• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
słodka przekąska z jabłka

Bardzo fajne pomysły, ja jestem miłośnikiem jabłek pod każdą postacią.

Odpowiedz

Ja zawsze zapiekam w piekarniku z cynamonem

Odpowiedz

najprostsze - jabłka zapiekane pod kruszonką z cynamonem, najlepiej podane z lodami śmietankowymi. pycha!

schody i drewno: usługi CNC

Odpowiedz

RACUCHY mniam, mniam

Odpowiedz

Jak jabłka to tylko jabłecznik albo racuchy z jabłkami...

Odpowiedz

Świetne pomysły na deserki. Jeśli o mnie chodzi to również wole sobie od jakiegoś czasu coś w domu przygotowac niż kupować sobie gotowe przekąski. Takie domowe jedzenie jest zdecydowanie zdrowsze....

Jesli mielibyscie ochotę na jakieś konkretne danie z dodatkiem jabłka to proponuje przygotowąc tą pieczeń:
https://www.przepisy.pl/przepis/pieczen-...i-jablkiem

Miesko ze schabu super komponuje się z morela i jablkiem.
[Obrazek: pieczen_ze_schabu_w_glazurze_z_dzemu_mor...586991.jpg]

Odpowiedz

Racuchy z jabłkiem są przepyszne, ale ja też bardzo lubię jabłko po prostu starte na tartce, na drobnych ząbkach. Zupełnie inaczej smakuje a takie to proste.
Spójrzcie na piękne tapety na ścianę

Odpowiedz

A czy ktoś jadł crumble z jabłkami i sezamem? Jak nie to radzę skosztować. Przepis na stronie Helio (helio.pl) producenta takich zdrowych, bo bez konserwantów owoców suszonych i bakalii. Mają nawet gotowe masy do ciast. Zamieszczone są fajne i proste w  przygotowaniu przepisy, między innymi desery z jabłkiem.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Theme © 2014 iAndrew  
Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.  
Polecamy: Kredyt przez Internet Portfel24 | Pożyczki Pozabankowe Forum | Ranking Chwilówek 2015 | Firmy pozabankowe udzielające pożyczek | Pożyczki dla bezrobotnych | Pożyczki 15 minut | Pożyczki 3000 zł | Pożyczki 2000 zł | Pożyczki 1000 zł | Pożyczki Pozabankowe na samochód | Chwilówki bez opłat za 0 zł | Pożyczki 60 dni | Kredyty na PIT | Pożyczki Pozabankowe na raty | Bank odmawia udzielenia kredytu | Pożyczki VIVUS opinie | Pożyczki Provident opinie | Kredyty dla nowych firm | Kredito24 Raty | Chwilówki bez Grosza | Mała Pożyczka | Pożyczka przez internet Netcredit | Wszystkie Firmy Pozabankowe | Pożyczki 18 lat