• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożyczka w Provident - opinie

Jeśli chodzi o umowę to nie mam zastrzeżeń, ale ci pożal sie "przedstawiciele" - chamstwo, chamstwo, chamstwo :///

Odpowiedz

Provident jakoś nie kojarzy mi się dobrze, moim zdaniem to opcja dla desperatów. Oglądałem kiedyś ich ofertę oprocentowanie dość spore, przeważnie trzeba spłacić 50% więcej. W dodatku ich przedstawiciela musisz wpuścić do domu aby podpisać umowę, nie wiem po co taki wymóg, ale osobiście nie wpuszczałbym nikogo obcego do domu aby oglądał moje kąty.

Odpowiedz

Tanie podróżowanie to coś co kocham robić w życiu ! Jeśli szukacie dobrej jakości kredytów które pozwolą wam otrzymać idealny kredyt na wymarzoną podróż po Polsce, nad morze czy Polskie góry to weźcie przykład ze mnie i sprawdźcie kalkulator zdolności kredytowej który powie wam czy otrzymacie pożyczkę pozabankową która pozwoli wam i waszej rodzinie na niesamowitą podróż ! Szybkość wypłaty (parę godzin, max 24h) pożyczka firmowa, miła obsługa, bezproblemowe odroczenie spłaty do pary tygodni... to zalety które pozwolą wam wyjechać na Polskie wczasy, mi właśnie pomogli !

Odpowiedz

Provident to generalnie lider w branży może już nie tak znaczący jak kiedyś ale jednak liczący się gracz. Pod względem obsługi w zależności jak trafimy z drugiej strony przejrzyste zasady i duże szanse mimo nieciekawej Historii kredytowej jednak jak już prawie wszystkie firmy sprawdzą nas w Bik a na pewno Bazy dłuzników.
Koszty niestey nie sa niskie ale można wybierajac opceje samoobsługowa czyli spłata samemu dużo zaosczedzic.
|nie wiem czy wiecie ale Provident mocno wchodzi w rynek pożyczek online przykładowo Hapi pozyczki jedanka jak by na to nie patrzec provident to firma w której łatwiej spłacic pozyczke niz w wielu chwilówkach

Odpowiedz

Nie poleciłabym nikomu, z tego ci się orientuje mają naprawdę ogromne oprocentowanie

Odpowiedz

Jeśli nie wiesz, na jaką pożyczkę się zdecydować,  przeczytaj  opinie o pożyczkach ja sam z nich korzystałem, kiedy nie wiedziałem, na co się zdecydować. Przy okazji można też trochę ciekawostek na ten temat tam poczytać. Także doinformujesz się dobrze.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Theme © 2014 iAndrew  
Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.  
Polecamy: Kredyt przez Internet Portfel24 | Pożyczki Pozabankowe Forum | Ranking Chwilówek 2015 | Firmy pozabankowe udzielające pożyczek | Pożyczki dla bezrobotnych | Pożyczki 15 minut | Pożyczki 3000 zł | Pożyczki 2000 zł | Pożyczki 1000 zł | Pożyczki Pozabankowe na samochód | Chwilówki bez opłat za 0 zł | Pożyczki 60 dni | Kredyty na PIT | Pożyczki Pozabankowe na raty | Bank odmawia udzielenia kredytu | Pożyczki VIVUS opinie | Pożyczki Provident opinie | Kredyty dla nowych firm | Kredito24 Raty | Chwilówki bez Grosza | Mała Pożyczka | Pożyczka przez internet Netcredit | Wszystkie Firmy Pozabankowe | Pożyczki 18 lat