Kredyty bankowe

Gdzie dostaniemy największy kredyt gotówkowy?

największy kredyt gotówkowy

Postanowiliśmy przyjrzeć się ofertom banków i sprawdzić w którym banku otrzymamy największy kredyt gotówkowy. Interesowały nas kwoty kredytu minimum 100 000 zł który możemy przeznaczyć na dowolny cel, a więc nie interesuje nas w tym wypadku kredyt hipoteczny.

Szukaliśmy również wśród pożyczek pozabankowych ale nie znaleźliśmy firmy która udzielałaby tak wysokich kwot pożyczek, bynajmniej nie żadna sprawdzona firma bo tylko o takich piszemy na naszych łamach.

Największy kredyt gotówkowy – nawet do 200 000 zł

ALIOR SYNC

Ten bank jest nowością na naszym rynku, jest to pierwszy w pełni wirtualny bank nowej generacji który rozpoczął swoją działalność w połowie tego roku. Maksymalna kwota kredytu którą możemy uzyskać w Alior Sync wynosi aż 150 tyś zł i jak podkreśla bank bez zabezpieczeń i poręczycieli. Maksymalny okres kredytowania do 10 lat. Z racji tego że jest to bank wirtualny wszystkie formalności są załatwiane bez wychodzenia z domu, drogą elektroniczną oraz pocztową.

ALIOR BANK

Jeśli Alior Sync udziela kredytów do 150 000 zł to wiadome jest że i Alior Bank ponieważ jakby nie patrzeć to ten sam bank z tą różnicą że Alior Sync to całkowicie wirtualny projekt. Tak więc i w Alior Bank możemy starać się o kredyt bez zabezpieczeń do 150 tysięcy złotych z możliwością zawieszenia rat nawet na 3 miesiące.

DEUTSCHE BANK

W przypadku tego banku mamy możliwośc otrzymania kredytu gotókowego do 150 000 zł z maksymalnym okresem kredytowania wynoszącym do 84 miesięcy. Gotówka może być przeznaczona na dowolny cel. Bank gwarantuje atrakcyjne oprocentowanie i minimum wymaganych dokumentów. Aktualnie w ramach jesiennej promocji bank oferuje obniżone oprocentowanie aż o 3 punkty procentowe.

BNP PARIBAS

W banku BNP Paribas największy kredyt gotówkowy jak możemy otrzymać to do 100 000 zł. Okres kredytowania wynosi do 7 lat z oprocentowaniem 9,9% dla kredytów powyżej 20 000 zł z okresem spłaty do 60 miesięcy. Warto przy tym zaznaczyć że do 20 000 zł bank udziela kredytów całkowicie przez internet w ramach serwisu iGotówka.

GETIN BANK

Kredyt gotówkowy MAX to nowa oferta Getin Banku w ramach któego bank oferuje nam kredyt do 150 000 zł z okresem kredytowania do 7 lat. Kredyt udzielany jest osobom od 25 roku życia z polskim obywatelstwem i zameldowaniem w Polsce Bank również udziela kredytów internetowych, jednak tą drogą kwota kredytu może wynosić maksymalnie do 10 000 zł.

MBANK

Maksymalna kwota kredytu którą możemy otrzymać w mbanku w ramach kredytu gotówkowego wynosi 100 000 zł z okresem kredytowania do 84 miesięcy. Dzień spłaty kredytu możemy ustalić w wybranym dniu a umowę o okredyt możemy zawrzeć przez internet bez konieczności wychodzenia z domu

CITY HANDLOWY

W City handlowym kwota pożyczki może sięgać do 120 000 zł z okresem spłaty kredytu w ciągu 7 lat. Bank zapewnia szybkie udzielenie decyzji kredytowej oraz możliwość skorzystania z opcji konsolidacji w celu obniżenia miesiecznych rat.

MILLENIUM BANK

Oferta kredytu gotówkowego Prestige wbanku Millenium daje nam możliowść uzyskania kredytu do 150 000 zł któe możemy uzyskać na dowolny cel a więc bank nie będzie wnikał w to na co przeznaczymy pożyczone pieniądze, maksymalny okres uzyskania kredytu wynosi 72 miesiące.

ING BANK ŚLĄSKI

Osoby poszukujące największego kredytu w banku w ING mogą zwrócić uwagę na oferte MEGA Pożyczka która dotyczy kwot w przedziale od 20 000 zł do 100 000 zł z okresem kredytowania do 8 lat. Kredyt udzielany jest bez wymagacny zabezpieczeń

BANK BPH

W Banku BPH mamy możliwość dużego kredytu gotówkowego do 150 000 zł przeznaczonego na dowolny cel. Spłate kredytu możemy rozłożyć do 96 miesięcy z ustaleniem konkretnego dnia spłaty. W ramach kredytów gotówkowych udzielanych przez Bank BPH mamy możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 21 dni.

BANK ZACHODNI WBK

Bank oferuje kredyt do 100 000 zł jednak możemy wziąść kredyt nie większy niż w wysokości 20-krotności naszych zarobków. Kredyt możemy również na dowolny cel a okres spłaty może wynieść do 72 miesięcy. Istnieje możliwość ubezpieczenia kredytu na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń (okazuje się pomocne jeśli stracimy prace czy zachorujemy).

CREDIT AGRICOLE

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego w Credit Agricole to 120 000 zł z okresem kredytowania rozciągniętym do 72 miesięcy. Gotówke oczywiście możemy przeznaczyć na co chcemy, możemy również wybrać dzień spłaty kredytu. Jak w większości banków tak również w przypadku Credit Agricole im większy weźmiemy kredyt tym mniejsze będzie oprocentowanie kredytu

BANK POCZTOWY

Naszą listę banków w których uzyskamy największy kredyt gotówkowy, kończy Bank Pocztowy w którym maksymalny limit kredytu gotówkowego wynosi 100 000 zł przeznaczone na dowolny cel z długim okresem kredytowania wynoszącym 120 miesięcy czyli 10 lat, jest to tym samym najdłuższy okres kredytowania w banku jaki znaleźliśmy. Bank umożliwia wcześniejszą spłate kredytu bez prowizji.

I to większość ofert które znaleźliśmy jednak nie wszystkie banki które oferują duże kwoty kredytów. Aby uzyskać kredyt w wysokości 100 000 zł czy większy wiadomo że musimy posiadać odpowiednią zdolność kredytową więc osoby bez zdolności kredytowej czy z najniższą krajową nie mogą nie niego liczyć, to samo tyczy się również osób mających problemy z BIK.

10 Responses

  1. Czy ten TF-Bank jest już w Polsce obecny? Ktoś korzystał z ich ofert i może o nich coś nam odpowiedzieć?

  2. Jest dostępny ale jak mi wiadomo wcale nie łatwo u nich kredyt uzyskać, w zasadzie mają podobną odrzucalność wniosków o kredyty jak nasze tradycyjne banki. A więc jeśli mamy negatywny bik, wpis w rejestrze dłużników, komornika czy inne kredytowe historie to większych szans u nich nie mamy. Znacznie łatwiej w takich przypadkach uzyskać kredyt w firmach pokroju Profi Credit.

  3. Nigdy nie słyszałam o TF-Bank, nie wiem czy miałabym odwagę wziąć tam kredyt. W przyszłym tygodniu mam zamiar iść do PKO po kredyt bo czytałam bank pko bp opinie i wydaje mi się, że ich oferta jest całkiem niezła. Mam zamiar pożyczyć ok 30 tysięcy i zależy mi na jak najniższej racie.

  4. bank pko nie jest najtańszym bankiem ponieważ bazuje na swojej renomie i opinii. Dlatego nawet średnia oferta i tak znajdzie zainteresowanych. Obecnie na rynku najlepsze oferty posiadają Deutsche bank z oprocentowaniem nawet 4.99% lub bank pocztowy. Tam wybrał bym się w pierwszej kolejności. Jeśli interesują cię konkretne wyliczenia to pisz.

  5. Lepiej skorzystać z usług niezależnego doradcy kredytowego, wykona dla ciebie kalkulacje i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

  6. Dobra opcja to skorzystanie z pożyczek społecznościowym ale to długa droga do pożyczek w wysokości 20 000 zł, bo po pierwsze musimy wziąć przynajmniej kilka pożyczek i spłacić je regularnie żeby taką kwotę uzyskać, więc kilka lat by to zajęło, ale już przy takiej kwocie mielibyśmy korzystniejsze warunki aniżeli w banku, to pewne!

  7. Wolę korzystać z pożyczek społecznościowych jak Kokos, oprocentowanie jest o wiele niższe i dużo szybciej możemy otrzymać żądaną kwotę bez dużej ilości formalności i w krótkim czasie.

  8. Nie ma niezależnych doradców, każdy chce zgarnąć prowizję od banku od naszego wniosku o kredyt. Nie ma też niezależnych rankingów pożyczek, gdyż tam są umieszczone tylko i wyłącznie oferty sponsorowane od kilku banków (brakuje tam wszystkich ofert banków)…

  9. Jeśli nie wiesz, na jaką pożyczkę się zdecydować, skorzystaj z rankingu kredytów gotówkowych, ja sam z nich korzystałem, kiedy nie wiedziałem, na co się zdecydować. Przy okazji można też trochę ciekawostek na ten temat tam poczytać. Także doinformujesz się dobrze 🙂 Warto zasięgnąć informacji z różnych źródeł.

  10. Bardzo dużo banków jest w stanie zaproponować nawet 200 000 zł, ale trzeb posiadać bardzo dobrą zdolność jak i historię kredytową do takiego kredytu. Żaden człowiek, który nie brał wcześniej kredytu ani też zarabia średnią krajową nie uzyska tak dużej pożyczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *