Kredyty bankowe

Gdzie dostaniemy największy kredyt gotówkowy?

największy kredyt gotówkowy

Postanowiliśmy przyjrzeć się ofertom banków i sprawdzić w którym banku otrzymamy największy kredyt gotówkowy. Interesowały nas kwoty kredytu minimum 100 000 zł który możemy przeznaczyć na dowolny cel, a więc nie interesuje nas w tym wypadku kredyt hipoteczny.

Szukaliśmy również wśród pożyczek pozabankowych ale nie znaleźliśmy firmy która udzielałaby tak wysokich kwot pożyczek, bynajmniej nie żadna sprawdzona firma bo tylko o takich piszemy na naszych łamach.

Największy kredyt gotówkowy – nawet do 200 000 zł

ALIOR SYNC

Ten bank jest nowością na naszym rynku, jest to pierwszy w pełni wirtualny bank nowej generacji który rozpoczął swoją działalność w połowie tego roku. Maksymalna kwota kredytu którą możemy uzyskać w Alior Sync wynosi aż 150 tyś zł i jak podkreśla bank bez zabezpieczeń i poręczycieli. Maksymalny okres kredytowania do 10 lat. Z racji tego że jest to bank wirtualny wszystkie formalności są załatwiane bez wychodzenia z domu, drogą elektroniczną oraz pocztową.

ALIOR BANK

Jeśli Alior Sync udziela kredytów do 150 000 zł to wiadome jest że i Alior Bank ponieważ jakby nie patrzeć to ten sam bank z tą różnicą że Alior Sync to całkowicie wirtualny projekt. Tak więc i w Alior Bank możemy starać się o kredyt bez zabezpieczeń do 150 tysięcy złotych z możliwością zawieszenia rat nawet na 3 miesiące.

DEUTSCHE BANK

W przypadku tego banku mamy możliwośc otrzymania kredytu gotókowego do 150 000 zł z maksymalnym okresem kredytowania wynoszącym do 84 miesięcy. Gotówka może być przeznaczona na dowolny cel. Bank gwarantuje atrakcyjne oprocentowanie i minimum wymaganych dokumentów. Aktualnie w ramach jesiennej promocji bank oferuje obniżone oprocentowanie aż o 3 punkty procentowe.

BNP PARIBAS

W banku BNP Paribas największy kredyt gotówkowy jak możemy otrzymać to do 100 000 zł. Okres kredytowania wynosi do 7 lat z oprocentowaniem 9,9% dla kredytów powyżej 20 000 zł z okresem spłaty do 60 miesięcy. Warto przy tym zaznaczyć że do 20 000 zł bank udziela kredytów całkowicie przez internet w ramach serwisu iGotówka.

GETIN BANK

Kredyt gotówkowy MAX to nowa oferta Getin Banku w ramach któego bank oferuje nam kredyt do 150 000 zł z okresem kredytowania do 7 lat. Kredyt udzielany jest osobom od 25 roku życia z polskim obywatelstwem i zameldowaniem w Polsce Bank również udziela kredytów internetowych, jednak tą drogą kwota kredytu może wynosić maksymalnie do 10 000 zł.

MBANK

Maksymalna kwota kredytu którą możemy otrzymać w mbanku w ramach kredytu gotówkowego wynosi 100 000 zł z okresem kredytowania do 84 miesięcy. Dzień spłaty kredytu możemy ustalić w wybranym dniu a umowę o okredyt możemy zawrzeć przez internet bez konieczności wychodzenia z domu

CITY HANDLOWY

W City handlowym kwota pożyczki może sięgać do 120 000 zł z okresem spłaty kredytu w ciągu 7 lat. Bank zapewnia szybkie udzielenie decyzji kredytowej oraz możliwość skorzystania z opcji konsolidacji w celu obniżenia miesiecznych rat.

MILLENIUM BANK

Oferta kredytu gotówkowego Prestige wbanku Millenium daje nam możliowść uzyskania kredytu do 150 000 zł któe możemy uzyskać na dowolny cel a więc bank nie będzie wnikał w to na co przeznaczymy pożyczone pieniądze, maksymalny okres uzyskania kredytu wynosi 72 miesiące.

ING BANK ŚLĄSKI

Osoby poszukujące największego kredytu w banku w ING mogą zwrócić uwagę na oferte MEGA Pożyczka która dotyczy kwot w przedziale od 20 000 zł do 100 000 zł z okresem kredytowania do 8 lat. Kredyt udzielany jest bez wymagacny zabezpieczeń

BANK BPH

W Banku BPH mamy możliwość dużego kredytu gotówkowego do 150 000 zł przeznaczonego na dowolny cel. Spłate kredytu możemy rozłożyć do 96 miesięcy z ustaleniem konkretnego dnia spłaty. W ramach kredytów gotówkowych udzielanych przez Bank BPH mamy możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 21 dni.

BANK ZACHODNI WBK

Bank oferuje kredyt do 100 000 zł jednak możemy wziąść kredyt nie większy niż w wysokości 20-krotności naszych zarobków. Kredyt możemy również na dowolny cel a okres spłaty może wynieść do 72 miesięcy. Istnieje możliwość ubezpieczenia kredytu na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń (okazuje się pomocne jeśli stracimy prace czy zachorujemy).

CREDIT AGRICOLE

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego w Credit Agricole to 120 000 zł z okresem kredytowania rozciągniętym do 72 miesięcy. Gotówke oczywiście możemy przeznaczyć na co chcemy, możemy również wybrać dzień spłaty kredytu. Jak w większości banków tak również w przypadku Credit Agricole im większy weźmiemy kredyt tym mniejsze będzie oprocentowanie kredytu

BANK POCZTOWY

Naszą listę banków w których uzyskamy największy kredyt gotówkowy, kończy Bank Pocztowy w którym maksymalny limit kredytu gotówkowego wynosi 100 000 zł przeznaczone na dowolny cel z długim okresem kredytowania wynoszącym 120 miesięcy czyli 10 lat, jest to tym samym najdłuższy okres kredytowania w banku jaki znaleźliśmy. Bank umożliwia wcześniejszą spłate kredytu bez prowizji.

I to większość ofert które znaleźliśmy jednak nie wszystkie banki które oferują duże kwoty kredytów. Aby uzyskać kredyt w wysokości 100 000 zł czy większy wiadomo że musimy posiadać odpowiednią zdolność kredytową więc osoby bez zdolności kredytowej czy z najniższą krajową nie mogą nie niego liczyć, to samo tyczy się również osób mających problemy z BIK.

10 Responses

  1. Czy ten TF-Bank jest już w Polsce obecny? Ktoś korzystał z ich ofert i może o nich coś nam odpowiedzieć?

  2. Jest dostępny ale jak mi wiadomo wcale nie łatwo u nich kredyt uzyskać, w zasadzie mają podobną odrzucalność wniosków o kredyty jak nasze tradycyjne banki. A więc jeśli mamy negatywny bik, wpis w rejestrze dłużników, komornika czy inne kredytowe historie to większych szans u nich nie mamy. Znacznie łatwiej w takich przypadkach uzyskać kredyt w firmach pokroju Profi Credit.

  3. Nigdy nie słyszałam o TF-Bank, nie wiem czy miałabym odwagę wziąć tam kredyt. W przyszłym tygodniu mam zamiar iść do PKO po kredyt bo czytałam bank pko bp opinie i wydaje mi się, że ich oferta jest całkiem niezła. Mam zamiar pożyczyć ok 30 tysięcy i zależy mi na jak najniższej racie.

  4. bank pko nie jest najtańszym bankiem ponieważ bazuje na swojej renomie i opinii. Dlatego nawet średnia oferta i tak znajdzie zainteresowanych. Obecnie na rynku najlepsze oferty posiadają Deutsche bank z oprocentowaniem nawet 4.99% lub bank pocztowy. Tam wybrał bym się w pierwszej kolejności. Jeśli interesują cię konkretne wyliczenia to pisz.

  5. Lepiej skorzystać z usług niezależnego doradcy kredytowego, wykona dla ciebie kalkulacje i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

  6. Dobra opcja to skorzystanie z pożyczek społecznościowym ale to długa droga do pożyczek w wysokości 20 000 zł, bo po pierwsze musimy wziąć przynajmniej kilka pożyczek i spłacić je regularnie żeby taką kwotę uzyskać, więc kilka lat by to zajęło, ale już przy takiej kwocie mielibyśmy korzystniejsze warunki aniżeli w banku, to pewne!

  7. Wolę korzystać z pożyczek społecznościowych jak Kokos, oprocentowanie jest o wiele niższe i dużo szybciej możemy otrzymać żądaną kwotę bez dużej ilości formalności i w krótkim czasie.

  8. Nie ma niezależnych doradców, każdy chce zgarnąć prowizję od banku od naszego wniosku o kredyt. Nie ma też niezależnych rankingów pożyczek, gdyż tam są umieszczone tylko i wyłącznie oferty sponsorowane od kilku banków (brakuje tam wszystkich ofert banków)…

  9. Jeśli nie wiesz, na jaką pożyczkę się zdecydować, skorzystaj z rankingu kredytów gotówkowych, ja sam z nich korzystałem, kiedy nie wiedziałem, na co się zdecydować. Przy okazji można też trochę ciekawostek na ten temat tam poczytać. Także doinformujesz się dobrze 🙂 Warto zasięgnąć informacji z różnych źródeł.

  10. Bardzo dużo banków jest w stanie zaproponować nawet 200 000 zł, ale trzeb posiadać bardzo dobrą zdolność jak i historię kredytową do takiego kredytu. Żaden człowiek, który nie brał wcześniej kredytu ani też zarabia średnią krajową nie uzyska tak dużej pożyczki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *