Parabanki Pożyczki online Szybkie Pożyczki

Pożyczka na 4 miesiące

Incredit 4 raty pożyczki

Jeżeli nie chcemy wiązać się długoterminową umową, a jednocześnie boimy się jednorazowej spłaty z jakiej znane są chwilówki, to sensownym rozwiązaniem dla nas, może okazać się pożyczka na 4 miesiące. Takie rozwiązanie dostępne jest w ofercie firmy Incredit.

Jeżeli chcesz szybko uzyskać pożyczkę a jednocześnie szybko ją spłacić np. w kilku miesięcznych ratach, to całkiem możliwe że zainteresuje Cię oferta firmy Incredit. Jeżeli sama nazwa skojarzyła Ci się z pożyczkami Netcredit, to skojarzenie okazuje się bardzo trafne. Incredit to bliźniacza marka, jednak specjalizująca się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Możesz za pośrednictwem firmy uzyskać pożyczkę na 4 raty miesięczne.

Pożyczka na 4 miesiące – na 4 raty

Jaką kwotę pożyczki na 4 miesiące uzyskasz za pośrednictwem firmy Incredit? Jeżeli po raz pierwszy korzystasz z ich usług, to do dyspozycji będziesz miał kwotę do 4000 zł. Przy kolejnych pożyczkach firma może zwiększyć Tobie limit pożyczek nawet do 9500 zł. Zakres spłaty pożyczki może wynosić od 2 do 4 rat miesięcznych. Jeszcze zanim złożysz wniosek o pożyczkę w Incredit, możesz sprawdzić koszt takiej pożyczki. Wystarczy w tym celu skorzystać z kalkulatora zamieszczonego na stronie internetowej firmy. Podaj kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Od ręki poznasz ratę miesięczną pożyczki oraz jej łączny koszt.

Jak uzyskać pożyczkę w Incredit?

Wszystkie formalności załatwisz w 100% przez internet i bez wychodzenia z domu, z każdego zakątka Polski. Wystarczy że posiadasz ukończone 21 lat i posiadasz polskie obywatelstwo. Niezbędne będzie również posiadanie regularnych wpływów na konto, dzięki którym będziesz mógł pokryć spłatę rat miesięcznych pożyczki. Jak przy większości pożyczek pozabankowych, wymagane jest również posiadanie aktywnego rachunku bankowego i telefonu komórkowego. Dodatkowa weryfikacja pożyczkobiorcy może zostać przeprowadzona przez Kontomatik lub poprzez przelanie opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *