Porady Prawne

Kancelaria Adwokacka Dąbrowa Górnicza — w czym może pomóc adwokat?

kancelaria adwokacka

W życiu każdego człowieka zdarzają się sytuacja tragiczne, w których trzeba dowodzić swoich praw i racji. Nie każdy może być ekspertem do wszystkiego, dlatego warto powierzyć czasem swoje dobra w ręce doświadczonego adwokata. W czym adwokat w Dąbrowie Górniczej może pomóc?

Sprawy rodzinne, rozwodowe i małżeńskie kwestie majątkowe

W życiu różnie się układa, niestety, czasem ludzie, którzy powinni być naszą ostoją okazują się ciężarem, który ciągnie nas na dno. Czasem uda rozstać się w przyjacielskich stosunkach, kiedy indziej trzeba palić za sobą mosty. Niektóre sprawy są o tyle skomplikowane, że dochodzą kwestie praw opieki nad dzieckiem lub udowodnienie winy drugiej stronie. Sprawy rozwodowe to sytuacje, które wyjątkowo obciążają zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Niektóre sytuacje wymagają jednak stanowczej walki o swoje racje. W takich sytuacjach Adwokat z Kancelarii Adwokackiej Dąbrowa Górnicza przejmie na siebie ten obowiązek i wspólnie z klientem podejmie kroki niezbędne do ustalenia spraw rodzinnych i kwestii majątkowych i alimentów.

Sprawy pracownicze

Z Adwokatem Kolczyk w miejscowości Dąbrowa Górnicza można uzyskać pomoc również w kwestiach związanych z pracą. Łamanie praw pracownika i nierówności stron stosunku pracy to kwestie, w których adwokat może pomóc poszkodowanemu. Sprawy pracownicze obejmują zakres od podpisania umowy przez pracownika, aż po jej rozwiązanie i na tej podstawie odbędzie się sprawa, której celem będzie zadośćuczynienie osobie poszkodowanej.

Adwokat od spraw niemożliwych

Zakres spraw, jakich podejmują się adwokaci Andrzej Kolczyk i Sylwia Pobideł-Kolczyk, jest o wiele więcej. Każda osoba może liczyć na fachową i rzetelną pomoc ze strony kancelarii adwokackiej w Dąbrowie Górniczej. Adwokaci podejmują się:

  • spraw karnych,
  • spraw rozwodowych,
  • spraw rodzinnych,
  • spraw spadkowych,
  • spraw majątkowych,
  • spraw budowlanych,
  • spraw pracowniczych.

Każda sprawa podjęta przez Kancelarię Adwokacką Kolczyk zostanie zrealizowana w sposób wyjątkowo sprawny. Adwokaci to ludzie z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, którą potrafią wykorzystać na korzyść swojego klienta. Wiele kwestii formalnych i prawnych dla osób niezwiązanych z prawem może być trudnych do zinterpretowania, a to wywołuje większą bezradność. W Kancelarii Adwokackiej w Dąbrowie Górniczej wszystko zostanie jasno wyjaśnione, tym samym każda osoba decydująca się na usługi adwokatów może liczyć na rzetelną pomoc prawną i zaangażowanie do samego końca procesu. Dla adwokatów nie ma spraw niemożliwych i do końca dobro klienta pozostaje najważniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *