• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
doświadczenie z chwilówkami?

(04-15-2017, 01:12 PM)Amrek napisał(a): A jaka to różnica jaki jest cel chwilówki? Remont mieszkania czy cokolwiek innego, tak czy siak trzeba każdą spłacać.

No dokładnie, ja w feniko też brałam akurat na remont, ale to nie ma żadnego znaczenia. Na cokolwiek potrzebujesz, najważniejsze jest spłacenie tej chwilówki. Szkoda, ze większość oferuje pożyczke tylko na 30 dni... To utrudnia spłacenie w terminie. W feniko przynajmniej miałam na to 4 msc

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Theme © 2014 iAndrew  
Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.  
Polecamy: Kredyt przez Internet Portfel24 | Pożyczki Pozabankowe Forum | Ranking Chwilówek 2015 | Firmy pozabankowe udzielające pożyczek | Pożyczki dla bezrobotnych | Pożyczki 15 minut | Pożyczki 3000 zł | Pożyczki 2000 zł | Pożyczki 1000 zł | Pożyczki Pozabankowe na samochód | Chwilówki bez opłat za 0 zł | Pożyczki 60 dni | Kredyty na PIT | Pożyczki Pozabankowe na raty | Bank odmawia udzielenia kredytu | Pożyczki VIVUS opinie | Pożyczki Provident opinie | Kredyty dla nowych firm | Kredito24 Raty | Chwilówki bez Grosza | Mała Pożyczka | Pożyczka przez internet Netcredit | Wszystkie Firmy Pozabankowe | Pożyczki 18 lat