Karty Kredytowe

Gotówka z karty kredytowej

gotówka z karty kredytowej

Firmy pozabankowe po chwilówkach i pożyczkach pozabankowych z dłuższym okresem spłaty rozszerzają zakres swoich usług. Nie tak dawno Provident zapowiedział się z wprowadzeniem pożyczek dla osób prowadzących firmy, a dzisiaj mamy okazje przyjrzeć się bliżej ofercie karty kredytowej oferowanej przez markę Trzynastka która umożliwia otrzymanie pożyczki przez kartę pożyczkową.

Karta pożyczkowa Trzynastka umożliwia szybką wypłatę gotówki osobom mającym problemy z uzyskaniem karty kredytowej w banku. Można za jej pośrednictwem zarówno wypłacać gotówkę w bankomatu, jak również płacić za zakupy dokonywane w supermarkecie czy sklepie internetowym.

Pieniądze wypłacane przez kartę

Aktualnie główną ofertą Trzynastka jest karta pożyczkowa z limitem kredytowym do 3000 zł. Możemy za jej pomocą dokonywać zarówno transakcji bezgotówkowych płacąc nią za zakupy dokonywane zarówno w internetowych sklepach jak również w rzeczywistych sklepach i supermarketach. Karta ta, również dobrze może posłużyć nam do dokonywania wypłat gotówki z bankomatu. Spłata zadłużenia na karcie odbywa się już w tradycyjny sposób w postaci wpłacania co miesiąc stosownej kwoty. Na spłatę całości mamy dokładnie 180 dni. To głównie od nas zależy w jak szybkim czasie spłacimy całość zadłużenia. Im jednak szybciej to zrobimy, tym oczywiście będą mniejsze koszty. Firma nalicza dziennie 22 grosze od każdych wykorzystanych 100 zł. To dokładnie 6,60 zł za każde pożyczone 100 zł na 1 miesiąc (30dni).

Dla kogo gotówka z karty kredytowej Trzynastka? Aby otrzymać kartę musimy posiadać ukończone 22 lata. Ponadto musimy przejść pozytywnie cały proces weryfikacyjny który odbywa się drogą internetową, w tym ocena zdolności kredytowej.

Po upływie 6 miesięcy, jeżeli jesteśmy zadowoleni z usług Trzynastki, możemy przedłużyć okres umowy o kolejne 6 miesięcy. Przy kolejnej pożyczce z karty, firma może nam zwiększyć jej limit o kilka tysięcy złotych. Warunkiem jest oczywiście terminowa spłata zobowiązań na karcie.

2 Responses

  1. W nawiązaniu do tematu chciałbym podpytać czy ktoś orientuje się jaki limt przyznawany jest nowym klientom Vanquis Banku na karcie kredytowej którzy starają się o jej uzyskanie?

  2. Karta niby faktycznie łatwa do uzyskania ale podobno oprocentowanie kredytu pobieranego z karty znacznie wyższe niż z normalnych bankowych kart kredytowych? Jak ktoś ma kartę Vanquis niech się wypowie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *