Konta bankowe Kredyty bankowe Linie Kredytowe

Limit kredytowy i Debet na koncie

Wymagania klientów względem otwieranych kont bankowych są różne. Dla większości osób najważniejsze jest to by ponosić jak najmniejsze opłaty związane z prowadzeniem konta, inni szukają okazji by w zamian za założenie konta otrzymać od banku dodatkowy bonus np. w postaci premii.

Z kolei dla innych ważną opcją może być możliwość wykonywania bezpłatnych wypłat z bankomatów zagranicą o których pisaliśmy nie tak dawno na naszych łamach. A dla jeszcze innych osób, idealnym rozwiązaniem będzie możliwość otrzymania od banku dodatkowego limitu kredytowego na koncie czy debetu. Taką możliwość oferują właśnie niektóre banki a my dzisiaj poszukamy tego typu ofert. Główny wymóg to oczywiście posiadanie stałych dochodów z tytułu pracy czy wykonywanej działalności.

Banki udostępniające Limit kredytowy lub Debet na koncie

ING Bank Śląski

Bank w ramach konta osobistego Konto z Lwem Direct oferuje możliwość uzyskania limitu kredytowego nawet do 50 000 zł. Ogólnie jednak kwota zadłużenia nie może być większa niż 6-krotności naszych zarobków a więc jeśli przykładowo zarabiamy na rękę 3000 zł, nie będziemy mogli otrzymać więcej niż 18 000 zł limitu zadłużenia.

Bank Zachodni WBK

Klienci posiadający w Banku Zachodni WBK konto osobiste (lub klienci którzy chcą takie konto otworzyć) również mogą skorzystać z limitu kredytowego. Limit kredytowy może być dla nas dostępny już w chwili otwarcia konta a udzielany jest na maksymalnie 12 miesięcy z możliwością jego odnowienia. Jego wysokość uzależniona jest od uzyskiwanych dochodów.

Deutsche Bank

W chwili pisania tego materiału, Deutsche bank zaczął aktywnie promować usługę limitu kredytowego dostępnego w ramach konta dbnet. Zarówno dla stałych klientów jak i osób które otworzą w banku popularne konto dbnet. Przypomnijmy że konto należy do jednych z bardziej atrakcyjnych jeśli mowa o darmowych kontach bankowych. Aktualnie znajduje się w ścisłej czołówce najchętniej otwieranych kont osobistych.

Inteligo

Kolejna propozycja dla osób zainteresowanych otrzymaniem gotówki w ramach posiadanego konta. Inteligo daje nam możliwość otrzymania debetu na koncie do 2000 zł bez wymaganych dokumentów i zabezpieczeń. Debet możemy pobrać z konta zaraz po wpłynięciu na nasze konto pierwszego przelewu.

Bank Millenium

Dodatkowe środki w ramach konta osobistego udostępnia również Bank Millenium. Wysokość debetu w koncie w głównej mierze uzależniona będzie od posiadanej zdolności kredytowej. Ciekawą opcją banku jest 7 dowolnych dni bez odsetkowych w każdym miesiącu rozliczeniowym.

mBank

Ostatnia z propozycji dotyczy osób prowadzących własną działalność gospodarczą. W ramach konta mBiznes możemy otrzymać zaraz po założeniu konta limit kredytowy w wysokości nawet 10 000 zł. Konto pozbawione jest opłat za prowadzenie oraz bezpłatne wydanie karty do rachunku. Konto mBiznes znalazło się w naszym rankingu kont firmowych 2013 jako jedno z atrakcyjniejszych kont dla osób posiadających działalność gospodarczą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *