Kredyty mieszkaniowe Księgowość Parabanki Pożyczki online

Mikrokasa – nowe pożyczki pozabankowe

Mikrokasa

Na rynku pozabankowym pojawił się kolejny gracz udzielający pożyczek długoterminowych całkowicie elektronicznie. Mikrokasa, bo o tej firmie mowa to firma pochodząca z Gdynii udzielająca pożyczek do 15 000 zł z okresem spłaty od 12 do 30 miesięcy.

Po odwiedzeniu ich strony pierwsze co rzuca się w oczy to suwak za pomocą którego wybierając kwotę pożyczki oraz okres spłaty poznamy dokładną wysokość raty miesięcznej. Dzięki temu w prosty sposób będziemy mogli obliczyć dokładny koszt pożyczek udzielanych przez Mikrokase.

Jak możemy się również dowiedzieć ze strony internetowej firmy, głównym wyznacznikiem uzyskania pożyczki jest pozytywna ocena zdolności kredytowej.

Proces przyznawania pożyczki jest bardzo zbliżony do innych firm udzielających tego typu pożyczki. W pierwszej kolejności składamy wniosek o pożyczkę, następuje kontakt ze strony firmy po czym sporządzenie umowy i wysłanie dokumentów do podpisu drogą kurierską. Gdy podpisana umowa dociera do firmy następuje przelew środków na konto.

Obniżenie kosztu pożyczki – bardzo ciekawa opcja która pozwoli nam znacznie zmniejszyć koszty pożyczki w Mikrokasie. Każdą zaciągniętą pożyczkę możemy spłacić w dowolnym momencie i to nawet kilkanaście miesięcy przed końcem trwania umowy co obniży koszt całościowy pożyczki.

– Sprzedajemy już przez Internet – tą drogą pozyskamy klientów młodszych i preferujących zakupy online. Przygotowanie platformy trwało dwa miesiące dłużej niż zakładaliśmy – zdecydowaliśmy o konieczności przeprowadzenia dodatkowych testów bezpieczeństwa. Uruchomienie biznesu online wsparliśmy pozycjonującą akcją reklamową, teraz odczuwamy zwiększone zainteresowanie pożyczkobiorców naszą ofertą. Dlatego pozyskanie kolejnej transzy kapitału, emisję serii L2, planujemy jeszcze na marzec- Andrzej Brzeski, prezes zarządu MIKROKASA SA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *