Konta bankowe Kredyty internetowe Linie Kredytowe

Debet na koncie w mBanku

Debet na koncie w mBanku

mBank przyzwyczaił nas do różnych promocji które najczęściej dotyczą popularnego eKonta choć nie tylko. Jeszcze parę dni temu mieliśmy okazje pisać o tym że w ofercie Grupera pojawił się kredyt gotówkowy mBanku który można wziąć za darmo. A tu już czeka na nas kolejna promocja, obok której nie można przejść obojętnie.

Tym razem promocja nie dotyczy kredytu a konta osobistego w mBanku czyli eKonto. Otóż na samym starcie możemy otrzymać 1500 zł debetu w koncie który będzie dostępny zaraz po założeniu konta. Jednak aby tak się stało będziemy musieli spełnić kilka warunków.

Pierwszym z warunków jest oczywiście założenie konta którego możemy dokonać całkowicie online choćby za pomocą wniosku o założenie konta w mBanku. Gdy już nasze konto będzie aktywne będziemy musieli przelać na nie określoną w regulaminie kwotę. Kolejnym z wymogów aby otrzymać debet w wysokości 1500 zł będzie dokonanie płatności za pomocą karty dołączonej do konta za dowolne zakupy o wartości minimum 300 zł.

Pomimo tego że musimy spełnić określone warunki to debet możemy otrzymać dosyć szybko. A co ważne bez wychodzenia z domu i bez przedstawiania zaświadczeń o dochodach i innych formalności.

Warto też nadmienić że samo otwarcie eKonta jest bezpłatne, konto jest również pozbawione miesięcznych opłat za prowadzenie. Naszym zdaniem to jedna z lepszych propozycji wśród bankowych rachunków osobistych. Konto oferuje również bezpłatne wypłaty kartą z bankomatów, przelewy internetowe za 0 zł czy darmowe potwierdzenia operacji kodem SMS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *