Karty Kredytowe Kredyty samochodowe Linie Kredytowe

Karta kredytowa pozabankowa – gdzie ją uzyskać?

Karta kredytowa pozabankowa

Kartę kredytową otrzymamy nie tylko za pośrednictwem banków, ale również pozabankowo. Dzięki temu procedury jej uzyskania są znacznie mniej skomplikowane niż w przypadku tradycyjnych kart kredytowych.

Dzięki uproszczonym wymaganiom, pozabankowa karta kredytowa jest dostępna znacznie prościej i szybciej niż w w przypadku tradycyjnych kart kredytowych, dostępnych w bankach. Co więcej, wszystkie formalności związane z jej uzyskaniem możemy załatwić całkowicie zdalnie i bez wychodzenia z domu.

Pozabankowa karta kredytowa przez internet

Jedną z takich propozycji jest karta kredytowa AXI. Karta być może nie posiada tak wysokiego limitu, jaki dostępny jest za pośrednictwem banków, ale osoby które nie posiadają zbyt wygórowanych oczekiwań pod tym kątem, powinny być usatysfakcjonowane. AXI oferuje kartę kredytową Mastercard z opcją płatności zbliżeniowych, z maksymalnym limitem do 6000 zł. Co dodatkowo charakteryzuje kartę to brak dodatkowych opłat za wypłatę gotówki z bankomatów, co bardzo często jest główną zmorą bankowych kart kredytowych.

Dużym atutem pozabankowej karty kredytowej AXI jest możliwość jej uzyskania całkowicie przez internet. Wszystkie formalności, w tym wniosek o jej wydanie składamy drogą internetową. Karta zostanie nam dostarczona pod same drzwi, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Następuje to zazwyczaj już w ciągu 24 godzin od momentu akceptacji umowy.

Jakie wymagania należy spełnić aby otrzymać kartę?

Karta kredytowa AXI dostępna jest dla osób posiadających ukończone 21 lat. Osoby wnioskujące o wydanie karty, powinny posiadać stały udokumentowany dochód w wysokości nie niższej niż 1200 zł miesięcznie. Firma przeprowadza dodatkową weryfikację historii kredytowej za pośrednictwem takich baz jak Biuro Informacji Gospodarczej (BIG Infomonitor) lub Biuro Informacji Kredytowej (BIK).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *