy innych dokumentów w wersji papierowej.

Dla kogo pożyczki na dowód na raty?

Aby uzyskać taką pożyczkę powinniśmy posiadać ukończone 18 lat. To podstawowy warunek, jaki powinniśmy spełnić aby pożyczka na dowód na raty została nam udzielona. Oczywiście ponadto powinniśmy legitymować się dowodem osobistym, oraz posiadać dochód umożliwiający spłatę rat zaciągniętej pożyczki. Jeśli zamierzamy po pożyczkę sięgnąć całkowicie przez internet, niezbędne jest również posiadanie aktywnego rachunku bankowego praz telefonu komórkowego.

One Response

  1. Polecam świetną firmę, udzielającą pożyczek na dowód – Szybką Gotówkę, minimum formalności i bardzo szybkie przelewy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *