Kredyty internetowe Parabanki Pożyczki online Szybkie Pożyczki

Kredyt na dowód i bez umowy o pracę

Kredyt na dowód i bez umowy o pracę

Kiedyś sięgnięcie nawet po nie duży kredyt, wiązało się z wieloma różnego rodzaju formalnościami. Przede wszystkim niezbędna była wizyta w banku i to nie jedna. Jeśli starałeś się o zbyt wysoki kredyt, który według banku przekraczał minimalnie twoją zdolność kredytową, konieczny był dodatkowy żyrant. Dzisiaj na szczęście banki nie mają już tak dużych wymagań, ale nadal u większości z nich nie uzyskamy kredytu bez umowy o pracę.

Choć banki bardzo często w reklamach czy spotach reklamowych wspominają o tym, że nie potrzebują dodatkowych zaświadczeń o dochodach by udzielić nam kredytu, to niestety nie do końca jest to prawdą. Jeśli wybierzemy sobie kilka dowolnych placówek bankowych i z marszu wejdziemy zapytać u nich o kredyt na dowód, to jak znam życie, każdy jeden zapyta o dodatkowe zaświadczenie o dochodach. Jeśli pracujemy na pełen etat, będzie potrzebne zaświadczenie wystawione przez naszego pracodawcę. Jeśli jesteśmy osobą samozatrudnioną a więc prowadzącą działalność gospodarczą, może być potrzebny cały komplet dokumentów od KPiR (skan Księgi Przychodów i Rozchodów), rozliczenia PIT czy dokumentu potwierdzającego nie zaleganie ze składkami ZUS i US.

Bierzemy kredyt na dowód i bez umowy o pracę

Jeśli sięgamy po nie duży kredyt może zdarzyć się tak, że bank będzie od nas wymagał jedynie wyciągu z rachunku bankowego. Taki wyciąg możemy sobie wydrukować sami, uprzednio logując się na nasze konto bankowe przez internet a następnie wskazując okres jaki ma obejmować wyciąg elektroniczny. Na taki wyciąg udzielane są jednak tylko małe kwoty kredytów udzielanych głównie przez internet.

Jeśli szukamy kredytu lub pożyczki w przypadku których umowa o pracę czy zaświadczenia o dochodach nie będą wymagane, warto przyjrzeć się ofercie firm pożyczkowych. Mam tu na myśli głównie te propozycje, które dostępne są z obsługą internetową. Większość spośród takich firm, nie będzie od nas wymagać żadnych dodatkowych dokumentów, a już na pewno udzieli nam kredyt na dowód i bez umowy o pracę. W większości przypadków firmy pożyczkowe przy udzielaniu pożyczek wymagają jedynie samego dowodu osobistego. Niekiedy może zdarzyć się że poproszą nas o wspomniany wcześniej wyciąg z konta bankowego.

W których firmach dostaniemy kredyt bez umowy o pracę?

Jedną z najbardziej korzystnych ofert pod względem kosztów jest propozycja firmy Wonga. Jest to aktualnie najtańsza oferta jaka dostępna jest na rynku pożyczek udzielanych drogą pozabankową. Koszty pożyczek w Wonga sa bardzo zbliżone do kredytów internetowych które znajdują się w ofercie banków. Firma należy do firm udzielających pożyczek online, a więc do jej uzyskania nie jest wymagane odwiedzanie jakichkolwiek stacjonarnych placówek. Firma posiada również dosyć solidną ofertę pożyczkową ponieważ obecnie w ramach pożyczek ratalnych może nam zaproponować pożyczki do 20 000 zł. Sami możemy decydować w jakim czasie spłacimy nasze zobowiązanie, wybierając okres spłaty z zakresu od 3 do 60 miesięcy. Aby uzyskać pożyczkę na dowód w firmie, wystarczy posiadanie ukończonych 18 lat i dobrą oceną zdolności kredytowej.

Kolejną z propozycji obok której nie można przejść obojętnie jeśli szukamy kredytu na dowód i bez umowy o pracę jest oferta Zaplo. Koszty pożyczek w Zaplo są na pewno nieco wyższe niż w przypadku poprzedniej oferty, ale szanse na uzyskanie pożyczki w tej firmie możemy mieć nieco większe. Dotyczy to zwłaszcza osób które mają problem z uzyskaniem kredytu w tradycyjny sposób a więc w banku. Zaplo ma bez wątpienia mniejsze wymagania względem pożyczkobiorcy i również wszystkie formalności załatwimy tutaj przez internet. Aktualnie Zaplo może zaoferować potencjalnym klientom pożyczkę w wysokości do 10 000 zł z maksymalnym okresem spłaty do 36 miesięcy. Możliwość uzyskania pożyczki za pośrednictwem firmy będą miały osoby posiadające ukończone 21 lat i nie mające na koncie zadłużeń zarówno w BIK jak i w bazach dłużników.

Jeszcze jedną ciekawą propozycją pożyczek pozabankowych bez konieczności przedstawiania umów o pracę czy nawet zaświadczeń o dochodach jest oferta Rapida Money. Choć firma może nam zaproponować bardzo wysokie pożyczki pozabankowe, sięgające nawet do 25 000 zł, to będzie miała jedno ważne wymaganie któremu będziemy musieli sprostać. Otóż firma aby udzielić nam pożyczkę, wymaga posiadania gwaranta. Mowa tutaj o takiej osobie, która będzie stanowiła podstawowe zabezpieczenie zaciągniętej pożyczki. Gwarantem pożyczki w Rapida Money może zostać dowolna osoba, jednak posiadająca zarówno pozytywną ocenę kredytową, jak również brak zadłużeń w bankach jak i innych instytucjach pozabankowych. Okres spłaty pożyczki w tej firmie może sięgać od 12 do 48 miesięcy.

One Response

  1. Firmy pożyczkowe raczej rzadko wymagają przesyłanie zaświadczeń czy umowę o pracę. Czasami zdarzy się że zapytają o jakiś dodatkowy dokument, ale taki który jest w zasięgu naszej ręki a więc np. wyciąg z konta czy ostatnio opłacany rachunek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *