Parabanki Pożyczki bez Baz Pożyczki dla zadłużonych Szybkie Pożyczki

Kredyty z dostawą do domu

kredyty z dostawą do domu

Aby uzyskać kredyt z dostawą do domu możemy skorzystać z usług firmy Provident ponieważ oni jako nieliczni nadal mają w swojej ofercie taką usługę. Musimy jednak pamiętać że taka pożyczka z usługą domową będzie znacznie droższa niż tradycyjny kredyt bankowy czy popularna chwilówka.

Provident działa na naszym rynku już około 10 lat a rzesza ich klientów z roku na rok co raz bardziej się powiększa. Co tak przyciąga ludzi do brania pożyczek w Providencie pomimo tegio że są one droższa od tradycyjnych kredytów w banku? Na to pytanie jest kilka odpowiedzi – mniej formalności, mniejsze oczekiwania względem dochodów, pożyczki przyznawane również osobom bezrobotnym, pożyczka od ręki nawet tego samego dnia czy główny temat naszego artykułu czyli pieniądze dostarczane do drzwi naszego domu czy mieszkania. Provident często jest przysłowiowym wybawieniem dla osób którzy nie otrzymali pożyczki w banku.

Kredyty z dostawą do domu – w jaki sposób?

Firma Provident udziela pożyczek w dwóch opcjach:

– Opcja Obsługa domowa czyli pożyczke dostarcza nam pracownik Providenta i wszystkie raty również regulujemy w naszym domu czy mieszkaniu ponieważ pracownik każdego tygodnia w umówionym dniu zjawia się po kolejną rate pożyczki. Obsuga domowa cechuje się znaczne wyższym łącznym kosztem pożyczki w porównaniu do…
– Opcja Przelew czyli pożyczka spłacana w tradycyjny sposób a więc za pomocą przelewów płatnych na poczcie, w banku czy przez internet.

Zanim zdecydujemy się na konkretną opcję warto sobie przekalkulować z jakiej opcji będzie nam lepiej skorzystać. Możemy również przejrzeć oferty innych ofert kredytów pozabankowych oraz chwilówek jednak nie posiadają one opcji z obsługą domową. Jednak w przypadku większości z nich istnieje możliwość załatwienia wszystkich formalności bez wychodzenia z domu. Płatność rat będziemy mogli regulować za pośrednictwem internetu, jeśli posiadamy konto bankowe z dostępem do internetu.

Jeśli już jesteśmy zdecydowani na kredyt z dostawą do domu w Providencie, to pierwszym krokiem jest wysłanie wniosku o pożyczkę przez internet. Po otrzymaniu takiego wnioski, pracownik Provident skontaktuje się z nami telefonicznie i przedstawi bliższe informacje i ustali termin spotkania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *