Parabanki Pożyczki bez Baz Pożyczki dla zadłużonych

Kredyt dla zadłużonych, czyli sposób wyjścia na prostą

Co zrobić, kiedy data spłaty twojego zadłużenia została przekroczona w takim stopniu, że do sprawy został przydzielony komornik sądowy? Pojawiają się nowe rachunki za życie (na przykład czynsz, prąd, gaz), za które będą naliczane kolejne odsetki, jeżeli nie zapłacisz w terminie. Co zrobić, aby nie pogarszać sytuacji? Rozwiązaniem jest kredyt dla zadłużonych.

1. Pożyczki dla zadłużonych są rozwiązaniem
2. Co to jest pożyczka dla zadłużonych?
3. Gdzie znaleźć dobrą ofertę na kredyt dla zadłużonych?

Pożyczki dla zadłużonych są rozwiązaniem

W sytuacji, kiedy ciąży już nad tobą komornik sądowy, w BiKu widnieją negatywne wpisy – nie ma sensu brać zwykłej pożyczki. Nawet, jeżeli uzyskasz zgodę na nią mimo wyraźnych przeciwwskazań w Biurze Informacji Krajowej, pieniądze z konta natychmiast zostaną przejęte przez komornika na rzecz spłaty części lub całego długu. W takim momencie, jeżeli nie ma możliwości uzyskania środków pożyczając je od bliskich lub na przykład za pośrednictwem pracy lub sprzedaży czegoś – najlepszym rozwiązaniem jest specjalna pożyczka dla zadłużonych.

Co to jest pożyczka dla zadłużonych?

Kredyt dla zadłużonych charakteryzuje się przede wszystkim tym, że firma która go udziela nie sprawdza bazy BIKu. Dzięki temu pożyczkodawca nie będzie zmuszony odrzucić podania o kredyt ze względu na wpisy o aktualnym wysokim opóźnieniu w spłacie poprzednich zobowiązań. Kolejną cechą charakterystyczną dla tego typu usługi jest możliwość innej formy przekazania pieniędzy, niż przelew na konto bankowe. Może to być przykładowo wypłata w gotówce do ręki lub przekaz pocztowy na nazwisko kredytobiorcy. Jest to bardzo ważne, ponieważ konto bankowe zadłużonego jest z reguły zajęte przez komornika, który mu przysługuje. Wszelkie środki, jakie wpłyną na nie, są od razu przejmowane jako spłata części lub całości zadłużenia. Oczywiście można w taki sposób skorzystać z tego typu pomocy, jednak jeżeli kwota nowej pożyczki znacznie odbiega od sumy, w związku z którą został przydzielony komornik, a klient ma konieczność uregulowania bieżących rachunków – takie rozwiązanie nie jest rekomendowane. W interesie zadłużonego jest uregulowanie bieżących płatności – posiadają one znacznie wyższy priorytet spłaty. Ostatnim ważnym warunkiem warunków pożyczki dla zadłużonych jest możliwość spłaty pożyczonych pieniędzy bez korzystania z usług banków. Powód jest taki sam, jak w przypadku wypłaty dla klienta – w przypadku wpłaty na konto bankowe cała kwota zostałaby przejęta przez komornika.

Gdzie znaleźć dobrą ofertę na kredyt dla zadłużonych?

W dzisiejszych czasach oferta dostępnych kredytów jest bardzo szeroka – praktycznie w każdej sytuacji można znaleźć możliwość skorzystania z pożyczki. W sieci można znaleźć wiele portali wspomagających odnalezienie odpowiednich ofert dopasowanych do różnych sytuacji. Dla już zadłużonych klientów mających przedzielonego komornika, doskonale sprawdzi się portal Czerwona Skarbonka. Można znaleźć tam wiele artykułów, cennych informacji i porad, co zrobić w trudnej sytuacji finansowej. Wytłumaczone są poszczególne procesy postępowania w stosunku do zadłużonych osób i w jaki sposób poradzić sobie z trudnościami, jakie z tego wynikają. Strona przedstawia także rankingi i porównania aktualnych ofert kredytowych dla osób w trudnej sytuacji. Znajdują się tam również oferty pożyczek chwilowych, dzięki którym nawet w ciągu kilkunastu minut można otrzymać na konto pożyczkę w wysokości kilku tysięcy złotych – tak zwane “chwilówki”.

Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu tego typu zobowiązania warto dobrze zastanowić się i przeanalizować sytuację. Jednak przy rozsądnym korzystaniu, takie usługi mogą w dużym stopniu poprawić sytuację zadłużonej osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *