Parabanki Pożyczki bez Baz Pożyczki dla zadłużonych Pożyczki firmowe Pożyczki online Szybkie Pożyczki

Kredyt dla zadłużonych bez sprawdzania baz

Kredyt dla zadłużonych bez sprawdzania baz

Uzyskanie zarówno kredytu czy pożyczki wiąże się ze spełnieniem określonych warunków. Ten najważniejszy mówi o tym że osoba starająca się o uzyskanie pożyczki powinna być pełnoletnia, posiadać dochód w chwili składania wniosku o kredyt, jak również nie powinna posiadać zadłużeń. Okazuje się jednak, że właśnie ta ostatnia kwestia sprawia co raz większy problem przy staraniu się o uzyskanie kredytu czy pożyczki.

Jak wiadomo banki podczas udzielania każdego jednego kredytu, weryfikują bazy BIK (Biuro Informacji Kredytowej). Znajdują się tam wszystkie dane osób które brały kredyt lub go aktualnie spłacają. Każda osoba do swojego konta ma przypisaną ocenę punktową, która uzależniona jest głównie od tego czy zaciągnięty kredyt był spłacany terminowo czy też nie. Osoby które posiadały znaczne opóźnienia w spłacie kredytu, mogą posiadać negatywną historię kredytową. A to może uniemożliwić im zaciągnięcie kredytu czy nawet zakup sprzętu na raty.

Z powodu negatywnej historii kredytowej, wniosek o kredyt może nam odrzucić nie tylko bank ale również firmy pożyczkowe. Co raz więcej takich firm ma wgląd do baz BIG Infomonitor w której również znajdują się informację z baz BIKu. Ponadto niemal każda jedna firma pożyczkowa dokonuje weryfikacji swoich klientów za pośrednictwem rejestrów dłużników takich jak Erif czy Krajowy Rejestr Długów. Trafienie do takich baz wcale nie jest trudne, wystarczy że nie terminowo opłaciliśmy kilka rachunków telefonicznych, bądź też jechaliśmy „na gapę” komunikacją miejską.

Firmy które udzielają kredyt dla zadłużonych bez sprawdzania baz

Posiadając negatywną historię kredytową w BIK czy wpisy w bazach dłużników mamy marne szanse na uzyskanie zarówno kredytu jak również pożyczki gotówkowej. Z pomocą mogą nam przyjść firmy udzielające pożyczki, w ramach których weryfikacja historii kredytowej nie odgrywa aż tak znaczącej roli. W tym przypadku będzie od nas wymagać jednak innego zabezpieczenia by udzielić nam pożyczki. Najczęściej wymaganym zabezpieczeniem w przypadku takich pożyczek jest posiadanie nieruchomości w postaci mieszkania lub domu. Niektóre firmy pożyczkowe udzielają pożyczki pod zastaw pojazdu a więc zabezpieczeniem pożyczki może być posiadany prze nas samochód osobowy, o ile posiada on jakąś większą wartość. Jeszcze inna opcja to pożyczki z gwarantem lub poręczycielem, w przypadku których wymagane jest dodatkowa osoba która posiada pozytywną historię kredytową i zdolność kredytową.

RAPIDA MONEY
Kredyt dla zadłużonych bez sprawdzania baz do 25 000 zł, okres spłaty do 48 miesięcy

Pierwszą z propozycji jest oferta Rapida Money, skierowana do osób które nie poszukują zbyt dużego kredytu a które zadowolą się kwotą do 25 000 zł. Koszty pożyczki jak na warunki pozabankowe są całkiem przystępne i mogą one konkurować z wieloma pożyczkami gotówkowymi jakie oferowana są przez większość firm pożyczkowych. Warunkiem koniecznym do uzyskania pożyczki jest jednak posiadanie wspomnianego wcześniej gwaranta. Musi to być taka osoba która nie miała nigdy wcześniej problemów ze spłatą innych kredytów czy pożyczek. Ponadto osoba taka powinna również posiadać odpowiednią zdolność kredytową. Na jej barkach będzie spoczywać odpowiedzialność spłaty pożyczki, w sytuacji gdyby pożyczkobiorca nie wywiązywał się z zawartej umowy.

SPEED CASH POLSKA
Pożyczka dla zadłużonych bez sprawdzania baz nawet do 5 milionów złotych, okres spłaty do 48 miesięcy

Kolejna z oferta pożyczki w przypadku których nie jest konieczna weryfikacja baz pożyczkobiorcy. Oferta skierowana do osób poszukujących wysokich pożyczek dla osób zadłużonych. Za pośrednictwem tej firmy można uzyskać pożyczkę pozabankową w wysokości od 30 tysięcy złotych do nawet 5 mln zł. Oczywiście aby sięgnąć po tak wysokie kwoty kredytu, wymagane jest odpowiednie jej zabezpieczenie. Takim zabezpieczeniem może być zarówno nieruchomość w postaci działki, domu czy mieszkania. Zabezpieczenie pożyczki może stanowić również posiadany przez nas pojazd o wartości nie mniejszej jak 40-50 000 zł. Ofertę Speed Cash uzupełniają pożyczki dla osób prowadzących firmy oraz działalność gospodarczą na terenie Polski.

2 Responses

  1. Na pewno trzeba uważać z takim pożyczkami. Bardziej bezpieczne na pewno są opcje bankowe, bo mniejsze ryzyko utraty majątku w przypadku gdy podwinie nam się noga. Jeśli więc zdecydujemy się na taką opcję to lepiej żebyśmy terminowo spłacali taką pożyczkę i nawet bez najmniejszych opóźnień.

  2. Wiadomo że takie firmy nie będą wymagały czystych baz do uzyskania pożyczki, bo wymagają innych zabezpieczeń pożyczki. Albo posiadania nieruchomości pod zastaw, albo gwaranta lub poręczyciela pożyczki., który również weźmie na siebie odpowiedzialność za spłatę pożyczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *