Kredyty samochodowe Pożyczki bez Baz

Pozabankowa pożyczka na samochód

pozabankowa pożyczka na samochód

Kto z nas nie przeglądał portali aukcyjnych czy ogłoszeniowych tak jak allegro czy otomoto w poszukiwaniu wymarzonego samochodu, nawet tych które są poza naszym zasięgiem finansowym. Sportowe coupe, elegancka limuzyna w sedanie, potężny SUV a może rodzinne kombi?

Gusta są różne, często samochód dobieramy w zależności od naszych zapotrzebowań. Często bywa więc tak że najchętniej oczami kupilibyśmy jakieś auto o sportowym charakterze, ale nasz umysł podpowiada nam że jednak kombi albo van będzie dla nas bardziej odpowiedni.

Swego czasu zabawiliśmy się w małe porównanie kredytów samochodowych w wysokości 40000 zł w ramach których sprawdzaliśmy co możemy ciekawego kupić za taką kwotę. Dzisiaj zajmiemy się nieco innym tematem a mianowicie – jak kupić samochód na kredyt kiedy bank odmawia nam udzielenia kredytu i jesteśmy bądź co bądź zmuszeni do szukania źródła finansowania w innym miejscu. Z góry jednak musimy zaznaczyć że nie będą to tak wysokie kwoty jak w wspomnianym wcześniej przypadku ponieważ w większości przypadków firmy pozabankowe po prostu nie udzielają tak wysokich pożyczek, bynajmniej jeśli mowa o tych sprawdzonych firmach.

KOKOS – Pożyczka społecznościowa

Zarówno kredyty pozabankowe jak i społecznościowe cieszą się co raz większą popularnością, te ostanie proponuje właśnie serwis Kokos o którym pisaliśmy już przy okazji pozyskiwania prywatnych pożyczek przez internet. W jego ramach osoby zainteresowane pozyskaniem gotówki mogą otrzymać potrzebną pożyczkę a osoby które chcą pomnożyć swój odłożony kapitał mogą zarobić udzielając pożyczki za pośrednictwem serwisu wybierając konkretną osobę.

Jeśli jesteśmy osobą szukającą pożyczki to pierwszym krokiem jest rejestracja w serwisie oraz wpłata opłaty weryfikacyjnej w wysokości 9 zł. Po tej operacji będziemy mogli wprowadzić naszą aukcje w której informujemy o potrzebnej nam pożyczce a więc jaką kwotę potrzebujemy, na jaki cel (a więc tu piszemy o planowanym zakupie samochodu), jakie oprocentowanie możemy zaproponować itp. Maksymalna kwota udzielonej pożyczki w serwisie może wynieść nawet do 25 000 zł.

RAPIDA MONEY

Jeśli szukamy pożyczek wyłącznie z sektora pozabankowego, to oferta Rapidy może okazać się najbardziej korzystna spośród tego typu ofert. Może firma nie ma w swojej ofercie czegoś takiego jak pozabankowa pożyczka na samochód, ale pożyczka może zostać nam udzielona w tej firmie na dowolny cel. Firma oferuje pożyczki w wysokości nawet do 25 000 zł z okresem spłaty od 12 do 48 miesięcy. Co więcej, uzyskać pożyczkę w tej firmie mogą wszystkie osoby, nie zależnie od posiadanej historii kredytowej. Do uzyskania pożyczki konieczne jest jednak posiadanie gwaranta,. To dodatkowa osoba, która będzie zabezpieczeniem pożyczki. Taka osoba powinna posiadać dobrą historię i zdolność kredytową.

PROFI CREDIT

Firma Profi Credit jest znaną nazwą na rynku usług pozabankowych głównie z dwóch względów – dosyć dużej kwoty jaką możemy otrzymać w ramach takiej pożyczki czyli nawet do 10 000 zł, oraz że mogą ją otrzymać również osoby z negatywną opinią w BIK. W związku z tym że zaciągnięta pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel możemy ją przeznaczyć również na zakup samochodu. Firma oferuje okres spłaty pożyczki od 12 do 48 miesięcy. Jeśli jesteśmy osobą w związku małżeńskim aby otrzymać wyższą kwotę pożyczki możemy przedstawić łączne dochody a więc nasze i współmałżonka. Jeśli będziemy mieć okresowy problem ze spłatą pożyczki istnieje możliwość odroczenia spłaty pożyczki nawet na 3 miesiące. Koszty pożyczek w Profi Credit niestety nie należą do najtańszych.

PROVIDENT

Kolejna znana nazwa wśród osób mających problem z uzyskaniem gotówki w banku i pożyczki które polecilibyśmy raczej tylko osobom szukającym mniejszych pożyczek a więc do 5000 czy do 7000 zł. W Providencie radzimy przyjrzeć się ofercie pożyczek z przelewem ponieważ pożyczki z obsługą domową są znacznie droższe. Firma udziela pożyczek z okresem spłaty który może wynosić np. 60 lub 90 tygodni a więc z ratą tygodniową.

Jeśli szukamy samochodów znacznie tańszych a więc takich nie droższych niż 2000 zł możemy też zapoznać się z ofertami chwilówek lecz w ich przypadku musimy pamiętać że całą kwotę pożyczki będziemy musieli spłacić w ciągu maksymalnie 30 dni.

8 Responses

  1. Zabrakło tu oferty firmy Motopożyczka choć całkiem możliwe że kiedy pisany był ten artykuł oferty jeszcze nie było. Firma daje możliwość uzyskania zarówno pozabankowej pożyczki na zakup samochodu (bez BIK) jak również pożyczki pod zastaw samochodu do 25 000 zł.

  2. Ok proszę bardzo: Motopożyczka jest firmą która specjalizuje się w pozabankowych pożyczka na zakup samochodu. W tym przypadku zakupiony pojazd stanowi zabezpieczenie pożyczki dzięki temu też mamy możliwość otrzymania pożyczki na bardziej preferencyjnych warunkach niż pożyczka gotówkowa. Maksymalna kwota pożyczki na samochód może wynosić nawet do 50 000 zł z okresem spłaty do 48 miesięcy. Oferta skierowana jest do osób od 25 do 70 roku życia zamieszkałych na terenie Polski. Dużym udogodnieniem dla niektórych osób może być fakt iż firm nie wymaga od nas zaświadczeń o dochodach ani pozytywnej opinii w BIK. Analiza zdolności kredytowej nie jest wymagana z tego względu że główne zabezpieczenie pożyczki stanowi pojazd. Motopożyczka udziela pożyczek na maksymalnie 50% wartości samochodu który zamierzamy zakupić.

  3. Doradziłbym inne, lepsze moim zdaniem rozwiązanie, z którego sam zresztą niedawno skorzystałem. Otóż udział w inicjatywie 600 za 600. Od firmy J&J Group dostałem Opla Corsę w super stanie. Kredyt pokrywa firma, a klient wozi w zamian reklamę na samochodzie i musi przejechać 600 km w miesiącu (ja spokojnie ok 900 robię). Wybór aut jest spory, szybko załatwiają sprawę i bez zbędnych formalności.

  4. Necron, wiem, że były podobnego typu nierzetelne firmy. Też początkowo nie do końca byłem pewien, ale J&J Group akurat płaci regularnie 🙂 Na pewno to zależy od przygotowania danej formy do inicjatywy dofinansowania.

  5. Lilka, a akurat warto się dać przekonać do parabanków. Wiele z nich ma lepsze oprocentowanie, np. Janvest. Jak popatrzysz na całkowity koszt, to Janvest wypada o wiele lepiej, niż banki. I tutaj nie ma żadnego naciągania – powód jest prosty: nieruchomość jako zabezpieczenie. Jak firma ma gwarancję, że niczym nie ryzykuje, może dać lepsze warunki. A z drugiej strony też nie jest tak, że od razu traci się domu 😉 Bo firmy najpierw wolą się dogadywać, niż wchodzić na ścieżkę wojenną. Lepiej powolutku odzyskiwać pieniądze, niż się szarpać i męczyć ze sprzedażą.

  6. Pożyczka gotówkowa z parabanku też bywa tańsza od pożyczki bankowej. na przykład Bank Smart (bank komercyjny) wprowadził chwilówkę online która jest droższa od Vivus i kilku innych. Konkludując, zgadza się, w parabanku może być taniej.

  7. Moim zdaniem zdecydowanie zbyt drogie są te oferty, w szczególności patrząc na oferty firm Profi Credit czy MotoPożyczki. Znacznie korzystniej wychodzi moim zdaniem pożyczka z poręczycielem w Rapida Money, o której czytałem już tutaj na forum . Przede wszystkim znacznie niższe koszty pożyczki a również możemy pożyczyć większe kwoty. Najtaniej wychodzi opcja 12-miesięczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *