• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kredyt dla firm

Witam. Ostatnio w mojej firmie nie dzieje się dobrze, dlatego też chce wziąć pożyczkę. Rodzina opowiadała mi o genialnej ofercie Aasa Dla Biznesu , która mnie bardzo zaciekawiła. Czy ktoś z Was korzystał może z tej oferty. Bardzo jestem ciekawa, ponieważ nie mogłam uwierzyć, że tak łatwo i przyjemnie wziąć kredyt na firmę, bo oczywiście czasami zdarzają się nieciekawe przypadki. Co o tym myślicie ?

Odpowiedz

Ja z drugiej strony jestem w troche inne sytuacji. Rowniez potrzebuje pieniedzy ale na rozkrecenie biznesu. Udalo mi sie znalezc niezla nisze jesli chodzi o miejscowosc z ktorej pochodze, oczywiscie nie moge zdradzic szczegolow. Z grubsza to ma wygladac tak, mam zaopatrzyc firmy robiace wieksze inwestycje w naszym obrebie w ciezkie maszyny np. sprawdzonych firm jak JLG - http://jlg.com.pl/region-poludniowy/ Kredyt moge wziasc pod hipoteke ale to jednak nie pokryje calosci zapotrzebowania. Rozmyslam w jaki sposob pozyskac prywatnych inwestorow .. jakies pomysly? Ostatecznoscia bedzie wziecie jeszcze dodatkowego kredytu, ale tego chcialbym uniknac.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Theme © 2014 iAndrew  
Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.  
Polecamy: Kredyt przez Internet Portfel24 | Pożyczki Pozabankowe Forum | Ranking Chwilówek 2015 | Firmy pozabankowe udzielające pożyczek | Pożyczki dla bezrobotnych | Pożyczki 15 minut | Pożyczki 3000 zł | Pożyczki 2000 zł | Pożyczki 1000 zł | Pożyczki Pozabankowe na samochód | Chwilówki bez opłat za 0 zł | Pożyczki 60 dni | Kredyty na PIT | Pożyczki Pozabankowe na raty | Bank odmawia udzielenia kredytu | Pożyczki VIVUS opinie | Pożyczki Provident opinie | Kredyty dla nowych firm | Kredito24 Raty | Chwilówki bez Grosza | Mała Pożyczka | Pożyczka przez internet Netcredit | Wszystkie Firmy Pozabankowe | Pożyczki 18 lat