Konta firmowe Kredyty dla firm Linie Kredytowe

Limit kredytowy w koncie mBanku

Limit kredytowy w koncie

Często bywa tak że otwierając działalność gospodarczą szybko chcemy załatwić wszystkie formalności oraz inne rzeczy z tym związane jak wykonanie pieczątki, założenie konta bankowego czy wydrukowanie wizytówek by jak najszybciej zacząć działać.

Otwarcie działalności gospodarcze na własny rachunek przeważnie wiąże się z poniesieniem określonych kosztów. Od drobnych kwot które przeznaczymy na wykonanie podstawowych rzeczy z założeniem firmy, po te większe jak choćby zakup oprogramowania czy odpowiednich urządzeń. Jeśli nie dysponujemy własnymi środkami, możemy postarać się o dodatkowe wsparcie finansowe czy pożyczkę. Nie musimy jednak w tym celu specjalnie sięgać po kredyt w banku. Wystarczy założenie rachunku firmowego z limitem kredytowym.

Dlatego jeszcze przed ostateczną decyzją o otwarciu działalności warto bliżej przyjrzeć się ofertom kont bankowych dla firm. A następnie wybrać takie, które będzie dla nas najbardziej korzystne. Jednym z takich kont naszym zdaniem jest konto mBiznes w mBanku oferowane aktualnie ze specjalnym limitem kredytowym w koncie. O takich kontach z limitem i debetem na koncie pisaliśmy na naszych łamach kilka tygodni temu.

Limit kredytowy w koncie mBanku

Jednym z głównych atutów konta mBiznes jest bezpłatne prowadzenie konta a więc brak opłat za prowadzenie konta firmowego. Co już jest pewnym ewenementem na rynku usług finansowych, z tego względu że mało jakie konto firmowe oferowane jest bez miesięcznych opłat za prowadzenie. Bardzo często za prowadzenie konta firmowego trzeba ponosić opłaty miesięczne najczęściej ok 10 czy 15 zł. W ramach konta mBiznes prowadzenie konta jest jednak bezpłatne i to bezustannie od kilkunastu lat, od kiedy to oferowane jest to konto.

Drugi atut który jest głównym tematem tego artykułu to limit kredytowy na koncie w wysokości 10 000 zł, o który możemy wnioskować zaraz po otwarciu konta mBiznes. Bez względu na to jak długo prowadzimy naszą działalność gospodarczą i bez okazywania dokumentów finansowych co oznacza że jest on dostępny również dla nowych firm.

Wracając jeszcze do bezpłatnych usług oferowanych w ramach firmowego konta mBanku. Mamy tu również możliwość dokonywania bezpłatnych przelewów do ZUS czy do Urzędu Skarbowego przez Internet oraz możliwość wpłacania gotówki w wpłatomatach mBanku.

Warto jeszcze przy tym zaznaczyć że darmowe prowadzenie konta czy limit kredytowy w koncie nie jest uzależniona od wpływów na konto i pod tym kątem nie musimy spełniać żadnych dodatkowych warunków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *