Kredyt przez Internet Portfel24.eu | Kredyt-24.pl | Kredyt FORUM

Kredyty gotówkowe  |  Pożyczki pozabankowe |  Konta osobiste  |  Karty kredytowe |  Pożyczki od 18 lat  |  Firmy Pozabankowe

 

KREDYTY NA START - oferty

 

Kredyt na start FM bank

 

Kredyt na start FM bank

 

Kredyt dla nowych firm - Idea bank

 

Kredyt dla firm - mBank

 

 

Kredyt dla firm - mBank

 

Kredyt dla firm - mBank

 

Kredyt hipoteczny dla firm - Bank Millenium

 

Kredyt hipoteczny dla firm - getinbank

 

Leasing dla firm - oferty

 

 

 

 

Faktoring - gotówka za faktury

 

 

Kredyty dla nowych firm

W dzisiejszych czasach ilość nowych firm rozpoczynających działałność gospodarczą jest bardzo duża. W głównej mierze ma to bezpośredni związek z dotacjami które osoby zainteresowane otwarciem działałności na własną rękę, mogą uzyskać z Urzędu Pracy. W chwili pisania tego artykułu dotacja z Urzędu Pracy wynosi 20 797,98 zł czyli 6-krotność przeciętnego wynagrodzenia w Polsce. Jest to więc całkiem przyzwoita kwota która umożliwi nam zakupienie potrzebnego sprzętu do ruszenia w własnym, małym przedsiębiorstwem. Nie będziemy musieli jej zwracać pod warunkiem że poprowadzimy naszą działalność przez najbliższe 12 miesięcy. Poza samą dotacją osoby zaczynające swoją przygodę z działalnością gospodarczą mogą również liczyć na znacznie niższe składki ZUS.

Kredyt na start - dla nowych firm

Warto odnotować że dotacje z UP mogą liczyć tylko osoby bezrobotne, dlatego jeśli masz już stałą prace, a chciałbyś również otworzyć coś swojego i na własną rękę to warto pomyśleć o kredycie na "start-up". Osoby zaczynające prowadzenie firmy, poza dotacją z Urzędu Pracy oraz niższym ZUS'em mogą liczyć również na kredyt dla nowych firm, który w ostatnim czasie pojawił sie w ofercie banków FM Bank oraz Idea Bank. Dzięki temu nawet jeśli dopiero co uruchomiłeś swoją firmę, masz już szanse na otrzymanie kredytu, pod warunkiem że Twój pomysł na firme (w postaci przedstawienia uproszczonego biznes-planu) spodoba się bankowi.

Kredyt na start dla nowych firm przeznaczony jest zatem dla firm rozpoczynających lub prowadzących działalność mieszczących się w zakresie 0-12 miesięcy, czyli prowadzące działałność gospodarczą nie dłużej niż 12 miesięcy. Na jaką kwotę kredytu możemy liczyć w ramach kredytu na start? W przypadku oferty FM Banku jest to kwota 30 tysięcy złotych a okres kredytowania wynosi od 3 do 24 miesięcy, natomiast w Idea Bank kwota jest znacznie wyższa ponieważ wynosi 200 tysięcy złotych i udzielana jest nawet na okres 15 lat.

Leasing dla firm EFL

Poza kredytami dodatkowym instrumentem finansowania dla firm jest leasing firmowy dzięki któremu możemy pozyskać na potrzeby firmy samochody osobowe, samochody ciężarowe, maszyny czy urządzenia

Jakie warunki muszę spełnić żeby otrzymać kredyt na start?

W pierwszej kolejności musi być zachowany wcześniej przez nas wspomniany termin prowadzenia działalności, czyli musi to być albo świeżo założona działalność i nie dłużej prowadzona niż 12 miesięcy. Główne warunki które będziemy musieli spełnić to przedstawienie bankowi uproszczonego "Biznes-planu" który będzie obejmował króki opis naszej działalności, szacowany przychód oraz informacje o tym czy posiadamy własne środki na rozwój naszej firmy.

Poza biznes-planem będą oczywiście potrzebne również nasze dokumenty w postaci dowodu osobistego, dokumentów potwierdzających założenie działalności gospodarczej w postaci wpisu do EDG (Ewidencja Działalności Gospodarczej), REGON oraz dokument potwierdzający nadanie numeru NIP. Może być również potrzebne nasze zeznanie podatkowe za rok ubiegły.

Pierwszy kontakt z bankiem

Aby otrzymać pierwsze informacje na temat kredytu na start firmy, wcale nie musimy tracić naszego czasu na bieganie do placówek bankowych. Wystarczy wypełnienie krótkiego formularza, po otrzymaniu którego bank sam się z nami skontaktuje. Poniżej zamieszczamy bezpośrednie odnośniki do wspomnianych ofert FM Bank oraz Idea Bank które skierują Was do formularzy kontakyowych. Zachęcamy do wypełnienia obu formularzy - będziecie mogli wtedy zapoznać sie z ofertami obu banków a później dokonać wyboru najkorzystniejszej oferty.

Przydatne linki: Banki24 kredyty dla nowych firm | Idea Bank - kredyt na start | Aasa - kredyt dla firm | BIZNest kredyt dla firm

mBank
  • Limit nawet do 10 000 zł już od pierwszego dnia prowadzenia firmy.
  • Minimum formalności.
  • Bezpłatne przelewy do ZUS i US.

 

PORTFEL24 Kredyt przez Internet